Rozšiřujeme nabídku prodeje a služeb o nové vozy značky Nissan

Rozšiřujeme prodej o další značku, abychom vám mohli nabídnout ještě větší výběr vozů a služeb. V naší nabídce naleznete jak osobní vozy Nissan, tak užitkové vozy, elektromobily i crossovery včetně nejprodávanějšího crossoveru v Evropě Nissan Qashqai.

Autorizovaný prodejce Auto Jeremiášova

Společnost Auto Jeremiášova se od 1. října stává oficiálním prodejcem a servisním partnerem japonské značky Nissan.
V naší nabídce kromě značek Kia, Mazda a Mitsubishi najdete nově zásadní modely automobilky Nissan. Na našem showroomu najdete například malý městský vůz Micra, elektrický Leaf a také na dvě zásadní novinky Nissan Juke a Qashqai.

O společnosti Nissan v Evropě

Nissan je jednou z nejproduktivnějších zámořských automobilek v Evropě, která čítá více než 16 000 zaměstnanců. Jen za rok 2018 vyrobily továrny Nissanu ve Španělsku, Rusku a Velké Británii cca 600 000 vozidel. Součástí této výroby byly také oceňované crossovery, lehká užitková vozidla a nejprodávanější elektromobil v Evropě – Nissan LEAF.

Nissan se zaměřuje na produkci vozidel s emisní jízdou bez ztrát životů na silnicích a jeho vizí je inteligentní mobilita. To ovlivňuje vývoj všech produktů a technologií tohoto výrobce a je rozhodujícím faktorem při návrhu technologií a motorizace.

Posílení produktové řady v Evropě

Cílem japonské automobilky Nissan je nadále posilovat svou produktovou řadu v Evropě a pokračovat tak ke zvyšování konkurenceschopnosti společnosti. Právě nový Nissan Juke je prvním krokem k obnově produktové řady osobních vozů.

Oficiální dovozce vozidel Nissan v České republice, Maďarsku a na Slovensku navíc poskytuje pro nejoblíbenější řady crossoverů speciální záruční balíček. Jedná se o unikátní balíček 10leté záruky, který se vztahuje na nové modely Juke, Qashqai a X-Trail.

Autorizovaný prodejce a servis pro Kia, Mazda a Mitsubishi

Naše společnost je autorizovaným prodejcem a servisem značek Kia, Mazda a Mistubishi. Za dobu působení v této oblasti jsme získali mnoho cenných zkušeností, které dále zúročujeme díky pravidelně školenému personálu.

Klademe důraz na zvyšování kvality a odbornost při servisování a prodeji vozů, ale také na profesionální přístup. Používáme tu nejmodernější servisní techniku, díky které můžeme provádět i ty nejnáročnější opravy.

V rámci svých služeb nabízíme kromě jiného možnost zakoupení náhradních dílů, příslušenství, pneumatik, vykoupení vozu, sjednání výhodného financování i pojištění vozů.

Jsme potěšeni, že vám můžeme nabídnout ještě komplexnější služby díky rozšíření naší nabídky o nové vozy značky Nissan a věříme, že si u nás každý milovník vozů najde to své.

V případě dotazů nás kontaktujte, rádi vám poskytneme více informací.