MITSUBISHI Pajero

MITSUBISHI Pajero

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 883 650,-

Představení Mitsubishi Pajero

Japonská automobilka Mitsubishi je známá především svými vozy, které jsou laděné sportovně, nebo přímo do terénu. A právě terénní automobil s názvem Mitsubishi Pajero je symbolem úspěchu terénních vozů Mitsubishi. Pajero, které se pravidelně účastní slavné Rallye Paříž Dakar a má ve své sbírce řadu vítězství v tomto extrémním závodě.

Mitsubishi Pajero bylo poprvé představeno světu a uvedeno do prodeje už v roce 1982. A už v tomto roce byl pro tohoto terénního dravce samozřejmostí pohon 4×4, který od té doby Mitsubishi neustále zdokonaluje. Dnes je na trhu už čtvrtá generace Mitsubishi Pajero, která disponuje velmi spolehlivým systémem Super Select 4WD, udává standardy pro technologie pohonu 4×4 a sbírá ve své kategorii pozitivní recenze od odborníků i novinářů a ovládá redakční testy.

Během více než dvacetileté historie vozu se model Mitsubishi Pajero dočkal několika speciálních sérií, mezi které patří Mitsubishi Pajero Pinin a Mitsubishi Pajero Sport. Série Pinin se vyráběla v letech 1998 až 2004, Pajero Sport pak přišla na trh v roce 1997 a vyrábí se dodnes.

AUTO JEREMIÁŠOVA ale nabízí svým klientům dva nejmodernější a nejnadupanější vozy ze série Mitsubishi Pajero, kterými jsou třídveřový Mitsubishi Pajero SWB a pětidveřový Mitsubishi Pajero LWB.

Mitsubishi Pajero SWB

Vznešený vzhled, ať se na vůz díváte z jakékoliv strany, tak lze popsat první pohled na Mitsubishi Pajero SWB. Jeho přirozenou devízou je ale také přirozené chování na silnici i v terénu, díky čemuž získáte pocit bezpečí.

Čtvrtá generace Mitsubishi Pajero SWB přináší vylepšené konstrukce i technologie, což zajišťuje velmi dobré ovládání vozu, uvnitř snížený hluk a větší pohodlí.

Mitsubishi Pajero LWB

Pětidvéřová varianta Mitsubishi Pajero LWB je výjimečnou harmonií mezi zajímavým a stylovým designem a luxusem, doplněným o ty nejmodernější technologie. Díky pohodlí, které vás při usednutí do tohoto terénního vozu obklopí, si jízdu v něm zamilujete po pár ujetých kilometrech. K tomu navíc přispěje velmi dobré ovládání, které využijete jak v džungli velkoměsta, tak uprostřed přírody v bahnitém terénu. A všude se budete cítit jako doma.

Motorizace Mitsubishi Pajero SWB a LWB

Automobil Mitsubishi Pajero SWB je v prodeji v motorizaci 3.2 DI-D (140 kW/190 k), co se vybavenosti týká, je na trhu v jedné variantě INVITE.

Automobil Mitsubishi Pajero LWB je v prodeji v motorizaci 3.2 DI-D (140 kW/190 k), co se vybavenosti týká, je na trhu ve variantách INVITE, INTENSE, INSTYLE, INSTYLE+.

Ceník Mitsubishi Pajero SWB a LWB v roce 2017

Cena třídveřového Mitsubishi Pajero SWB je 883.650 Kč, ceny Mitsubishi Pajero LWB se pohybují od 942.2500 Kč do 1.273.250 Kč dle specifikací vozu. Možná je samozřejmě také koupě na splátky. Podrobnější informace, jako jsou cena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mitsubishi Pajero SWB a LWB naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mitsubishi, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a náhradní díly Mitsubishi Pajero SWB a LWB

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mitsubishi. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mitsubishi jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, disky, atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mitsubishi Pajero SWB nebo LWB

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy při jízdě po Praze nebo okolí.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz