KIA ProCeed

KIA ProCeed

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 619 980,-

Nová Kia ProCeed v sobě snoubí špičkový design a všestrannost a prostornost vozu kombi. Pětidveřové provedení ve variantě Shooting Brake zaujme na první pohled a již na oficiálním odhalení na pařížské motor show vzbudila velkou pozornost.

Nová Kia ProCeed je součástí třetí generace rodiny Kia Ceed, která je jednou z vlajkových lodí korejské automobilky Kia. Společnosti, která dnes patří k pěti největším výrobcům automobilů na světě, přestože když v roce 1944 tato společnost začínala, vyráběla náhradní díly pro jízdní kola.

Když v roce 2006 Kia Cee´d vtrhla na světový i český trh, bylo jasné, že se Kia vydala správným směrem. Základní model i model Kia Cee´d SW (Sporty Wagon) ovládly v následujících letech v evropských zemích prodejní žebříčky, stávaly se vítězi desítek redakčních testů a opanovaly automobilové recenze. Třetí generace dostupného rodinného hatchbacku lehce mění své jméno na Kia Ceed, podobně se nyní jeho sourozenec s velkým kufrem jmenuje Kia Ceed SW. Dravější řidiči pak nedali dopustit na sportovně laděný vůz Kia ProCeed. Na jeho novou generaci, která dostala zcela nový vzhled, se právě díváte.

Kia ProCeed spojuje dynamickou jízdu i praktičnost

Nová Kia ProCeed Shooting Brake v sobě kombinuje dynamický vzhled a praktičnost rodinného vozu. Nová Kia ProCeed nabízí takové množství prostoru, jaké byste u sportovně laděného vozu určitě nečekali. Design exteriéru, jaký vidíte spíše u mnohem dražších značek, se zde snoubí s pečlivým dílenským zpracováním za použití vysoce kvalitních materiálů vychvalovaných v českých i zahraničních recenzích.

Pokud hledáte všestranný vůz s praktičností Kia Ceed kombi, který zároveň nabídne sportovnější svezení, určitě je Nová Kia ProCeed správnou volbou. Karosérie Shooting Break dává vozu nezaměnitelnou osobnost, a přitom je vůz vhodný pro každodenní cestování s rodinou, kdy oceníte především prostor, spolehlivost a bezpečí. Zavazadelník s elektronicky ovládanými dveřmi pojme 594 litrů, což je špička mezi vozy sportovního charakteru. Manipulaci s nákladem usnadní nízká nakládací hrana a při přepravě větších předmětů oceníte možnost sklopit zadní sedadla v poměru 40:20:40

Nové dynamické motory pro hladkou jízdu

Na výběr máte řadu přeplňovaných výkonných motorů na benzín i naftu s výkonem od 118 do 200 koňských sil. Všechny motory jsou spolehlivé, vysoce úsporné a odpovídají nejnovějším evropských emisním směrnicím. Pro hladké řazení máte na výběr mezi šestistupňovým manuálem a 7stupňovou dvouspojkovou převodovku Kia 7DCT. Ve spojení se sportovně naladěným podvozkem zajišťují naše motory a převodovky vynikající ovladatelnost a neobyčejný zážitek z jízdy.

Nová Kia ProCeed je bezpečný vůz se sportovními

Třetí generace rodiny Kia Ceed posouvá bezpečnost ještě dál. Pro váš klid v duši jsou připraveny následující technologie:

  • Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKAS
  • Chytrý tempomat SCC
  • Asistent pro jízdu v dopravní koloně LFA
  • Asistent pro sledování slepého úhlu BCW
  • Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA
  • Asistent pro rozpoznání únavy řidiče DAW

Samozřejmostí je také osm airbagů pro maximální bezpečnost posádky a automatické denní svícení u všech výbavových stupňů.

Sportovní charakter voz Kia ProCeed je v interiéru zdůrazněn černým čalouněním a kovovými lištami prahů dveří. Palubní desce vévodí displej infotainmentu s úhlopříčkou 7‘‘. Určitě vás potěší také zploštělý sportovní volant, pod kterým ve vozech s dvouspojkovou automatickou převodovkou najdete stylová řadicí pádla. Pro lepší stabilitu řidiče jsou všechna sedadla vybavena výrazným bočním vedením.

Chcete dostupný sportovní kombík? Nová Kia ProCeed je správná volba!

Ceny vozů rodiny Kia Ceed jsou oproti srovnatelné konkurenci mnohem nižší. Totéž platí i o nákladech na údržbu a provoz, i o cenách náhradních dílů. Podrobnější informace o cenách, spotřebě a technických parametrech, informace k příslušenství a doplňkům k vozu Nová Kia ProCeed naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.
Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Kia, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Kia ProCeed

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství, jako jsou například: tažné zařízení, střešní nosiče, autopotahy, vana do kufru, litá kola, bezpečnostní matice, koberečky, osvětlení prostoru, vana do zavazadlového prostoru a mnoho dalších.

Projeďte se v Nové Kia ProCeed

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto vždy máme pro všechny zájemce o Novou Kia ProCeed připravené předváděcí vozy. Můžete do nich nejen usednout, ale také se vydat na testovací jízdu.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Nová Kia ProCeed, Nová Kia Ceed či Nová Kia Ceed SW, informujte se o referencích na daný model a prohlédněte si ho na vlastní oči. Zde si můžete předem zamluvit testovací jízdu.


Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Tomáš Adamec

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz

Klára Exnerová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
exnerova@autojeremiasova.cz

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz