Jarní servisní nabídka Mitsubishi

U nás je Váš vůz v dobrých rukách a Vy v bezpečí

Jsme připraveni, abyste byli mobilní i v této složité době. Provedeme nezbytnou údržbu vozu, opravy, přezutí letních pneu, abyste bezpečně absolvovali nezbytné cesty, případně Váš vůz nyní připravíme tak, aby byl ve formě, až bude zase možné cestovat.

Dezinfekce a bezpečnost je naše priorita

Abychom Vám mohli i nadále poskytovat naše služby, je pro nás prvořadá bezpečnost Vaše i našich pracovníků. Přijali jsme opatření doporučená odborníky pro minimalizaci rizika šíření coronavirové nákazy. Používáme osobní ochranné pomůcky, ochranné potahy vozu, minimalizujeme osobní kontakt a používáme moderní metody dezinfekce interiéru vozu, abyste se cítili bezpečně a dojeli se svým vozem vždy tam, kam potřebujete.

Dezinfekce klimatizace

Více, než kterékoliv jiné jaro, je nyní aktuální dezinfekce klimatizace, abyste dýchali čerstvý a zdravý vzduch. Nyní navíc získáte při provedení dezinfekce 25% slevu na pylový filtr, který je nezbytné pro Vaši bezpečnost vyměnit.

Výměna pneumatik se zvýhodněnou pravidelnou údržbou

Přes veškerá omezení, která nám přinesla současná situace, nastupuje nezadržitelně jaro a budete potřebovat vyměnit zimní pneumatiky za letní. Jsme připraveni se o vás postarat a navíc můžete využít zvýhodněné nabídky náhradních dílů pro pravidelnou údržbu se slevou 25%, abyste připravili Váš vůz na sezonu při jedné návštěvě.

Nabídka letních pneumatik

Pokud potřebujete na léto nové pneumatiky, rádi Vám nabídneme vhodnou variantu pro Váš vůz.

Zdravotní prohlídka vozu

Po provedení servisu obdržíte přehledný formulář s informací o stavu Vašeho vozu a případně doporučením pro jeho další užívání.

Náhradní vozy Mitsubishi

Při servisu Vašeho vozu máte možnost využít zapůjčení náhradního vozu za zvýhodněnou cenu tak, abyste zůstali mobilní, a mohli jste se starat o své blízké. Uveďte zájem o zapůjčení náhradního vozu při sjednávání terminu návštěvy servisu.

Asistenční služba Mitsubishi

V případě nepředvídané události na cestách se neváhejte obrátit na Asistenční službu Mitsubishi tel. 283 002 821, která Vám pomůže řešit složité situace na cestách, nejen v případě nehody.

Mitsubishi Online Servis – jsme tu pro Vás

Kontaktujte svůj servis Mitsubishi telefonicky, e-mailem, nebo on-line prostřednictvím Mitsubishi Online Servisu, najdeme pro Vás řešení.

My se o Váš vůz postaráme

Dezinfekce klimatizace a interiéru vozu, aby byl Váš vůz pro Vás bezpečný. Kontaktujte svůj Servis Mitsubishi.

Společně to zvládneme, Váš tým Mitsubishi Servis AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

*Akce platí od 1. 4. 2020 do 30. 6. 2020.