MITSUBISHI ASX

 

MITSUBISHI ASX

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 395 000,-

Představení vozu Mitsubishi ASX

Objevte nový model Mitsubishi ASX, který v kategorii crossoverů vyšvihl Mitsubishi na vyšší pozice v testech a recenzích. V roce 2015 se Mitsubishi ASX stal vítězem prestižního srovnávacího testu Auto 7, dosahuje extrémně nízké kombinované spotřeby ve své třídě – pouhých 5 l / 100 km a nabízí ohromný zavazadlový prostor o objemu 488 l*.

Model ASX Vás překvapí komfortem exteriéru i interiéru, novým dynamickým stylem a moderními technologiemi a výbavou. Crossover Mitsubishi ASX představuje bezpečnější variantu osobního vozidla, které je v souladu se sportovním dědictvím značky Mitsubishi Motors. Je zde využita technologie volitelného pohonu 4×4, který navazuje na více než 80letou tradici zn. Mitsubishi. Oceníte určitě asistenta rozjezdu do kopce, když uvolníte brzdový pedál při rozjezdu v prudkém svahu, asistent rozjezdu na dvě vteřiny podrží aktivované brzdy až do sešlápnutí pedálu plynu. Mitsubishi ASX překvapí vyvýšenou polohou sedadla. Poskytuje lepší výhled na silnici, snazší manévrování s vozem a vyšší bezpečnost a umožňuje snadnější nastupování a vystupování. O Vaši bezpečnost a pohodlí se se postará 7 airbagů a klimatizace.

* po dodatečné úpravě

Interiér Mitsubishi ASX

Budete překvapeni i pohodlným dobře dimenzovaným prostorem, který na Vás i spolucestující čeká uvnitř vozu. Pasažéři na zadních sedadlech budou překvapeni velikostí místa pro nohy i hlavu a všichni si budou užívat příjemného čalounění, které je k dispozici v kvalitní látce a luxusní kůži. V celém interiéru jsou četné odkládací prostory.

Exteriér Mitsubishi ASX

Detaily přední masky Mitsubishi ASX ve tvaru proudové stíhačky nezapřou příbuznost s modely Lancer a Outlander. Plynule se svažující masivní přední kapota se dvěma prolisy splňuje cíl zajistit vyšší bezpečnost chodců a lepší viditelnost z místa řidiče. A cílem zadní části vozidla bylo cílem snížit a rozšířit siluetu Mitsubishi ASX a ovlivnit tím pozitivní vliv na jízdní vlastnosti.

Mitsubishi ASX PRODEJ

Vozy Mitsubishi ASX se nabízejí ve 3 variantách výbav, a to:

Mitsubishi ASX Inform, Mitsubishi ASX Invite+, Mitsubishi ASX Intense+ v benzínové motorizaci 1.6 MIVEC 2WD (86 kW/117k) 5MT.

Ceny nového ASX začínají na 395.000,- Kč. Podrobné informace jako např. cena, spotřeba a rozměry, informace k příslušenství a doplňkům k vozu Mitsubishi ASX naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Prospekt.

Spojte se s našimi zkušenými prodejci vozů zn. Mitsubishi Vás o aktuálním stavu skladových vozů a sledujte na našem webu sekci AKCE se zajímavými nabídkami.

Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

Nabídka operativního leasingu

podívejte se na naší výhodnou nabídku operativního leasingu na ASX 1.6 MIVEC Invite+

Mitsubishi ASX – aktuálně nabízené skladové vozy

Podívejte se na skladové vozy v Auto Jeremiášova.

Mitsubishi ASX SERVIS

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů zn. Mitsubishi. Bude se Vám věnovat proškolený personál a můžete využít čekací doby a strávit ji v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojení zdarma.

Mitsubishi ASX ZKUŠENOSTI

Nemáte s vozem Mitsubishi ASX 2018 zkušenosti? Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mitsubishi ASX, informujte se o referencích na daný model a a vyzkoušejte naše předváděcí vozy!


Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz