Niro je jen jedno. Ale nabízí tři různé druhy pohonu.

Niro je jen jedno.
Ale nabízí tři různé druhy pohonu.

Elektrifikovaná rodina Kia Niro je zde – s vytříbeným stylem, nízkými emisemi a velkým výběrem variant. Nyní jsou k dispozici tři vyspělé pohony – jako elektromobil e-Niro, Niro Hybrid a Niro Plug-in Hybrid – takže snadno naleznete řešení, které přesně vyhoví Vašim požadavkům. Každá verze modelu Niro zaujme na první pohled jedinečným designem ve stylu crossoveru se zcela novými stylistickými detaily a přesvědčí ještě větší hospodárností, s níž dojedete dál.
Vzhled filmové hvězdy. Podmanivé výkony

Nová elektrifikovaná rodina Kia Niro stanovuje svým dynamickým designem nová měřítka pro hospodárnou jízdu. Výrazné tvary aerodynamické karoserie okamžitě zaujmou. Nový model Niro bezpočtem přitažlivých stylistických prvků – od odvážného designu přídě se světlomety LED přes aerodynamickou siluetu a zadní spoiler až po prémiový interiér – jasně říká, že jeho styl odpovídá pozoruhodným výkonům.


Niro vypadá skvěle z každého úhlu

Chcete to vyzkoušet? Kliknutím a potažením si prohlédnete model Kia Niro ze všech stran v rozsahu 360°.


                                                                                                                   


3 servisní prohlídky zdarma

Program Servis zdarma je poskytován zákazníkům, kteří si zakoupili nové vozidlo Niro (DE EV) v době trvání akce ”Program Servis zdarma“ v Autorizované prodejní síti Kia v České republice. Zákazník nárok na první 3 postupně následující servisní prohlídky dle dosaženého počtu najetých kilometrů nebo doby, která uplynula od zakoupení vozu nebo předchozí servisní prohlídky, dle toho co nastane dříve.


7letá záruka

Všichni majitelé vozů Kia Niro těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz, s omezením na 150 000 km (až 3 roky bez omezení; od 4. roku do ujetí 150 000 km). (1) Záruka je přenosná na následné majitele a zaručuje vysokou zůstatkovou hodnotu při prodeji ojetého vozidla.

A protože chceme, abyste byli po celých sedm let na výši doby, zahrnuje navigační systém ve výbavě vozidla 7letý program bezplatných aktualizací mapových podkladů (2), služby Kia Live (zajišťované společností TomTom®) (3) a služby UVO Connect.