KIA Venga

KIA Venga

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 309 980,-

Představení Kia Venga

Mini MPV Kia Venga bylo jihokorejskou automobilkou Kia navrženo speciálně pro evropský trh a jeho představení proběhlo v roce 2009. Kia Venga ovládla recenze a redakční testy kromě svých výborných jízdních vlastností především designem, který v sobě snoubí eleganci s praktičností. Designově propracovaný automobil se vyznačuje pevnými liniemi, odvážnými křivkami a svalnatými tvary. Velké úsilí bylo věnováno detailům a celkově tak pětidveřová Kia Venga získává velmi osobitý vzhled.

O propracovaném a originálním designu vozu ostatně svědčí také prestižní ocenění, které Kia Venga získala v roce 2010, kdy vyhrála RedDot Design 2010.

Další aspekt, který si získal srdce mnoha řidičů v Evropě, je prostorová variabilita Kia Venga, se kterou boduje i v roce 2015. Zavazadlový prostor vozu disponuje dvouúrovňovou podlahou, díky které je možné zvýšit základní objem zavazadlového prostoru na 570 litrů. Neuvěřitelného objemu 1486 litrů pak lze dosáhnout odkrytím podpodlažní úrovně v zavazadelníku a sklopením zadních sedadel.

Recenze Kia Venga 2015: Pěkně nasupený automobil

V roce 2015 prošla Kia Venga zásadním omlazením, což velmi kladně hodnotily recenze a redakční testy. Jihokorejský automobil získal po face liftu výraznější příď, ostřeji řezaný tvar předních světlometů a nový přední nárazník. Změny ale zasáhly také okno pátých dveří, zadní nárazník a optiku zadních světel. Jak trefně konstatovala jedna z recenzí, nová Kia Venga 2015 se nyní tváří „pěkně nasupeně“.

Motorizace Kia Venga 1,4 a 1,6

Mini MPVKia Vengaje v prodeji v následujících motorizacích:
◾1.4 CVVT – 5st. převodovka 66 kW
◾1.6 CVVT – 6st. převodovka 92 kW
◾1.6 CVVT – 6st. automatická 92 kW
◾1.4 CRDi – 6st. převodovka 66 kW

Co se vybavenosti týká, jsou na trhu 2 varianty vozu: Active a Comfort.

Ceník Kia Venga v roce 2017

Ceny Kia Venga se v akci pohybují od 309.980 Kč do 409.980 Kč dle specifikací vozu a v akčních nabídkách, které jsou aktuální. Možná je samozřejmě také koupě na splátky. Podrobnější informace, jako jsoucena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Kia Venga naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Kia, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a náhradní díly Kia Venga

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se vám věnovat proškolený personál,případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Kia jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, litá kola, disky,tažné zařízeníatd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Kia Venga

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Kia Venga, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Tomáš Adamec

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz

Klára Exnerová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
exnerova@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 734 202 811
janousova@autojeremiasova.cz

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz