Venga

 

KIA Venga

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 349 980,-

Představení Kia Venga „Malý velký vůz“

Mini MPV Kia Venga bylo jihokorejskou automobilkou Kia navrženo speciálně pro evropský trh a jeho představení proběhlo v roce 2009. Kia Venga ovládla recenze a redakční testy kromě svých výborných jízdních vlastností především designem, který v sobě snoubí eleganci s praktičností. Designově propracovaný automobil se vyznačuje pevnými liniemi, odvážnými křivkami a svalnatými tvary. Velké úsilí bylo věnováno detailům a celkově tak pětidveřová Kia Venga získává velmi osobitý vzhled.

O propracovaném a originálním designu vozu ostatně svědčí také prestižní ocenění, které Kia Venga získala v roce 2010, kdy vyhrála RedDot Design 2010.

Recenze Kia Venga – Pěkně nasupený automobil

V roce 2015 prošla Kia Venga zásadním omlazením, což velmi kladně hodnotily recenze a redakční testy. Jihokorejský automobil získal po face liftu výraznější příď, ostřeji řezaný tvar předních světlometů a nový přední nárazník. Změny ale zasáhly také okno pátých dveří, zadní nárazník a optiku zadních světel. Jak trefně konstatovala jedna z recenzí, nová Kia Venga 2015 se nyní tváří „pěkně nasupeně“.

Ceny Kia Venga se v akci pohybují od 349 980 Kč do 409 980 Kč dle specifikací vozu a v akčních nabídkách, které jsou aktuální. Možná je samozřejmě také koupě na splátky. Podrobnější informace, jako jsou cena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Kia Venga naleznete na našem webu v sekcích Ceník a Výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Kia, kteří Vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a náhradní díly Kia Venga

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Kia jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, litá kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Kia Venga

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Kia Venga, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.

Věnovat se Vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Tomáš Adamec

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
janousova@autojeremiasova.cz

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz