Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozónem

Odstranění zápachu a dezinfekce prostor (čištění ozónem) provádíme pomocí výkonného generátoru ozónu. Plast, kterým je z velké většiny tvořen interiér automobilů, je jeden z nejlepších udržovatelů viru mezi materiály, se kterými člověk setkává.

Profesionální ozónový generátor a čistič vzduchu MA10K-PRO disponuje vysoce výkonnou oxidaci ozónu 10 000 mg/hodinu. Tím zvládne důkladné zlikvidování nepříjemných zápachů, bakterií, plísní, choroboplodných zárodků, hub a virů vč. koronavirů…  i interiér automobilu může být přenašečem koronaviru.

  • prevence a ochrana před viry (koronavir, koronavirus, coronaviry, coronavirus, Covid-19, SARS-CoV-2)
  • prevence a ochrana před roztoči
  • prevence a ochrana před plísněmi
  • prevence chřipky
  • prevence pro alergiky
  • odstraní zápach po cigaretovém kouři a zvířatech či potu

 

Dezinfikujeme ozónem…

Ozón  O3 je přírodní čistící a dezinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd. Ozón má dezodorační efekt, to znamená, že redukuje a neutralizuje nežádoucí zápachy v prostředí pocházející z mnoha zdrojů. Ozón nemaskuje příčiny zápachu, ale trvale je odstraňuje. Po aplikaci ozón nezanechává žádné stopy ani toxická rezidua a nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže, které mohou vytvářet chemické dezinfekční prostředky.

Dezinfekce ozónem je naprosto bezpečná, protože neobsahuje žádné člověku nebezpečné chemikálie a nemá negativní vliv na životní prostředí. Po jeho aplikaci nezůstanou ve vzduchu žádné zdraví škodlivé substance a zápachy, jelikož se ozón brzy přemění na kyslík. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

 

Na přání zákazníka provedeme dezinfekci ozónem za 699 kč vč DPH pro objednání nás kontaktujte zde.