Podporujeme a baví nás to…

U nás v AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. fandíme aktivnímu životnímu stylu a máme radost, když vidíme, že děláte to, co Vás baví. Vzděláváte se, sportujete a užíváte si svůj volný čas naplno… Takové projekty nám dávají smysl, protože podporují pozitivní image a základní hodnoty naší společnosti a proto se aktivně zapojujeme i jako sponzoři do sportovního dění. Podporujeme sportující veřejnost i profesionály.

S novou sezónou přichází i nové sponzorské vozidlo, pro nadějného borce, který se na kole dnes věnuje snad všem disciplínám, od silniční cyklistiky, XC, Endura i sjezdu, ale také se nyní rozhodl předávat své obrovské zkušenosti z celého světa nejen mladým závodníkům, ale všem, co chtějí naučit své tělo pracovat, tak, aby už nic nebránilo žádnému sportovnímu snažení.

Maiki Greg je velmi talentovaným a úspěšný Australan s českou krví, který se od 5 let věnoval motokrosu, poté se vrátil do České republiky na plochou dráhu, které se intenzivně věnoval do 17 let. Stal se nepřehlédnutelným ve sjezdových závodech evropského poháru včetně evropských závodů Enduro. Takto načerpané zkušenosti se nyní rozhodl předávat dál…
Právě proto Maikiho podporujeme a udržujeme s ním již několik let individuální spolupráci.

Maiki je také tváří projektu OVLÁDEJ KOLO* v barvách AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

Maikiho tentokrát po celou cyklistickou sezónu bude provázet nová Kia. Přejeme Maikimu úspěšný start do sezóny 2019 a ať mu nový vůz slouží na jeho cestách po celé ČR i v zahraničí!


*OVLÁDEJ KOLO
Po vlastních mnohaletých zkušenostech s motocyklovým sportem jsme ušli dlouhou cestu, abychom se dopracovali až k profesionální cyklistice, ve které jsme už dnes schopni předávat získané vědomosti a být správnými trenéry. AUTO JEREMIÁŠOVA je společnost, díky které jsme plně mobilní, poskytují nám vozidla značky KIA Sportage a CEED a jsou nám největším partnerem. Díky Auto Jeremiášova jsme schopni být včas na tréninku, závodech, nebo tam, kde nás potřebují naši klienti.