Mazda CX-3 pro rok 2021


PRO MĚST­SKÉ OB­JEVI­TELE

Mazda CX-3 byla tvořená tak, aby oslavovala čistou radost z řízení. Mazda CX-3 pro rok 2021 vám poskytne požitek z jízdy jako nikdy předtím. S rafinovanou krásou, kvalitním řemeslným zpracováním a sportovním výkonem díky naší nejnovější technologii Skyactiv bude každá jízda v našem kompaktním SUV něco speciálního.


PROSTORNÝ, ALE KOMPAKTNÍ

Mazda CX-3 má tu správnou velikost do města.

NOVÝ DESIGN KODO

Náš oceněný design Kodo zaujme.

POLYMETAL GRAY METALLIC

Nová barva staví Mazdu CX-3 do perfektního světla.


VY­VOLÁVÁ RA­DOST

Všechny vlastnosti a všechny technologie v Mazdě CX-3 pro rok 2021 slouží jednomu účelu: vytvoření dokonalého a pohodlného prostředí pro požitek z jízdy. Spojení mezi vámi a vaším autem bude silnější než kdy předtím. Tomuto pocitu říkáme Jinba Ittai.
Vyžádejte si testovací jízdu a sami zažijte, proč je Mazda CX-3 pro rok 2021 dokonalé auto pro jízdu po městě.

NAPROSTÉ POHODLÍ

POSAĎTE SE DO DOKONALE ZPRACOVANÉHO INTERIÉRU

Celý interiér Mazdy CX-3 pro rok 2021 je do posledního detailu promyšlený. Odborní návrháři vytvořili řadu charakteristických a výrazných designů, jako jsou například sedačky v kombinaci umělé kůže a látky.

Oddejte se pohodlí těchto nově navržených sedadel, která snižují únavu a poskytnou vám ještě větší požitek z jízdy.

SKYACTIV Technology

DOBRÁ REAKCE A ODPOVĚDNOST

Motory Skyactiv Mazdy CX-3 pro rok 2021 bez problémů poskytují vyšší točivý moment, nižší emise, vynikající bezpečnost a nižší spotřebu – to vše bez obětování výkonu vozidla, abyste se nemuseli vzdát jedinečného požitku z řízení vozu Mazda.

VYROBENO PRO POCIT

ELEGANTNÍ NÁSTUP

Naše filozofie návrhu dává našim vozům život a osobnost – Mazda CX-3 pro rok 2021 není výjimkou. Oceněný design Kodo byl vylepšen tak, aby naše kompaktní SUV vypadalo výrazně, ale zároveň decentně, a snadno tak vystoupilo z davu.

UŽIJTE SI KLID A TICHO

Žijeme v hlučném světě. Proto budete vždy s radostí utíkat do kabiny Mazdy CX-3 pro rok 2021. Byla vylepšena dodatečnou izolací, která potlačuje hluk vozovky i proudění vzduchu, a současně jsme změnili zavěšení kol, takže se vám při jízdě dostane maximálního pohodlí.

BEZPROBLÉMOVÉ PŘIPOJENÍ.

Mazda Connect je pro přidání technologií Apple CarPlay™ a Android Auto™ ještě lepší. Mazda CX-3 pro rok 2021 má také systém CarPlay Wireless*, takže jste vždy vybaveni nejnovějšími funkcemi připojení, aby byla jízda ještě pohodlnější.

*V závislosti na úrovni výbavy

HEAD UP DISPLEJ

Díky dobře čitelnému Head Up displeji s informacemi o rychlosti, navigaci, chodcích a dopravních značkách nikdy nespustíte oči z vozovky.

VIZE NÁVRHÁŘE

Souhra barvy a detailů karoserie

 


ČERNÉ SLOUPKY

Černá s vysokým leskem dodává barvě karoserie sportovní kontrast

STŘÍBRNÉ LITÉ DISKY KOL

Dokonalé se hodí k barvě Soul Red Crystal


JIS­TOTA V KAŽDÉM SMĚRU

Chceme, abyste se v Mazdě CX-3 pro rok 2021 cítili co nejlépe. Proto je vybavená moderními bezpečnostními prvky a technologiemi, které poskytují ochranu a asistenci, abyste mohli řídit s jistotou a lehkostí i na neznámých, přelidněných nebo špatně osvětlených místech.

Zůstaňte v kontaktu s Mazdou CX-3 pro rok 2021

Zjistěte více o Mazdě CX-3 pro rok 2021. Vůz si otestujte při testovací jízdě nebo si přečtěte naše brožury.