MAZDA2

 

MAZDA2

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 390 900,-

Mazda2 – Nejzábavnější městské auto

Pokud jde o požitek z jízdy ve voze Mazda2, recenze se shodují, že v tomto segmentu nemá japonské supermini konkurenci. Srdcem každého modelu Mazda je Jinba Ittai, pocit splynutí s vozem v jeden celek – jako v případě koně a jeho jezdce. V městských uličkách i na klikatých venkovských silnicích pocítíte spojení mezi Vámi a vozem Mazda2, které bude s každou jízdou sílit. Zásluhou nejnovějších technologií SKYACTIV ve vozech Mazda je toto spojení ještě intenzivnější.

Design KODO – sportovní zážitek s vozem Mazda2

Ohromující exteriér KODO – duše v pohybu vozu Mazda2, který jde ruku v ruce s její energickou osobností, stejně jako její elegantní křivky a robustní vzhled, se prostě nedají ignorovat. Propracovanost interiéru dosahuje dosud nepoznané úrovně, od nově navrženého volantu, přes barevný Head Up displej a barevně sladěných sedadel, až po přední konzoli a palubní desku. Požitek z jízdy začíná od okamžiku, kdy tento vůz poprvé spatříte.

Jaké má Mazda2 rozměry?

Zkušenosti uživatelů i recenze vozu Mazda2 2020 potvrzují, že tento městský vůz v naprostém komfortu přepraví 4 dospělé. Délka vozu je 4 060 mm, šířka činí 1 983 mm, výška 1 495 mm a rozvor 2 570 mm. Všichni cestující přitom mají dostatek prostoru v oblasti ramen, kolen i nad hlavou. Kapacita zavazadelníku 280 litrů je pro městský vůz zcela dostatečná a prostor v kufru vozu Mazda2 Vám nebude chybět ani pokud povezete zavazadla na delší výlet.

Motorizace, výkon a spotřeba

Prostřednictvím integrované technologie SKYACTIV kombinuje Mazda2 citlivou, hbitou a zábavnou jízdu s nekompromisní hospodárností, což je ideální kombinace jak do úzkých městských uliček, tak i na klikaté venkovské silnice.

Technologie SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS vám ještě více zlepší požitek z jízdy zásluhou ovládání systému G-VectoringControl a inovace v oblasti zavěšení kol a řízení. Ovládání nabízí skutečně skvělou odezvu, navíc byla vylepšena přilnavost a jízda s vozem Mazda2 je plynulejší než s kterýmkoliv jiným vozem stejného segmentu.

Narozdíl od konkurence nesází Mazda na snižování obsahu motorů a počtu válců. Benzínový čtyřválec SKYACTIV-G 1.5 je tichý a živý již v nižších otáčkách. S modelovým rokem Mazda2 2020 získáváte také pohon Mazda M Hybrid, s nímž benzínový agregát podporuje 24V elektromotor, což přispívá k úspoře paliva. Manuální 6stupňová převodovka má krátké dráhy řazení, díky kterým si užijete dravou, sportovní jízdu.

Mazda2 – interiér plný konektivity a zábavy

Se systémem infozábavy a konektivity MZD Connect budete mít na vozovce pocit dokonalé kontroly. Prostřednictvím 7″ barevného dotykového displeje nebo kruhového HMI ovladače budete mít velmi snadný přístup k hudbě, sociálním médiím, mapám a kontaktům. Kruhový HMI ovladač umožňuje intuitivní ovládání systému pouhým otáčením. Můžete tak stále sledovat vozovku, aniž byste byli čímkoliv rušeni. Zůstaňte ve spojení se světem a zároveň si naplno užívejte jízdu.

Vyšší bezpečnost

Požitek z jízdy jde ruku v ruce s pocitem bezpečí, jistoty a pohodlí, o které se starají bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE. Ať už jedete po rušných městských ulicích nebo na dálnici, aktivní bezpečnostní systémy, jako jsou například přední a zadní protikolizní systém SCBS, asistent rozjezdu do kopce, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, sledování mrtvých úhlů a systém upozornění na únavu a nepozornost řidiče, monitorují potenciální nebezpečí a zajišťují nejvyšší možnou úroveň ochrany. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si jízdu.

Mazda2 Takumi plus

Nejvyšší výbavová verze vozu Mazda2 Takumi Plus nabízí řadu nadstandardních prvků, například Automatické stmívání vnitřního zpětného zrcátka, automatické sklápění vnějších zpětných zrcátek, vyhřívaný volant nebo čalounění v kombinaci látka/kůže. Nechybí ani systém SCBSḋF pro prevenci čelního nárazu.

Prodej a předváděcí vozy v Auto Jeremiášova

Zaujala Vás Mazda a rádi byste získali o tomto voze více informací? Neváhejte kontaktovat naše prodejce a rovnou si domluvte s předváděcími vozy Mazda2 test. Pokud vás u modelu Mazda2 zajímá cena pro konkrétní verzi, prohlédněte si aktuální ceník.

Náš tým expertů na vozy Mazda Vám bude po celou dobu k dispozici a se vším ochotně poradí.

Zaujala Vás značka Mazda, ale nejste si jisti, zda zrovna model Mazda2 je pro Vás ten pravý? Podívejte se i na ostatní modely, nebo si domluvte návštěvu v našem showroomu a prohlédněte si je osobně.

Mazda2 – náhradní díly, servis a příslušenství

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech vozů značky Mazda. Pro všechny modelové roky Mazda2 zajistíme potřebné náhradní i spotřební díly tak, aby byla vaše Mazda2 co nejrychleji zpět na silnici.

Také u nás seženete veškeré doplňky a příslušenství nejen pro model Mazda2. Tažné zařízení, střešní box, vana do kufru, ale třeba i dojezdová rezerva a další potřebné prvky do všech vozidel značky Mazda. Neváhejte se obrátit na naše odborné poradce.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz