Top ocenění na Výročním setkání dealerů KIA & „Nejlepší servisní poradce roku 2020“

Naše společnost AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. získala prestižní ocenění Kia PLATINUM DEALER 2020

KIA MOTORS CZECH ocenila v rámci ankety Kia Dealer Awards 2020 nejproduktivnější dealery KIA v České republice, mezi kterými byla i naše společnost AUTO JEREMIÁŠOVA.s.r.o. Každoroční vyhlašování ankety je udělováno v sedmi významných kategoriích – Nejlepší dealer, Nejlepší servis, Nejlepší prodejce nových vozů, Fleetové centrum a Kia Finance. Trophy Award a Platinum dealer jsou oceněním na evropské úrovni udělované společnosti Kia Motors Europe.

Slavnostní předání se konalo v druhé polovině ledna, přesně 16.01.2020, kdy zažila naše společnost AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jeden z největších prodejních úspěchů ve své historii.

Na Výročním setkání dealerů KIA 2020, KIA Motors Czech naši společnost ocenila hned dvakrát.

Získali jsme prestižní ocenění „PLATINUM DEALER“ pro rok 2020, za vynikající plnění celosvětového standardu KIA, výkonu, kvality a spokojenosti zákazníků, tzv. příkladné spolupráce ve všech oblastech. Ocenění je poděkováním za výjimečný přínos k budování značky Kia na trhu a je uvedením dealera do pomyslné evropské síně slávy.  Toto ocenění uděluje evropská centrála KIA MOTORS EUROPE se sídlem v německém Frankfurtu.

Dále byla naše společnost vyhlášena jako nejlepší „FLEETOVÉ CENTRUM“ roku 2019.

O přidělení tohoto ocenění rozhodovala především kombinace celkového počtu nových fleetových zákazníků, největší fleetový obchod roku a také zákaznicky vstřícné individuální řešení obchodních případů.

 

Děkujeme, tohoto prestižního ocenění si nesmírně vážíme a současně děkuje celému týmu značky KIA za perfektní práci, budeme se snažit reprezentovat tento perfektní neobyčejný výsledek dál, ať „tahle jízda“ neskončí ani v následujících letech!


Servisní poradci značky KIA v ČR poměřili své síly v soutěži „Nejlepší servisní poradce roku 2020“

 

             

Je naši milou povinností Vám oznámit, že KIA Motors Czech naši společnost ocenila také „Nejlepšího servisního poradce roku 2020“ značky Kia. Po Davidu Stoklasovi, který toto ocenění získal v minulém roce, se letošním vítězem stal náš další kolega Petr Kammermayer. Petr, stejně jako David, jako výherce národního kola, postoupil do nejvyšší úrovně soutěže a účastní se tak finále v Koreji, které se bude konat na přelomu dubna a května 2020. Probojoval se tak mezi 20 nejprofesionálnějších mechaniků Kia v Evropě. Zde bude reprezentovat společnost KIA MOTORS CZECH a samozřejmě také AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. a pokusí se dosáhnout opět výborného výsledku, utká se s těmi nejlepšími mechaniky z ostatních kontinentů světa. Držme mu tedy všichni palce!