MAZDA2

 

MAZDA2

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 390 900,-

Sportovní supermini, které nabízí spoustu zábavy

Pokud jde o ryzí požitek z jízdy, která má styl, nemá Mazda2 konkurenci. Srdcem každé Mazdy je Jinba Ittai, pocit splynutí s vozem v jeden celek – jako v případě koně a jeho jezdce. V městských uličkách i na klikatých venkovských silnicích pocítíte ono blízké pouto mezi Vámi a Mazdou2, které se bude každou jízdou zesilovat. Zásluhou nejnovějších technologií SKYACTIV a DYNAMIKA VOZU SKYACTIV ve vozech Mazda je toto spojení ještě intenzivnější.

Design KODO – duše v pohybu

Ohromující exteriér KODO – duše v pohybu Mazdy 2, který jde ruku v ruce s její energickou osobností, stejně jako její elegantní křivky a robustní vzhled, se prostě nedají ignorovat. Propracovanost interiéru dosahuje dosud nepoznané úrovně, od nově navrženého volantu, přes barevný Head Up displej a barevně sladěných sedadel, až po přední konzolu a palubní desku. Požitek z jízdy začíná od okamžiku, kdy Mazdu2 poprvé spatříte.

Výkon

Prostřednictvím integrované technologie SKYACTIV TECHNOLOGY kombinuje Mazda2 citlivou, hbitou a zábavnou jízdu s nekompromisní hospodárností, což je ideální kombinace jak do úzkých městských uliček, tak i na klikaté venkovské silnice. Naše dosud nejmodernější technologie SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS zvyšuje radost z jízdy zásluhou ovládání systému G-Vectoring Control a vylepšení v oblasti zavěšení kol a řízení. Ovládání nabízí skutečně skvělou odezvu, navíc byla vylepšena přilnavost a jízda působí plynuleji a sportovněji. Náš tichý benzínový motor SKYACTIV-G 1.5 je výkonnější a živější. Zažijte pocit Jinba Ittai jako nikdy dříve.

Infozábava

Se systémem infozábavy a konektivity MZD Connect budete mít na vozovce pocit dokonalé kontroly. Prostřednictvím 7”barevného dotykového displeje nebo kruhového HMI ovladače budete mít velmi snadný přístup k hudbě, sociálním médiím, mapám a kontaktům. Kruhový HMI ovladač umožňuje intuitivní ovládání systému pouhým otáčením. Můžete tak stále sledovat vozovku bez toho, abyste byli čímkoliv rušeni. Zůstaňte ve spojení se světem a zároveň si naplno užívejte jízdu.

Vyšší bezpečnost

Požitek z jízdy jde ruku v ruce s pocitem bezpečí, jistoty a pohodlí, o které se starají bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE. Ať už jedete po rušných městských ulicích nebo na dálnici, aktivní bezpečnostní systémy, jako jsou například přední a zadní protikolizní systém SCBS, asistent rozjezdu do kopce, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, sledování mrtvých úhlů a systém upozornění na únavu a nepozornost řidiče, monitorují potenciální nebezpečí a zajišťují nejvyšší možnou úroveň ochrany. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si jízdu.

 


Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz