Nissan E-NV200 Evalia

NISSAN E-NV200 Evalia – objevte 7-místný 100% elektromobil

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 1 061 170,-

Nový Nissan E-NV200 Evalia

Nový Nissan E-NV200 Evalia je 100% elektrický sedmimístný vůz s novou 40kWH baterií pro delší dojezd. Tento všestranný a ekonomický elektromobil je plně vybavený a připravený na přepravu až sedmi osob. Jedná se o ideální vůz pro celou rodinu, vhodný na cesty do města i do přírody.

Představení nového Nissan e-nv200 Evalia

Nissan Evalia je 100% elektromobil s novou 40 kWh baterií pro delší dojezd, která pomůže snížit provozní náklady a současně ujet skutečně i delší vzdálenosti. Tento sedmimístný elektromobil se může chlubit schopností rychlého nabíjení od pouhých 40 minut. Navíc vás zaujme svou všestranností.

Nová baterie 40 kWh, kterou je vybaven též nový Nissan LEAF, vám poskytne dojezd až 301 km v městském provozu. Tato cesta vás bude stát mnohem méně, než v případě běžné dodávky na benzín či naftu. Další skvělou zprávou je, že nebudete muset opravovat motor nebo měnit olej, čímž ušetříte peníze i čas na údržbě.

Nissan E-NV200 si můžete vybrat ze dvou verzí, jako pracovní dodávku nebo rodinný vůz až pro sedm osob. U obou verzí jsou v nabídce tři modely: Visia, Acenta a Tekna.

Technologie Nissan Inteligent Mobility

Nissan E-NV200 Evalia disponuje technologií Nissan Inteligent Mobility, která definuje způsob, jakým řídíte. Postará se o stabilnější a lépe propojenou jízdu, která je zároveň vzrušující. S 40 kWh baterií si užijete inteligentní výkon a 100% plynulou a praktickou jízdu.

Revoluční technologie e-PedalTM se postará o zrychlení, zpomalení a brzdění pomocí jediného pedálu. Systém Nissan ProPILOT udrží váš vůz uprostřed jízdního pruhu a zachová přednastavenou rychlost i vzdálenost.

Dokáže také zcela zastavit nebo popojíždět v dopravní zácpě, či dokonce zcela automaticky zaparkuje. Vy tak získáte klid a jistotu. Na výběr jsou různé jízdní režimy, ovládání nabíjení na dálku nebo možnost spustit či vypnout klimatizaci ještě před tím, než se přiblížíte k vozu.

 

Dojezd a nabíjení nového Nissan Evalia

Nový Nissan Evalia má dosažitelný dojezd 200 km až maximální dojezd 301 km (kombinovaný cyklus a město WLTP) a několik režimů nabíjení. Tato sedmimístná dodávka se postará o vaše bezpečí a efektivně vás vyveze z města i zpátky domů.

Elektromobil Nissan není pouze zárukou nulových emisí, ale také plynulého zrychlení bez řazení. Posádka si užije příjemné ticho s naprostým minimem vibrací.

Rychlé nabíjení od 40 minut

Nabíjením od 40 do 60 minut dosáhnete 80% kapacity. Rychlonabíjení je nejrychlejším způsobem, jak doplnit energii a moci pokračovat v další cestě. Nabíjet můžete na dálniční čerpací stanici nebo prodejce Nissan v síti nabíječek CHAdeMO, která se nepřetržitě rozšiřuje.

Doma můžete nabíjet pomocí nástěnné nabíjecí skříně, která vám umožní dosáhnout plného nabití za 7,5 hodiny, nebo lze použít domácí zásuvku elektrické sítě, ze které dosáhnete úplného nabití přibližně za 21,5 hodiny.

Kompaktní a všestranný design

Nissan E-NV200 Evalia je všestranný sedmimístný elektromobil, který je dokonale schopný postarat se na cestě o celou rodinu. Jeho hlavní předností je prostorný interiér, ale současně také kompaktní vnější rozměry.

Suverénně a obratně převeze sedm osob, ale zároveň vás nepotrápí svými rozměry. Není příliš veliký, a jako řidič s ním hravě zvládnete prokličkovat úzké uličky a s úsměvem zaparkovat i na malém parkovacím místě. Zdání klame a Nissan Evalia toto dokáže potvrdit. Je totiž velký srdcem a interiérem, ale kompaktní svou plechovou schránkou.

Každý člen posádky získá své osobní pohodlí. Řidič ocení designovou hlavici řadící páky a technologii Nissan Connect EV, se kterou hravě naplánuje každou trasu. Podle potřeby lze navíc uspořádat interiér a sklopit sedačky. Evalia je jednoduše flexibilní a všestranný.

Nový Nissan Evalia – snadná konektivita

S technologií konektivity Nissan Connect EV můžete propojit svůj chytrý telefon s vozem Nissan e-NV200 Evalia, a zůstat tak ve spojení i na cestách. Jakýkoliv detail své jízdy si můžete přizpůsobit na digitálním informačním displeji. Dozvíte se tak vše, co potřebujete o svém voze vědět, včetně stavu nabití a spotřeby energie.

Rozměry nového Nissan E-V200 Evalia

Nissan E-NV200 Evalia nabízí prostorný interiér s pěti až sedmi sedadly. Nabídne dostatek místa pro celou vaši rodinu a zároveň poskytne prostorný nákladový prostor.

Jaké jsou rozměry u nového Nissan Evalia? Celková délka vozu je 4 560 mm, celková šířka 2 011 mm (se zrcátky) a celková výška 1 858 mm. Rozvor kol činí 2 725 mm a celková hmotnost 2 220 – 2250 kg (dle modelu).

Nissan Evalia testy a recenze

Recenze Nissan Evalia potvrzují, že se jedná o prostorný a současně kompaktní vůz, který si skvěle poradí ve městě i v přírodě. Jedná se o šikovného pracanta i pohodlný osobní vůz. Diskuze okolo Nissan Evalia většinou chválí výkon, a to i při plném naložení vozidla.

Dle testů je Nissan E-NV200 Evalia spolehlivým vozem pro celou vaši rodinu. Kromě prostornosti a skvělého dojezdu jízdu zjednodušují a zpříjemňují bezpečnostní technologie Nissan Inteligent Mobility. Zkušenosti s modely Nissan Evalia jsou výborné a oblíbenost tohoto vozu neustále stoupá.

Nový Nissan Evalia – prodej v Auto Jeremiášova

Rádi byste si na vlastní kůži vyzkoušeli nový Nissan Evalia? V současné chvíli vozy ještě nejsou dostupné v našem showroomu, není tedy zatím možné rezervovat si u nás testovací jízdu. Zajímá vás cena nového Nissan E-NV200 Evalia? Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz