Kia Stonic se zvýhodněním až 50 000 Kč

LIMITOVANÁ AKČNÍ NABÍDKA SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 50 000 Kč

Akční sleva 20 000 Kč


 

Originální příslušenství v hodnotě až 10 000 Kč zdarma*

Dopřejte si originální příslušenství z naší nabídky dle Vašich představ a my Vám na něj přispějeme až 10 000 Kč vč. DPH

 

Bonus Kia Select 10 000 Kč

 

Výkupní bonus 10 000 Kč

Výkupní Bonus (Trade-In) na starý vůz jakékoliv značky vztahující se ke koupi modelu modelu Stonic ve výši 10 000 Kč vč. DPH.

Vykupovaný ojetý vůz libovolné značky musí být ve vlastnictví zákazníka minimálně po dobu jednoho roku před jeho výkupem prodejcem.
Vykupovaný ojetý vůz zákazníka musí být technicky způsobilý k provozu na pozemních komunikacích ve smyslu ustanovení § 50 zákona č. 56/2001 Sb., a musí disponovat platným Osvědčením o technické způsobilosti vozidla vyznačeným v Osvědčení o registraci vozidla. Část II. (Technický průkaz).
Vykupovaný ojetý vůz zákazníka nesmí být zatížen jakýmkoli právem třetí osoby (např. zástavním právem, nájemním právem).
Vlastník vykupovaného ojetého vozu a kupující nového vozu musí být tentýž zákazník (za téhož zákazníka se považují příbuzní zákazníka v linii přímé a manžel/ka a v případě právnických osob rovněž právnické osoby ovládané zákazníkem).
Počet nových vozů zakoupených jedním zákazníkem v době platnosti akce je omezen na 1 ks.
Rozhodnutí o provedení výkupu ojetého vozu zákazníka a stanovení výše kupní ceny za vykupovaný ojetý vůz náleží autorizovanému prodejci Kia, výlučně dle jeho uvážení.
Výkupní Bonus není kumulovatelný s fleetovou slevou a s Kia Select výkupním bonusem ve druhém a dalším cyklu financování.
Akce platí pro zákaznické objednávky na nový vůz do 31.8.2019 a zároveň vůz musí být registrován nejpozději do 31.9. 2019.