Mazda MX-5. 30th Anniversary Edition

TO NE­JLEPŠÍ ZA TŘICET LET

Mazda MX-5 30th Anniversary Edition oslavuje 30 let ryzí radosti z jízdy v duchu Jinba Ittai a startuje další dekádu nejprodávanějšího roadsteru na světě. Vozy z limitované 3000kusové série jsou lakované nepřehlédnutelnou barvou Racing Orange a vyznačují se exkluzivním provedením detailů. Na výběr je varianta s látkovou střechou i RF.

 
  • Model 30th Anniversary Edition vyniká lakem v odstínu Racing Orange a výraznými barevnými kontrasty, které poukazují na exkluzivitu tohoto Roadsteru.
  • Detaily v barvě Racing Orange si našly cestu i do sportovního interiéru. Sedadla Anniversary Edition vznikla ve spolupráci značek Mazda a RECARO.
  • Ke specifickým detailům patří rovněž brzdy Brembo a 17″ kovaná kola z lehké slitiny, zdobená speciální rytinou. Jejich design vychází z ráfků RAYS ZE40, používaných v závodech Global MX-5 Cup.
  • Každý kus z limitované série má na karoserii označení s výrobním číslem a prémiové vkládané koberce s motivem 30th Anniversary.
  • Všude se objevují náznaky, že se nedíváte na běžnou MX-5, od dveřních výplní přes palubní desku až po řadící páku s výrazným oranžovým zdobením.

PROMYŠLENÁ, SPORTOVNÍ, EXKLUZ­IVNÍ

Výjimečně vypadá, výjimečně jezdí. S pořízením MX-5 30th Anniversary Edition se stanete členem exkluzivního klubu. Na sportovní rodokmen tohoto vzácného stroje upozorňuje specifické provedení mnoha detailů.

SPORTOVNÍ SEDADLA RECARO S KONTRASTNÍMI LEMY

V interiéru vládne kontrast mezi černými plochami a výraznými oranžovými detaily. Sedadla RECARO s oranžovými švy a lemy ladí s oranžovým provedením dveřních výplní, ventilačních otvorů, palubní desky i řadicí páky. Díky audiosystému Bose® s reproduktory zabudovanými v opěrkách hlavy si vychutnáte kvalitní zvuk i při jízdě se staženou střechou.

 

 

 

 

NEZA­PO­MEN­UTEL­NÝ PO­CIT

Mazda MX-5 první generace navazovala na odkaz lehkých sportovních vozů evropské výroby. Za třicet let jsme rozvinuli „Jinba Ittai“, pocit souznění řidiče s jeho vozem, do nepoznaných výšin. Příznivci sportovních automobilů ocení energickou dynamiku tohoto vozu, jeho hravé jízdní vlastnosti i svobodu jízdy s větrem ve vlasech.


MAZDA MX-5 SOFT TOP ORIGINÁL

Podívejte se, jak se Mazda MX-5 stala legendou a proč se jich prodal víc než milion. Po posledních vylepšeních přináší tento model ještě více radosti z jízdy.