KIA zůstává hrdým partnerem organizace Seniorem s radostí a zve všechny seniory 13. srpna do autokina

  • Značka KIA pokračuje v podpoře seniorů, kterou započala v dubnu v době pandemie COVID-19
  • Dobrovolníci organizace Seniorem s radostí rozvezli během dubna a května přes 1 200 obědů, vyzvedli a předali skoro 5 000 roušek
  • Desítka zapůjčených vozů KIA najezdila v době pandemie na 20 tisíc kilometrů a pomohla tak 15 000 seniorů a dalším ohroženým skupinám obyvatel po celé republice
  • Pro potřeby organizace budou nově využívány tři modely Kia Stonic a v plánu jsou společné projekty zaměřené na aktivity se seniory
  • Na partnerství se Seniorem s radostí se podílí společnost KIA MOTORS CZECH s.r.o. a pražský dealer AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

Společnost KIA MOTORS CZECH, která ve spolupráci s neziskovou organizací Seniorem s radostí více než dva měsíce pomáhala při ochraně občanů před onemocněním COVID-19 po celé České republice, oznámila prodloužení partnerství za podpory společnosti AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. Pražský dealer poskytl pro nezbytné potřeby organizace tři modely Stonic v barvách české státní vlajky. KIA se tak stala exkluzivním a hrdým partnerem organizace Seniorem s radostí.

V době pandemie COVID-19 (duben a květen) najezdila flotila 10 zapůjčených vozů Kia organizaci téměř 20 tisíc kilometrů. Kromě potravin, transportů k lékaři, léků či hygienických potřeb se patnácti tisícům seniorů a dalším ohroženým skupinám obyvatel v různých oblastech republiky rozvezlo přes 1 200 obědů a skoro 5 000 hygienických roušek. Nově poskytnuté modely Kia Stonic reprezentující barvy České republiky, dostatečně zajistí mobilitu dobrovolníků, kteří pečují o tisíce aktivních klientů v seniorském věku. Jedním z hlavních cílů spojení značky KIA a organizace Seniorem s radostí je i uskutečnění několika společných projektů, jejichž cílem bude i vzdělávání řidičů s celoživotními zkušenostmi s důrazem na bezpečnost silničního provozu.

„Být součástí velmi důležité mise je výjimečný okamžik nejen pro člověka, ale i pro společnost jako je ta naše. Těší nás, že jsme mohli přiložit naše “kola” k dílu a v nelehké situaci pomáhat a bezpečně dovézt dobrovolníky z organizace Seniorem s radostí s pomocí tam, kde byla v tu chvíli nejvíce potřeba. Právě dobrovolníkům a všem pomáhajícím organizaci patří naše největší poděkování. Přestože nejtěžší období pandemie je za námi, jsme si vědomi, že pomoc a zajišťování základních potřeb našich spoluobčanů, kteří jsou v seniorském věku, nekončí. Proto jsme se zcela přirozeně rozhodli ve spolupráci pokračovat a společnými silami již připravujeme zajímavé aktivity a projekty, které jistě potěší nejen klienty samotné, ale i jejich rodinné příslušníky,“  říká Kateřina Vaňková Jouglíčková, PR & Corporate Event Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

Nezisková organizace Seniorem s radostí existuje již od roku 2016 a zajišťuje aktivity a pomoc seniorům po celé republice a nově i na Slovensku. Spolek má k dispozici více než 12 000 dobrovolníků, zřídil pro seniory a další ohrožené skupiny linku pomoci a v současné době pomáhá skoro 30 tisícům lidí. „Na začátku tohoto roku jsme se jako organizace starali o 10 000 seniorů, ale za dobu současné krizové situace nám počet lidí žádajících o naši pomoc 3krát narostl. Obrací se na nás senioři z celé republiky a jsme proto rádi, že díky zapůjčeným vozům Kia se naši dobrovolníci dostali i do menších měst a vesnic v regionech. Snažili jsme se pomáhat hlavně materiálně, ale často naše klienty potěšila už jen naše návštěva nebo milá slova po telefonu,“  říká Jana Najbrtová, zakladatelka neziskové organizace Seniorem s radostí.


“Vezmi babi do kina!” Kia & AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. spolu s neziskovou organizací Seniorem s radostí zve seniory do autokina

  • Speciální promítání letního autokina v Praze na Strahově proběhne 13. srpna 2020 od 17:00 a 21:00 hod
  • Hledá se 7 seniorů, pro které bude připraven VIP zážitek
  • Prvních 10 návštěvníků, kteří přijedou do autokina vozem značky Kia, mají vstup zdarma

Společnost KIA MOTORS CZECH ve spolupráci s neziskovou organizací Seniorem s radostí a za podpory dealera KIA AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. připravila promítání speciálního projektu “Vezmi babi do kina!” v rámci letního autokina na pražském Strahově. Projekt

“Vezmi babi do kina!” se uskuteční ve čtvrtek 13. srpna 2020 od 17 a 21 hod a vybraná filmografie je určena tak, aby zaujala zejména starší generaci. Večerní promítání uvede známá osobnost a vystoupí divadelní soubor Cirk La Putyka. Projekt “Vezmi babi do kina!” je plánován také na září v Brně. Zisk ze vstupného bude využit na pořádání aktivizačních cvičebních či vzdělávacích kurzů v Domovech seniorů.

Pro 7 vybraných seniorů bude navíc připraven unikátní zážitek s VIP servisem. Ten zahrnuje doručení pozvánky do autokina až domů kurýrem, odvoz seniorů s jejich dětmi či vnoučaty vozem značky Kia na filmový večer a předání dárkového balíčku s občerstvením na místě a překvapením – osobní video vzkaz od jejich blízkých promítaný na plátno před samotným zahájením filmového večera. Pokud chcete své babičce nebo dědečkovi udělat radost a zajistit jim výjimečný zážitek, napište na e-mail organizace Seniorem s radostí (info@senioremsradosti.cz). VIP balíček získají ti, kteří uvedou důvody, proč jsou pro ně rodiče či prarodiče výjimeční a čím je v životě inspirují.

„Podpora organizace Seniorem s radostí, která dlouhodobě pomáhá seniorům v aktivním zapojení do společnosti, nám dělá skutečnou radost a to již od začátku partnerství v době pandemie. Projekt “Vezmi babi do kina!”, který má motivovat mladou generaci k péči o vztahy se svými rodiči a prarodiči je svým konceptem vskutku výjimečná. Cílem je upozornit na to, že každý senior je pro nás VIP a je třeba jim dávat péči maximálně najevo. A abychom ocenili naše zákazníky, tak prvních deset z nich, kteří na strahovský stadion přijedou ve svém voze značky Kia má vstup do autokina zdarma,  říká Kateřina Vaňková Jouglíčková, PR & Corporate Event Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

Nezisková organizace Seniorem s radostí existuje již od roku 2016 a zajišťuje aktivity a pomoc seniorům po celé republice a nově i na Slovensku. Organizace, která má k dispozici více než 12 000 dobrovolníků, zřídila pro seniory a další ohrožené skupiny obyvatel linku pomoci. V současné době pomáhá skoro 30 tisícům lidí.

Prodej lístků na projekt “Vezmi babi do kina!” probíhá na oficiálních stránkách Autokino Strahov zde: “Vezmi babi do kina!”