Mitsubishi ASX již od 385 000 Kč

NOVÉ MITSUBISHI ASX 2018

 

Nové Mitsubishi ASX je mimořádně úsporný, prostorný a bezpečný crossover se spotřebou od pouhých 5,7 l/100 km. Nabízí Vám největší zavazadlový prostor ve své třídě o objemu úctyhodných 488 l. O Vaši bezpečnost se postará 7 airbagů a cestování Vám zpříjemní klimatizace již v základní výbavě. U příležitosti 100letého výročí Mitsubishi Motors přichází v limitované edici se zážehovým motorem 1.6 MIVEC s navigací, parkovací kamerou, Bluetooth® handsfree a stylovými doplňky.

  • PROSTORNÝ INTERIÉR
  • MIMOŘÁDNĚ NÍZKÁ KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA JEN 5,7 L/100 KM
  • NEJVĚTŠÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR VE SVÉ TŘÍDĚ 488 LITRŮ*
  • MOŽNOST PŘESTAVBY NA LPG

* po montáži originálního příslušenství

Akce platí do 31. 5. 2018.

Ať jste ve městě i na venkově, v dešti nebo větru, nové Mitsubishi ASX Vás vybízí k dobrodružství bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Aktivní, elegantní, agilní a mimořádně úsporný crossover, jenž dosahuje v rámci své třídy mimořádně nízké kombinované spotřeby pouhých 5,7 l / 100 km a jeho ohromný zavazadlový prostor o objemu 488 l* pobere vše, co si s sebou potřebujete vzít na dovolenou.

Nové Mitsubishi ASX je přesně šité na míru Vašemu životu – přináší nový svěží dynamický design a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Využívá osvědčeného volitelného pohonu 4×4, který navazuje na více než 80letou tradici značky Mitsubishi. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.

Až si sednete za volant, zjistíte, že i přes svůj aerodynamický tvar Vám nové Mitsubishi ASX poskytuje překvapivě vyvýšenou polohu sedadla. V kombinaci se zešikmeným tvarem kapoty poskytuje lepší výhled na silnici, aby manévrování s vozem bylo snazší a bezpečnost vyšší. Zvýšený posed také umožňuje snadnější nastupování a vystupování. O Vaše pohodlí a bezpečnost se rovněž postará 7 airbagů a klimatizace již v základní výbavě.
* po dodatečné úpravě