Rodina MITSUBISHI L200

MITSUBISHI L200

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 677 350,-

Představení Mitsubishi L200

Japonská automobilka Mitsubishi představila první generaci svého kompaktního pick-upu s pohonem všech čtyř kol už v roce 1993. V roce 2015 se po Evropě prohání už pátá generace tohoto vozu, který výrobce popisuje jako sportovně užitkový pick-up. Už před oficiálním uvedením na trh dosáhla pátá generace jednotunového pick-upu L200 významného úspěchu, když byla předním britským automobilovým týdeníkem AUTO EXPRESS jmenovaná pick-upem roku 2015!

Stylový pick-up Mitsubishi L200 se na českém trhu prodává ve dvou verzích:
dvoudvéřový Club Cab
čtyřdveřový Double Cab

Recenze oceňují interiér i exteriér

Automobil s prostornou korbou, který je na jedné straně vyroben jako pracovní vůz, disponuje stejně komfortním interiérem jako osobní automobily. To je ostatně fakt, který oceňují odborné i uživatelské recenze a testy nejnovějšího modelu Mitsubishi L200, a který mimo jiné ovlivňuje vysoký prodej tohoto pick-upu ve světě.

Mitsubishi L200 je navíc také díky velmi nízkým emisím CO2 skutečně ekologický vůz, jeden z nejekologičtějších mezi pick-upy.

Motorizace Mitsubishi L200

Mitsubishi L200 Club Cab
◾2,4 DI-D (113 kW/154 k)

Co se vybavenosti týká, je na trhu Mitsubishi L200 Club Cab ve variantě INVITE.

Mitsubishi L200 Double Cab
◾2,4 DI-D (113 kW/154 k)
◾2,4 DI-D MIVEC (133 kW/181 k)
◾2,4 DI-D MIVEC (133 kW/181 k) – automatická převodovka

Co se vybavenosti týká, je na trhu Mitsubishi L200 Double Cab ve variantách INVITE a INTENSE.

Ceník Mitsubishi L200 v roce 2017

Ceny Mitsubishi L200 se pohybují od 714.250 Kč do 821.650 Kč dle specifikací vozu. Možná je samozřejmě také koupě na splátky. Podrobnější informace, jako jsou cena, pojištění, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mitsubishi L200 naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Technické parametry.

Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mitsubishi, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a náhradní díly Mitsubishi L200

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mitsubishi. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mitsubishi jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení, střešní nosič, pro offroad důležitý hardtop a další. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mitsubishi L200

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy při jízdě po Praze nebo okolí.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MITSUBISHI

Otakar Titman

Vedoucí prodeje MITSUBISHI
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů MITSUBISHI
tel.: +420 734 202 811
janousova@autojeremiasova.cz