Nissan E-NV200 Evalia

NISSAN E-NV200 Evalia – objevte 7-místný 100% elektromobil

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 1 061 170,-

Kompaktní, všestranný a plně vybavený, s prostorem až pro sedm osob – Nissan e-NV200 EVALIA je ideální vůz do města pro vás a vaši rodinu. 100% elektromobil s novou 40 kWh baterií pro další dojezd, která umožní snížit provozní náklady a ujet skutečně dlouhou potřebnou vzdálenost.

Záruka 5 let na vozidlo / záruka 8 let na akumulátor

Děláme vše proto, abychom vám a vaší rodině nabídli záruku.
Stejně jako nový Nissan LEAF, i model e-NV200 EVALIA je vybaven novou 40 kWh baterií a nabízí záruku výrobce na 5 let nebo 100 000 kilometrů a 8 let nebo 160 000 kilometrů na kapacitu na kapacitu baterie. Podrobnosti vám poskytne prodejce společnosti Nissan.

Jezděte skutečným elektromobilem a uspořte mnohem více

Díky nové 40kWh baterii, kterou je vybaven rovněž nový Nissan LEAF, vám Nissan e-NV200 poskytne větší dojezd než kdy předtím. Začněte den s plně nabitou baterií, která vám poskytne dojezd 301 km v městském provozu a bude vás to stát méně, než benzín nebo nafta u běžné dodávky. A nebudete muset ladit motor nebo měnit olej – prostě budete šetřit peníze a čas na údržbě.

Jezděte chytřeji, jezděte ekologičtěji

Technologie Nissan Intelligent Mobility nově definuje způsobe, kterým řídíte. Umožňuje jistější, lépe propojenou a vzrušující jízdu. Se stejnou 40kWh baterií, jakou je vybaven také nový Nissan LEAF, je Nissan e-NV200 EVALIA skvělým příkladem inteligentního výkonu, který dokladuje, že jízda 100% elektromobilem může být plynulá, praktická a vhodná pro rodinu. Díky snadno dosažitelnému dojezdu 200 km a několika režimům nabíjení je tato sedmimístná dodávka schopna vás bezpečně a efektivně vyvézt z města a zpět domů.

Rychlé nabíjení – od 40 minut

Dosažení 80 % kapacity nabití od 40 do 60 minut. Rychlonabíjení je nejrychlejším a nejsnazším způsobem, jak doplnit energii a zůstat na cestě delší dobu. Stačí zajet k nejbližší dálniční čerpací stanici nebo prodejci společnosti Nissan: síť nabíječek CHAdeMO se nepřetržitě rozšiřuje.

Domácí nabíjení a veřejná místa – od 7,5 hodiny

Existují 2 způsoby nabíjení rodinné dodávky Nissan e-NV200 EVALIA: pomocí nástěnné nabíjecí skříně, která umožňuje dosáhnout úplného nabití za 7,5 hodin díky palubní nabíječce s výkonem 6,6 kW, nebo můžete použití domácí zásuvku elektrické sítě, ze které úplného nabití dosáhnete asi za 21,5 hodiny.

Design a všestrannost – kompaktní, agilní a dokonale schopný

Díky velmi prostornému interiéru a kompaktním vnějším rozměrům vám Nissan e-NV200 EVALIA přináší pěti- až sedmimístný elektromobil pro převoz osob v obratném provedení hatchbacku. Nikdy není příliš dlouhý, nikdy není příliš široký: úzké uličky a parkovací místa jsou pro něj zábavou.

Integrovaná technologie – snadná konektivita pro rodiny na cestách

Synchronizujte svůj chytrý telefon s vozem Nissan e-NV200 EVALIA a zůstaňte ve spojení i na cestách díky novému navigačnímu systému NissanConnect EV vozu Nissan e-NV200. Na digitálním informačním displeji si můžete přizpůsobit jakýkoliv detail své jízdy.

Vaše palubní připojené služby spolupracují s aplikací NissanConnect EV a sdělují vám vše, co potřebujete vědět, včetně stavu nabití a spotřeby energie.

Díky systému NissanConnect EV máte všechny navigační informace na dosah ruky. Díky nové barevné TFT obrazovce vás elektrický minibus Nissan e-NV200 doveze hladce do určeného cíle.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Otakar Titman

Vedoucí prodeje NISSAN
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz