Mitsubishi Outlander již od 554 900 Kč

ZÍSKEJTE MITSUBISHI OUTLANDER S BONUSEM AŽ 123 000 KČ!

  • VERZE S BENZÍNOVÝM MOTOREM, POHONEM 4X4 A AUTOMATICKOU PŘEVODOVKOU
  • VYSPĚLÝ VOLITELNÝ POHON 4WD S-AWC
  • MIMOŘÁDNĚ NÍZKÁ KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA JEN 5,3 L/100 KM
  • OHROMNÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR 667 LITRŮ*
  • 5 NEBO 7MÍSTNÝ INTERIÉR
  • MOŽNOST PŘESTAVBY NA LPG

* po montáži originálního příslušenství

Akce platí do 31.5.2018.

Mitsubishi Outlander je ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4×4 v kombinaci s výkonem motoru až 180 koní Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv. Přitom Vám poskytne nebývalý komfort díky variabilnímu interiéru s kapacitou až 7 míst a ohromnému zavazadlovému prostoru o objemu 667 l*.

MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4×4 Super All Wheel Control využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4×4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa – Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.