L200

 

MITSUBISHI L200

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 679 350,-

Představení Mitsubishi L200

Japonská automobilka Mitsubishi představila první generaci svého kompaktního pick-upu s pohonem všech čtyř kol už v roce 1993. V roce 2015 se po Evropě prohání už pátá generace tohoto vozu, který výrobce popisuje jako sportovně užitkový pick-up. Už před oficiálním uvedením na trh dosáhla pátá generace jednotunového pick-upu L200 významného úspěchu, když byla předním britským automobilovým týdeníkem AUTO EXPRESS jmenovaná pick-upem roku 2015!

Stylový pick-up Mitsubishi L200 se na českém trhu prodává ve dvou verzích:
dvoudvéřový Club Cab
čtyřdveřový Double Cab

Recenze oceňují interiér i exteriér

Automobil s prostornou korbou, který je na jedné straně vyroben jako pracovní vůz, disponuje stejně komfortním interiérem jako osobní automobily. To je ostatně fakt, který oceňují odborné i uživatelské recenze a testy nejnovějšího modelu Mitsubishi L200, a který mimo jiné ovlivňuje vysoký prodej tohoto pick-upu ve světě.

Mitsubishi L200 je navíc také díky velmi nízkým emisím CO2 skutečně ekologický vůz, jeden z nejekologičtějších mezi pick-upy.

Motorizace Mitsubishi L200

Mitsubishi L200 Club Cab
◾2,4 DI-D (113 kW/154 k)

Co se vybavenosti týká, je na trhu Mitsubishi L200 Club Cab ve variantě INVITE.

Mitsubishi L200 Double Cab
◾2,4 DI-D (113 kW/154 k) – INVATE
◾2,4 DI-D MIVEC (133 kW/181 k) – INTENSE
◾2,4 DI-D MIVEC (133 kW/181 k) – automatická převodovka – INTENSE A INSTYLE

Co se vybavenosti týká, je na trhu Mitsubishi L200 Double Cab ve variantách INVITE a INTENSE, INSTYLE.

Ceník Mitsubishi L200

Ceny Mitsubishi L200 se pohybují od 679 350,- Kč do 899 650,- Kč dle specifikací vozu. Možná je samozřejmě také koupě na splátky. Podrobnější informace, jako jsou cena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mitsubishi L200 naleznete na našem webu v sekcích Ceník a Výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mitsubishi, kteří Vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a náhradní díly Mitsubishi L200

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mitsubishi. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mitsubishi jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení, střešní nosič, pro offroad důležitý hardtop a další. Zakoupit si u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mitsubishi L200

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy při jízdě po Praze nebo okolí.

Věnovat se Vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz