Mazda CX-5 s inteligentním pohonem 4×4 nebo automat zdarma

MAZDA CX-5. RADOST VYBÍRAT.

Rozhodování umí být i příjemné. Zejména pokud volíte mezi pohonem 4×4 a automatem zdarma. Jen vy víte, po čem toužíte. Žene-li Vás dopředu touha po dobrodružství, nebo se raději prodíráte džunglí velkoměsta. Jen Vy můžete říct, se kterou výbavou zažijete Jinba Ittai, dokonalé spojení řidiče a vozu.

Nezdržujte se činnostmi, kterými nemusíte. Automatická převodovka Skyactiv-Drive je dalším prvkem, jak zefektivnit řízení. Pomůže Vám snadno projíždět houstnoucím městským provozem a neplýtvat energií v kolonách. Díky automatu snížíte spotřebu a pozvednete pohodlí za volantem na novou úroveň. Na druhé straně, čtyřkola promění jízdu po každém povrchu ve stabilní a bezpečnou. Jejích 27 senzorů zkontroluje 200× za sekundu stav vozovky a plynule přepíná mezi pohonem 2 a 4 kol, takže si můžete užít mimořádnou přilnavost a jistotu, ať už míříte kamkoli.

Vyberte si – CX-5 s pohonem 4×4 nebo automatem zdarma.


Pohon 4×4

Dalším způsobem, jak se snažíme propojit řidiče s vozem, jsou naše inteligentní bezpečnostní technologie i-ACTIV AWD. Pohon 4×4 pomocí 27 senzorů intuitivně a plynule přepíná vyvážení výkonu kol mezi pohonem předních kol a pohonem všech kol pro lepší kontrolu nad vozem na jakémkoliv povrchu a za jakéhokoliv počasí.

Prohlédněte si videa jak funguje pohon všech kol v Mazdě CX-5.

Lepší kontrola vozu za všech podmínek…

Pohon 4×4 zvládne každý povrch…

Na sněhu i ledě to zvládnete nejen na snowboardu…


Ukázka ze skladových vozů Mazda CX-5 okamžitě k odběru.

Vyberte si své SUV s pohonem 4×4 nebo automat zdarma ›

Kontaktujte naše prodejce přes online formulář. Vaše nové SUV Mazda CX-5 je u nás připravené.