Originální olej Kia je zde!

Navrhli jsme olej speciálně pro Váš vůz KIA. Maximálně chrání motor Vašeho vozu Kia při minimální spotřebě. K dispozici jsou různé typy olejů, které dokáží vyhovět potřebám konkrétního motoru i Vašeho stylu jízdy. Zjistěte, který originální olej Kia je pro Váš vůz Kia nejlepší. Níže naleznete nejčastější otázky a k nim odpovědi…

Zvolte správný olej

  • Pomocí několika jednoduchých kroků nyní můžete zjistit, který olej je pro Váš model ten nejvhodnější.


Vyberte svůj model Kia a modelový rok


ČAS NA VÝMĚNU?

Pokud se blíží doba výměny oleje Vašeho vozu Kia u servisního partnera, tak je ten nejlepší čas na sjednání termínu návštěvy. Proč? Protože právě teď máme pro Vás originální olej KIA, který je navržen speciálně pro Váš vůz KIA. Maximálně chrání motor Vašeho vozu Kia při minimální spotřebě. Jednoduše nám zavolejte nebo napište a domluvte si schůzku.

NAVRŽEN SPECIÁLNĚ PRO VÁS.

Ať už Vaše vozidlo využívá k pohonu jakýkoli typ paliva, nový originální olej Kia je dodáván v 1l a 5l lahvích a rovněž v různých viskozitách vytvořených tak, aby dokonale vyhovovaly Vašemu vozidlu. Pomocí našeho výše uvedeného nástroje pro výběr můžete prozkoumat celý sortiment a vyhledat olej navržený speciálně pro Vás.


Otázky a odpovědi

 

Přesné podrobnosti o požadavcích na motorový olej najdete v příručce pro majitele Vašeho vozidla nebo se obraťte na odborníka v našem autorizovaném servisu AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., v ulici Jeremiášova 2599/1a, 155 00 v Praze 5 na Stodůlkách. Zavolejte nám, rádi Vám pomůžeme i po telefonu.