Space Star

MITSUBISHI SPACE STAR

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 224 850,-

Představení vozu Mitsubishi Space Star

Začněte každý den bezstarostně s kompaktním vozem Mitsubishi Space Star. Zaujme Vás dynamickým vzhledem, který spojuje atraktivitu a radost z každodenního cestování. U Mitsubishi Space Star recenze vozu chválí především malý poloměr otáčení, který oceníte při pohybu v těsných prostorech a při parkování, a nejnižší spotřebu mezi malými vozu. To dělá z tohoto spolehlivého hatchbacku ideální městské auto.

Recenze u Mitsubishi Space Star oceňují atletické proporce

Atletický vzhled karoserie, který u městských hatchbacků není tak obvyklý, Vás ihned okouzlí. Aerodynamický tvar doplňují technologie zlepšující dynamiku vozu, které zároveň snižují spotřebu: účinný alternátor, pneumatiky s nízkým valivým odporem a volitelná automatická převodovka CVT. K tomu přidejte atraktivní přední světlomety s nezaměnitelným světelným podpisem, LED zadní světlomety a speciálně navržená litá kola a hned máte jasno, jakého společníka do městského provozu si chcete vybrat.

Interiér pro vaše pohodlí při jízdě ve městské džungli

V interiéru vozu Mitsubishi Space Star se snoubí praktičnost i pohodlí. Jízdu Vám ulehčí přehledná palubní deska a dostatek komfortu zajistí sedadla s kvalitním čalouněním. Eleganci podtrhují chromové prvky a černé dekory po celém prostoru kabiny. Cestování si zpříjemníte poslechem digitálního rádia s DAB, s přehrávačem CD a čtyřmi reproduktory. Nechybí připojení Bluetooth, USB port a ovládaní rádia na volantu. Pro pohodlnější řízení je volant i řadicí páka potažený kůží. Samozřejmostí je klimatizace a elektrické ovládádání zrcátek a předních i zadních oken.

Mitsubishi Space Star

Testy potvrzují, že Mitsubishi Spacestar patří k nejúspornějším vozům

Tříválcové motory MIVEC o objemu 1,0 nebo 1,2 litru o výkonu 52 kW (71 k) nebo 59 kW (80 k) jsou hospodárné a ekologické, ale reagují hbitě a dávají vozu skvělou dynamiku. V motoristických časopisech testy Mitsubishi Spacestar tuto skutečnost potvrzují. Spotřeba od 4,2 l/100 km posouvá Mitsubishi Spacestar mezi vůbec nejúspornější kompaktní hatchbacky. Funkce vypínání motoru AS&G vypíná pohonnou jednotku, když stojíte například na semaforech a tím šetří ještě více paliva. Motor0se sám spustí pouhým sundáním nohy z brzdového pedálu.
K dispozici je manuální 5stupňová převodovka s hladkým řazením nebo automatická převodovka CVT s plynule měnitelným převodem. Díky skvěle naladěnému podvozku si užijete pohodlnou jízdu, zároveň se Space Star řídí velmi snadno a vždy se chová předvídatelně.

Mitsubishi Space Star a bezpečnost? Žádné kompromisy!

Přestože Mitsubishi Space Star patří mezi nejlehčí vozy ve své třídě, v otázce bezpečnosti nedělá kompromisy. Díky skvělému výhledu z kabiny máte možnost zamezit mnoha rizikům dříve, než vůbec vzniknou. Mezi prvky aktivní bezpečnosti patří také světla pro denní svícení a stabilizační protiprokluzový systém a vyspělý systém ABS. V zatáčkách se tak nemusíte obávat smyku a zlepšuje se také chování vozu při akceleraci. Pokud dojde na nejhorší, posádku ochrání čelní, hlavové a boční airbagy a účinky nárazu sníží konstrukce karoserie z vysoce pevné oceli.

Mitsubishi Space Star

Ceny Mitsubishi Space Star

Ceny vozu začínají již na 239 850,- Kč dle výše popsaných specifikací. Podrobnější informace o cenách, spotřebě a rozměrech, informace k příslušenství a doplňkům k Mitsubishi Space Star naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Prospekt. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Náhradní díly na Mitsubishi Space Star, servis a příslušenství

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mitsubishi. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.
V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství.

Projeďte se v předváděcích vozech Mitsubishi Space Star

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.
Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mitsubishi Space Star, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz