Modernizace našeho autosalonu v globálním designovém konceptu Red Cube

Náš autosalon Kia patří nyní mezi dealerství v globálním designovém konceptu Red Cube.

Za přísných hygienických opatření, jsme slavnostně otevřeli naše zrenovované dealerství KIA postavené podle globálního designového konceptu automobilky “KIA Red Cube”.

Slavnostního otevření Red Cube se zúčastnilo nejvyšší vedení společnosti KIA MOTORS CZECH včetně prezidenta společnosti pana Jae Yun Kima a také generálního ředitele Arnošta Barny. „Globální standard Red Cube je zásadním krokem pro změnu vnímání značky KIA v České republice i ve světě. Za 27 let působení na tuzemském trhu ušla KIA velký kus cesty a proto je pro nás otevření každého dalšího nového či modernizovaného dealerství v tomto konceptu důležitým okamžikem,“ říká Jae Yun Kim.

Generální ředitel KIA MOTORS CZECH Arnošt Barna k tomu potom dodává: „Rád bych dealerům ještě jednou poděkoval za jejich dlouhodobou důvěru ve značku KIA a ochotu k investicím do rekonstrukce a modernizace showroomů. Věřím, že povedou k lepšímu vnímání značky KIA mezi našimi klienty a že pomohou i v dnešní těžké době zvýšit zájem zákazníků a prodej našich vozů u těchto partnerů.“

Naše dealerství AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. patří mezi důležité obchodní partnery společnosti KMCZ a k nejdůležitějším dealerům značky KIA v Česku. V letošním roce jsme mmj. získali prestižní celoevropské ocenění Platinum Dealer, které uděluje evropská centrála ve Frankfurtu za výjimečný přínos značky KIA na evropském trhu.

Red Cube představuje vizuální zastřešení dlouhodobé designové strategie značky Kia a je dovršením změny její korporátní identity, která započala před více než 13 lety s příchodem Petera Schreyera bývalého šéfdesignéra automobilky Kia a ve které úspěšně pokračuje Karim Habib viceprezident a vedoucí designu značky KIA. Nové pojetí reprezentativních prodejních a servisních prostor vychází ze základních designových atributů automobilky, které reprezentují skloubení důvěry, dynamičnosti a zábavy. Výrazně červená korporátní barva značky Kia, je zastoupena ve všech základních prvcích nacházejících se v interiéru dealerství a jeho blízkém okolí.