Nissan Navara

NISSAN Navara – pick-up, který umí pracovat i užívat

 • Popis modelu
 • Výbava
 • Další podrobnosti
 • Cena od 833 000,-

Nový Nissan Navara – robustní, a přesto elegantní

Nový Nissan Navara 4×4 je nejnovějším modelem dlouhé řady pick-upů Nissan. Jedná se o schopný, odolný a zároveň stylový vůz, který je chytřejší více než kdykoliv. Toto elegantní a zároveň pohodlné auto o tažné síle 3 500 kg je opravdovým unikátem mezi pick-upy.

Představení nového Nissan Navara

Nový Nissan Navara 2021 je silný a spolehlivý pick-up s vysokým výkonem a nízkou spotřebou paliva. Odolný rám, pohon 4×4, robustní vznětový motor o objemu 2,3 litrů se dvěma turbodmychadly a výkonem 190 k, nebo s jedním turbodmychadlem a výkonem 160 k, jsou jasné důvody, proč si zvolit právě Nissan Navara.

Chcete se bez zaváhání svézt v terénu i na silnici? Se spotřebou pouhých 6,3 l / 100 km je Navara skvělým parťákem do nepohody, ze které rázem a nečekaně vytvoří pohodu, jak se patří. Standardní tovární záruka na 5 let / 160 000 km je navíc garancí důvěry a jistoty. Zažijte skutečně drsnou a sebevědomou jízdu v luxusně pohodlném pick-upu.

Nový Nissan Navara 4×4 je zcela unikátní v tom, že je postaven na celosvařovaném žebřinovém rámu – zatímco jiné pick-upy používají rámy z trojstranných profilů. Navíc je vybaven víceprvkovou zadní nápravou, která je u jednotunových pick-upů zcela jedinečná. Tato náprava se postará o lepší jízdu a ovladatelnost, aniž by byla snížena její nosnost.

Nissan Navara je k dispozici ve třech verzích:

 • Verze Chassis Cab, kterou si přizpůsobíte svým potřebám (např. Sklápěč)
 • Verze King Cab s velkou korbou
 • Verze Double Cab s velkým prostorem pro cestující

Motorizace modelu Nissan Navara

Nissan Navara bude ve svém živlu, ať již brázdíte džungli města nebo nepřístupný terén. Užívat si můžete tří režimů pohonu: 4WD High pro jízdu v lehkém terénu, 4WD Low pro jízdu v náročném terénu, v písku, sněhu nebo v hlubokém bahně a 2WD pro jízdu na asfaltu za normálních podmínek.

Nový vznětový motor 2.3 DCI (EURO 6b) se dvěma turbodmychadly a výkonem 190 k je k dispozici s 6stupňovou manuální nebo 7rychlostní automatickou převodovkou. Poskytuje vysoký výkon a točivý moment, ale zároveň nabízí o 27 % nižší spotřebu paliva. Ve své třídě tak Nissan Navara disponuje jednou z nejlepších akcelerací a jednou z nejnižších spotřeb paliva.

Nejvyšší tažná síla ve své třídě

S nejvyšší tažnou silou ve své třídě zvládne Nissan Navara i ty největší zakázky. K tahání těžkých předmětů byl Navara přímo stvořen. Z toho důvodu byly v konstrukci použity odolné komponenty včetně brzdových a chladicích systémů, ale také dostatek výkonu při nízkých otáčkách a zejména celosvařovaný žebřinový rám. Maximální hmotnost brzděného přívěsu je 3,5 tuny u všech modelů.

Praktická ložná plocha

Vysoké užitečné zatížení až do 1 tuny a přípustná celková hmotnost brzděného přívěsu 3,5 tuny umožňují autu Nissan Navara odvádět tvrdou práci. Nakládku a vykládku ještě více zjednodušují lehké výklopné dveře. O bezpečnost nákladu se pak stará revoluční fixační systém C-Channel.

Ani se zajištěním nákladu jakéhokoliv rozměru a tvaru nebudete mít problém. Postarají se o to pohyblivé úchyty, které lze zaklesnout kamkoliv do speciálních kolejí na podlaze a třech stran korby pick-upu.

Důmyslně navržený flexibilní interiér

Interiér nového Nissanu Navara 2021 nabízí mnoho praktických úložných prostorů, které se hodí pro práci i zábavu. Navara vám navíc poskytne překvapivé pohodlí a prostor na všech sedadlech. Přední sedadla jsou inspirovaná NASA a pomáhají udržet ideální polohu. Také poskytují dostatek komfortu i pro delší nebo náročné cesty. O příjemně klimatizované ovzduší pro celou posádku se postará automatická dvouzónová klimatizace.

Nechybí ani důmyslně vyvinuté ovládací prvky. Dotykový 7“ displej palubního počítače vám poskytne přehled o všech důležitých informacích přímo před vámi, od spotřeby paliva, přes emise CO2, až po podrobné navigační pokyny.

Inteligentní klíč se startovacím tlačítkem vám pomůže odemknout nebo nastartovat vůz, aniž byste vytahovali klíč z kapsy. Ze sportovního koženého volantu ani nemusíte sundávat ruce, a přesto budete ovládat tempomat i audio systém. A o bezpečné telefonování se postará handsfree s technologií Bluetooth.

Technologie konektivity Nissan Connect

Se systémem Nissan Connect se Navara stane nejlepším přítelem vašeho chytrého telefonu. Umožní vám zůstat v neustálém kontaktu s blízkými, vybírat a poslouchat za jízdy hudbu, být informován o novinkách ze sociálních sítí a získávat zprávy i nejnovější tweety.

Systém Nissan Safety Shield

S Nissanem Navara ucítíte jistotu v každé jízdní situaci. Systém Nissan Safety Shield představuje komplexní bezpečnost, skládající se z mnoha bezpečnostních prvků. Bezpečnostní systém je zaměřen zejména na tři klíčové oblasti: sledování systémů a okolí vozidla, pomoc při zvládání nečekaných situací a vaše bezpečí v případě nehody.

K tomu slouží mnoho ovládacích prvků a funkcí, které se o bezpečnost a stabilitu starají. Uvedeme si některé z nich:

 • Systém kontroly trakce (TCS)
 • Karoserie s deformačními zónami
 • 7 airbagů ve standardu
 • Panoramatický kamerový parkovací systém
 • Vehicle Dynamic Kontrol
 • Automatické nouzové brzdění
 • Protiblokovací brzdový systém (ABS)
 • Elektronické rozdělování brzdné síly
 • Elektronický diferenciál s omezeným prokluzem

Design exteriéru Nissanu Navara

Nový Navara ztělesňuje robustní pick-up v moderním designu. Správně drsný vzhled vyvažují elegantní aerodynamické tvary. Charakteristické LED světlomety mu dodávají moderní a svěží vzhled.

Obě varianty Nissanu Navara, tedy King Cab a Double Cab, jsou postaveny na silném podvozku. Nabízí prostorný interiér i korbu, ale také kompaktní rozměry exteriéru.

Varianta King Cab spočívá v delší korbě a větších zadních dveřích. Verze Double Cab přináší prostornou kabinu, sedadla pro 5 osob a 4 dveře plné velikosti.

Rozměry nového Nissan Navara

Nový Nissan Navara je dostatečně prostorný a připravený splnit všechny náročné úkoly. Přizpůsobí se vašim potřebám a zároveň vám dopřeje pohodlnou jídlu. Velikostně se navíc snadno vejde i na těsnější parkovací místa ve městě nebo klidně na polní cestu.

Jaké jsou rozměry nového Nissan Navara King Cab? Celková délka vozu je 5 255 mm, celková šířka 2 085 mm (s otevřenými zrcátky) a celková výška 1 790 mm (bez střešního nosiče). Výška korby činí 474 mm, délka korby 1 788 mm (podlaha) a šířka 1 560 mm.

A jaké rozměry má nový Nissan Navara Double Cab? Celková délka vozu je 5 330 mm, celková šířka 2 085 mm (s otevřenými zrcátky) a celková výška 1 840 mm (se střešními lyžinami). Výška korby pak činí 474 mm, délka korby 1 578 mm (podlaha) a šířka 1 560 mm.

Nissan Navara recenze a testy

Dle recenzí je nový Nissan Navara ideálním pick-upem pro opravdové profesionály. Je konstruovaný tak, aby nabídl to nejlepší. Má skutečnou sílu, a zároveň něco vydrží. Práci i každodenní cestování vám navíc usnadní nejmodernější technologie. Nabízí nejlepší výkon a sílu v oblasti tažné kapacity. Korba kombinuje chytré prvky s vysokou užitnou hodnotou. Recenze Nissanu Navara jej právem označují za nejlepší tažný pick-up na trhu.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz