MAZDA 2

MAZDA 2

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 315 900,-

Nová generace Mazda 2

Japonská automobilka Mazda se do třídy malých osobních vozů nesmazatelně zapsala svým úspěšným automobilem Mazda 2. První prodej tohoto vozu se datuje až do roku 1996, kdy se nejprve prodávala pod názvem Mazda 121. V roce 2003 ale „jednadvajedničku“ nahradila nová Mazda 2, která se dnes, v roce 2015, prodává již ve své čtvrté generaci. Od počátku své výroby byla Mazda 2 konstruována tak, aby splňovala základní cíl: Být menším, ale praktickým automobilem, který nabídne vynikající požitek z jízdy. A s každou novou generací a modelem tento cíl ještě více naplňuje. O tom svědčí i kladná hodnocení, která Mazdě 2 udělují recenze a redakční testy. Nová generace Mazdy 2 přišla na český trh se začátkem roku 2015. A na první pohled bylo jasné, že opět sází jak na stylový vzhled, tak na bohatou výbavu. Podoba automobilu je součástí designerské myšlenky „KODO – duše v pohybu“. Ani u Mazdy 2 nechybí technologie Skyactiv, která se dotýká nejen motorů, ale například také převodovky, podvozku nebo karosérie. Mazda pomocí této série inovací, které dlouhodobě představuje a používá, mimo jiné neustále snižuje spotřebu svých automobilů. Pětidvéřový hatchback se prodává s manuální i automatickou převodovkou a v šesti stupních výbavy.

Japonská automobilka Mazda se do třídy malých osobních vozů nesmazatelně zapsala svým úspěšným automobilem Mazda 2. První prodej tohoto vozu se datuje až do roku 1996, kdy se nejprve prodávala pod názvem Mazda 121. Od počátku své výroby byla Mazda 2 konstruována tak, aby splňovala základní cíl: Být menším, ale praktickým automobilem, který nabídne vynikající požitek z jízdy. A s každou novou generací a modelem tento cíl ještě více naplňuje. O tom svědčí i kladná hodnocení, která Mazdě 2 udělují recenze a redakční testy. Nová generace Mazdy 2 přišla na český trh se začátkem roku 2015. A na první pohled bylo jasné, že opět sází jak na stylový vzhled, tak na bohatou výbavu. Podoba automobilu je součástí designerské myšlenky „KODO – duše v pohybu“. Ani u Mazdy 2 nechybí technologie SKYACTIV, která se dotýká nejen motorů, ale například také převodovky, podvozku nebo karosérie. Mazda pomocí této série inovací, které dlouhodobě představuje a používá, mimo jiné neustále snižuje spotřebu svých automobilů. Pětidvéřový hatchback se prodává s manuální i automatickou převodovkou a v šesti stupních výbavy.

KODO – Duše v pohybu

Moderní a stylový vzhled Mazdy 2 je součástí celého inovativního stylu, kterým se Mazda v oblasti designu rozhodla vydat. Má dokonce svůj název, a tím je KODO – Duše v pohybu. Inspirace v přírodě je založena především na pohybu zvířecí říše. KODO je kombinací elegance, napětí a ladných křivek. V rámci interiéru je pak kladen důraz na dílenské zpracování jednotlivých prvků a kvalitu použitých materiálů.

Recenze a testy Mazda 2

Mazda 2 nové generace plnila řádky recenzí a testů právě při uvedení na český trh, tedy hned zkraje roku 2015. Většina recenzí oceňovala vynikající jízdní projev, a především u nejvyšší verze TOP také opravdu bohatou a moderní výbavu. V hodnocení jednoho z redakčních testů pak zazněl názor, který velmi dobře Mazdu 2 charakterizuje: To, co jí nejvíce odlišuje od konkurence, je pohonná jednotka, která je opravdu úžasná.

Motorizace Mazdy 2

Nová Mazda 2 je v prodeji v následujících motorizacích: 1.5 Skyactiv-G75, 1.5 Skyactiv-G90, 1.5 Skyactiv-G90 A/T, 1.5 Skyactiv-G115 a 1.5 Skyactiv-D105. Co se vybavenosti týká, je na trhu 7 variant vozu: Emotion, Challenge, Attraction, Takumi, Revolution, Revolution TOP.

Nová Mazda 2 se může pochlubit nízkou spotřebou palivu a vynikajícím výkonem. Můžete si tak dokonale vychutnat požitek z jízdy ve městě i na dálnici.

Ceník Mazda 2

Ceny zcela nové Mazdy 2 se pohybují od 315.900 Kč do 478.900 Kč dle specifikací vozu. Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy 2 naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Prospekt. Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mazda, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy 2 naleznete na našem webu v sekcích „Ceník (PDF)” a „Brožura (PDF)“. Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mazda, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Mazda 2

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mazda. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma. V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mazda jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mazda 2

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži. Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mazda 2, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy. Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Kristýna Kubů

Prodejce
tel.: 733 129 599
kubu@autojeremiasova.cz