Nové ASX

Cena od 444 000,-

Nové Mitsubishi ASX

Nové Mitsubishi ASX je kompaktní SUV, které je doma v městském provozu i na venkovských silnicích. Mitsubishi ASX dlouhodobě opanovává recenze a ani nový model není výjimkou. Oblíbený crossover přichází s řadou inovativních technologií a se zcela novým pohonným ústrojím.

Na první pohled zaujme přepracovaná přední maska ve tvaru „Dynamického štítu“. Nové ASX je nyní ještě robustnější a celkový dojem dotváří zcela nový design předních i zadních nárazníků a inovované Full LED světlomety. Robustní vzhled Nového Mitsubishi ASX doplňují také 18‘‘ kola z lehkých slitin.

Nové Mitsubishi ASX – rozměry

Nové Mitsubishi ASX je i přes kompaktní rozměry dostatečně velkým vozem, který nabídne cestujícím velkorysý prostor. V zavazadlovém prostoru o objemu 488 litrů snadno přepravíte i větší předměty. Ty do vozu snadnou naložíte díky nízké nakládací hraně. Zadní sedadla jsou sklopná v poměru 60/40, což vám dává velkou variabilitu při cestování s nákladem nebo více zavazadly. Při zcela sklopených sedadlech naroste u Nového Mitsubishi ASX objem kufru až a 1 219 litrů.

Délka vozu: 5265 mm / Šířka vozu: 1770 mm / Rozvor kol: 2670  mm / Světlá výška: 190 mm / Objem zavazadlového prostoru: 488 l / Objem zavazadlového prostoru se sklopenými sedadly: 1219 mm

Nové Mitsubishi ASX – motorizace

Testy a zkušenosti s Mitsubishi ASX ukazovaly, že motor 1.6 MIVEC byl naprosto spolehlivý. Nejedno forum o Mitsubishi ASX tento agregát doslova velebilo.

V novém ASX byl MIVEC 1.6 nahrazen silnější benzinovou jednotkou 2.0 MIVEC o výkonu 110 kW (150 k). Se spotřebou pouze 6,7 / 100 km v kombinovaném provozu jde o skvělý poměr výkonu a úspory paliva.

Řazení zajišťuje buď 5stupňová manuální převodovka, nebo 6stupňová automatická převodovka s režimem sportovního řazení pádly pod volantem. Nové Mitsubishi ASX je dostupné s pohonem 4×4, nebo s pohonem pouze předních kol.

Nové Mitsubishi ASX s pohonem 4×4 díky systému Multi Select

Systému pohonu všech kol v Novém ASX nabízí volbu ze tří režimů (pohon jen předních, automatický pohon všech kol a pohon všech kol s uzávěrou diferenciálu). Zkušenosti s Novým Mitsubishi ASX ukazují, že si při testech poradilo s ostrými zatáčkami i náročným terénem.

Bezpečnost a asistenční technologie

Nové Mitsubishi ASX přichází s řadou bezpečnostních prvků a asistenčních technologií, díky kterým je při jízdě řidič i posádka v naprostém bezpečí. Spolehnout se můžete mimo jiné na následující prvky:

  • Systém aktivní regulace stability ASC
  • Systém sledování mrtvého úhlu BSW
  • Aktivní kontrola trakce ATC
  • Bezpečnostní konstrukce karoserie RISE
  • 7 airbagů již v základní výbavě

Interiér Nového Mitsubishi ASX

Kabině dominuje přehledný přístrojový panel připomínající motocyklové tubusy. Oko potěší chromované prvky rozmístěné po celé kabině. Elegantní pojetí kabiny doplňuje tříramenný multifunkční volant.

K dispozici je také řada technologií pro zábavu i usnadnění jízdy. Patří mezi ně informační a audio systém SDA s 8″ úhlopříčkou. Svá zařízení si dobijete pomocí dvou USB konektorů a nechybí ani parkovací kamera nebo Bluettoth hands-free s hlasovým ovládáním.

Nové Mitsubishi ASX – prodej v Auto Jeremiášova

Recenze Mitsubishi ASX nelžou, jde skutečně o výjimečné kompaktní SUV a vy ho můžete mít u sebe doma. V našem showroomu jsou k dispozici předváděcí vozy, takže pokud chcete dopřát Novému ASX test ve vlastní režii, neváhejte a domluvte si testovací jízdu. Pokud vás zajímá ohledně Nového Mitsubishi ASX cena, podívejte se na aktuální ceník, můžete si také sestavit vysněné Mitsubishi ASX pomocí konfigurátoru. Nechcete-li ale čekat a zajímají vás, zda jsou k dispozici také skladové vozy modelu Nové Mitsubishi ASX, obraťte se na našeho specialistu.

Nové Mitsubishi ASX na operativní leasing

Preferujete provoz vozu na operativní leasing? Nebo vás zajímají možnosti pronájmu vozu Nové Mitsubishi ASX? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Nové Mitsubishi ASX – náhradní díly, servis a příslušenství

Pro všechny vozy značky Mitsubishi dokážeme zajistit náhradní díly i příslušenství. Vlastníte ojeté Mitsubishi ASX a potřebujete například prohlídku před STK? Stačí se domluvit s naším servisním specialistou. Potřebujete pro své Mitsubishi ASX tažné zařízení nebo jiné příslušenství? Obraťte se na oddělení doplňků.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz