OBJEVTE APLIKACI MY MAZDA

ZŮSTAŇTE PŘIPOJENI I NA CESTÁCH

My Mazda je nejpohodlnější způsob, jakým můžete kdykoli a kdekoli získat přístup ke všem svým informacím o voze Mazda.

Aplikaci My Mazda jsme upravili tak, aby byla jednodušší, osobnější a praktičtější, a tím vám přinášela ještě lepší zážitek s vozem Mazda.

Díky ní můžete sledovat všechny důležité dokumenty k vozu Mazda, svůj servisní plán a historii, využívat praktických servisních upomínek a navíc získáte přístup k návodu k vozu a možnost přivolat si servisní asistenční službu.

Nemáte zatím vůz Mazda, ale chcete se o Mazdě dovědět více? Pomocí My Mazda si můžete mimo jiné v aplikaci vytvořit vlastní vysněné auto, sledovat užitečné návody nebo vyhledat svého nejbližšího prodejce.

My Mazda je k dispozici jako aplikace pro smartphony a tablety se systémem iOS a Android. Stačí si ji stáhnout a zaregistrovat se pomocí platné e-mailové adresy, což vám zabere pouze několik minut.

DIGITÁLNÍ ZÁŽITEK MAZDA

Neustále pracujeme na dalších zlepšeních vašeho digitálního zážitku. Všichni naši stávající zákazníci využívající aplikaci My Mazda mají k dispozici všechny své dokumenty, jako jsou servisní plány, digitální servisní záznamy atd., na svém účtu My Mazda. Ke všem těmto dokumentům mají naši zákazníci přístup pomocí aplikace My Mazda, kterou si stačí aktualizovat na svém smartphonu nebo tabletu, přihlásit se pod stávajícím uživatelským jménem a heslem a postupovat podle jednoduchých kroků.

JAK SE ZAREGISTROVAT

1 2 3 4
Stáhněte si aplikaci
My Mazda, která je
k dispozici v obchodech
s aplikacemi pro systémy iOS a Android.Google playAppStore
Zadejte své jméno, platnou e-mailovou adresu a zvolte si heslo. Pokud již vlastníte vůz Mazda, zadejte prosím
e-mailovou adresu, kterou jste sdělili svému prodejci při nákupu svého vozu Mazda.

 

Potvrďte své údaje kliknutím na odkaz v potvrzovacím
e-mailu, který vám zašleme do e-mailové schránky.
Nyní se můžete začít seznamovat s aplikací
My Mazda.