KIA SPORTAGE SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 140 000 KČ

AKČNÍ MODELY S BOHATOU VÝBAVOU ZDARMA V HODNOTĚ 25 000 Kč

  • Akční model COOL

    ZDARMA proti běžné verzi – automatická klimatizace, kožený volant, tempomat s omezovačem rychlosti, samostmívací zpětné zrcátko

  • Akční model STYLE
    ZDARMA proti běžné verzi – vyhřívaná přední a zadní sedadla, vyhřívaný volant, zadní LED světlomety, přístrojový štít Supervision, zatmavená zadní skla


Bonus až 70 000 Kč

 

VÝKUPNÍ BONUS ZA VÁŠ STARÝ VŮZ – 30 000 Kč

DODATEČNÝ BONUS 15 000 Kč

7 let záruka

7 let Kia Záruka

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

7 let Kia Asistence

jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

7 let aktualizace mapových podkladů navigace

zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

Vyobrazené zvýhodnění 140 000 Kč vč. DPH se vztahuje na akční modely Cool a Style v dieselovém provedení a zahrnuje Slevu 70 000 Kč, výbavu v hodnotě 25 000 Kč zdarma, Výkupní Bonus za starý vůz 30 000 Kč a Dodatečný Bonus 15 000 Kč při financování s Kia Select. Nabídka je určena pro individuální zákazníky – spotřebitele na nákup jednoho vozu. Podmínky pro firmy a podnikatele žádejte u autorizovaných dealerů Kia. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu. Pro bližší informace navštivte www.kia.com nebo kontaktujte svého prodejce Kia. Nabídka platí do 31. 5. 2018.