Pořiďte si novou Mazdu s balíkem výhod v hodnotě až 110 000 Kč

Pokud zvažujete koupi vozů Mazda3, Mazda CX-30 nebo CX-5, právě pro to nastala ta nejvhodnější doba. Kromě veškerých výhod, které tyto automobily schovávají pod kapotou, ve svém interiéru nebo v křivkách dokonalého designu, je nyní získáte s pořádně nadupaným a balíkem výhod. Díky tomu můžete ušetřit až 110 000 Kč při pořizování vysněného vozu v perfektní výbavě. Jaké výhody s jednotlivými vozy můžete získat?

Elegantní Mazda3

Ať už si děláte zálusk na Mazdu3 ve verzi hatchback nebo sedan, rozhodně nešlápnete vedle. Nejelegantnější vůz na českých silnicích vás jednoduše oslní. A spolu s pěti neopakovatelnými výhodami vám bude dělat každodenní radost.

 • Unikátní motor SKYACTIV-X v hodnotě 52 000 Kč nyní získáte k Mazdě3 zcela zdarma. Těšit se tak můžete na skvělý výkon, menší spotřebu a ekologičtější provoz s nižšími emisemi.
 • Bonus na skladová vozidla až 24 200 Kč v sobě skrývá hned několik výhod – kromě příjemnější ceny navíc svou Mazdu3 získáte ihned bez zdlouhavého čekání.
 • Povinné ručení zdarma získáte v případě, že zvolíte při využití financování vozu Mazda Finance. A hned je o starost méně.
 • Vyberte si příslušenství a doplňky se slevou 15 %! Vaše Mazda3 tak rázem bude ještě dokonalejší a přesně podle vašich představ.
 • Pokud již nevyužijete svůj starý vůz, můžete u nás získat bonus za výkup vozidla. Vaše cena nového automobilu tak bude nižší a navíc se nebudete muset zatěžovat prodejem starého vozu.

Praktická Mazda CX-30

Toto dynamické SUV se hodí pro každé dobrodružství, ať už to pro vás znamená cokoliv, i pro každodenní život ve městě. Je dostatečně malé pro městské příběhy a až překvapivě prostorné pro divoké výlety. Teď navíc ještě výhodnější!

 • S dokonalým motorem SKYACTIV-X v hodnotě 47 000 Kč získáte mnohem lepší výkon, a přitom nižší spotřebu a emise. To vše nyní zcela zdarma!
 • Bonus na skladové vozidlo až 26 200 Kč vám pomůže získat Mazdu CX-30 nejen výhodněji, ale také mnohem rychleji. Tak neváhejte a vyberte si z vozů dostupných ihned.
 • Pokud se rozhodnete využít některý z produktů Mazda Finance, přibalíme vám také povinné ručení zcela zdarma. Bez něj to totiž nejde ve městě ani v přírodě a vy se tak o něj nemusíte vůbec starat.
 • Vyšperkujte si svou novou Mazdu CX-30 doplňky a příslušenstvím se slevou 15 %! Jen tak získá tu pravou jedinečnost…
 • Vyměňte vůz u nás! S pořízením nového vozu u nás získáte bonus za výkup vozu starého. Vše tak proběhne bez starostí a ještě výhodněji.

Rodinná Mazda CX-5

Toto bezkonkurenční prostorné SUV se hodí pro každou rodinu, která potřebuje nejen spoustu místa, ale také zážitků. Ty budou díky Mazdě CX-5 přibývat jako na běžícím páse! Tak si je nenechte ujet spolu s našimi výhodami.

 • Vaše výlety se neobejdou bez pohonu 4×4 – ten vás nikdy nenechá na holičkách. Pohon 4×4 v hodnotě 50 000 Kč získáte zdarma a vyjedete vždy všude!
 • Vyberte si z naší nabídky skladových vozů a získejte novou Mazdu CX-5 se slevou až 24 200 Kč. To si nemůžete nechat ujít!
 • Bez povinného ručení to rozhodně nepůjde. V případě, že si zvolíte financování některým z produktů Magna Finance, získáte také povinné ručení zdarma!
 • 15% sleva na příslušenství a další doplňky z vaší Mazdy CX-5 udělá doslova vůz snů! Výhodně pořízené doplňky vám dokonale ulehčí řízení a zpříjemní zážitky z jízdy.

Odjeďte rovnou v novém a nestarejte se o prodej svého starého vozu. U nás získáte bonus za výkup vozu, díky kterému se nebudete muset již o nic starat.