Nová Kia XCeed 0% ÚROK


Všichni už to dávno vědí…

Díky odvážnému inovativnímu designu ve stylu sportovního crossoveru se za Kia XCeed každý otočí. To už se o něm ale dávno ví. Proto nyní přichází ještě s variantou plug-in hybrid, úvěrem s možností 0% úroku, skvělou výbavou a bezkonkurenční sedmiletou zárukou.


XCeed

Stylový crossover, který udává trendy zvýšenou polohou sedadel, agilními jízdními vlastnostmi a vyspělou technikou.

 

 

 

0% úvěr

Novou Kia Xceed nyní pořídíte na 0% úvěr

 

 

 

Palivo a dálniční známka zdarma

Získejte palivo v hodnotě 5 000 Kč a dálniční známku na rok 2020 zdarma. Vyzkoušejte ještě dnes – zamluvte si testovací jízdu.

 

 

 

 

 

Skvělá záruka

Výjimečná záruční doba 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

 

 

 

 


Nyní také ve variantě plug-in hybrid

Otevřenost vůči velkoměstu, dobrodružství a nekonečným možnostem znamená, že nová Kia XCeed Plug-in Hybrid nabízí to nejlepší ze všech světů. XCeed Plug-in Hybrid maximálně využívá hybridní techniku ke snižování emisí a ekologickou jízdu s vyspělým elektrifikovaným pohonem kombinuje s přitažlivým designem.


XCeed Plug-in Hybrid

Nový XCeed Plug-in Hybrid posouvá zážitky z elektrické jízdy na novou úroveň. Díky našemu nejvyspělejšímu systému pohonu dokonale snoubí hospodárnost s dynamickou jízdou a umožňuje rychlé a plynulé přechody z elektrického na hybridní pohon (elektrická energie/benzin). Se zcela nabitou sadou akumulátorů ujedete s výhradně elektrickým pohonem více než 50 km.

 

 

 

Kia nabitá technologiemi

Můžete si být jisti, že každá Vaše jízda bude v rámci možností maximálně ekologická a velmi hospodárná. Ve výbavě navíc naleznete řadu vyspělých technologií, které Vám usnadní a zpříjemní elektrickou jízdu přesně podle Vašich představ.

 

 

 

 


Ceníky vozů rodiny Ceed