Užívejte si zimní cestování s přehledem

PEČUJTE O SVÉ MITSUBISHI

Nejen zimní pneumatiky jsou nezbytné pro bezpečné zimní cestování, nechte si při výměně zimního obutí zkontrolovat Váš vůz u odborníků v servisu MITSUBISHI, abyste v zimě cestovali s přehledem a bezpečně.

Spolehlivá funkce zavěšení kol a odpružení je nezbytná pro správnou funkci ABS, stabilizačního systému i dalších moderních asistentů, které zajišťují Vaši bezpečnost. Využijte zvýhodněné nabídky dílů brzd a zavěšení kol, aby byl Váš vůz ve 100% formě a poslouchal Vás na slovo.

VYŠKOLENÝ TÝM

Aby byla zajištěna nejkvalitnější údržba Vašeho vozu, naši specialisté se pravidelně účastní technických školení týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Pravidelně investujeme do speciálních přípravků a vybavení, díky čemuž Vám poskytujeme ještě lepší služby.

VYHRAJTE NOVÉ MITSUBISHI ASX NA VÍKEND!

Využijte návštěvu servisu ke zkušební jízdě se zbrusu novým ASX 4WD, které je jako stvořené pro zimní cestování a zúčastněte se tak soutěže o zapůjčení vozu na celý víkend s plnou nádrží zcela zdarma.

 • nový motor 2,0 SMART MIVEC
 • automatická převodovka CVT
 • pohon všech kol 4WD
 • LED světlomety

Úplné znění pravidel soutěže naleznete ZDE.

 

CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ – MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Pokud dáváte u Vašeho staršího vozu přednost cenově výhodnější péči, připravili jsme pro Vás novou řadu náhradních dílů pro údržbu, schválených společností Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Nabídka zahrnuje olejové, vzduchové, pylové i palivové filtry, brzdové desky a brzdové kotouče. Spolu s využitím nabídky cenově výhodného motorového oleje Mitsubishi je tak péče o Váš vůz ještě výhodnější. Informujte se o nabídce i pro Váš vůz u AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. nebo si stáhněte kompletní nabídku kliknutím na obrázek modelu vozu.

 

                                       Lancer                                                                                           ASX                                                                                        Outlander

   

                                                                               L200                                                                                                               Pajero

 

*pro stažení aktuální nabídky klikněte na konkrétní ilustrační obrázek vozu

VIDĚT A BÝT VIDĚN ANEB MYSLETE NEJEN NA SVOU BEZPEČNOST

V nadcházejícím období budete daleko více cestovat za tmy a při špatné viditelnosti. Správná funkce osvětlení je zásadní pro bezpečnost Vaši i dalších účastníků silničního provozu!

Kontrola osvětlení vozidla a seřízení předních světlometů ZDARMA je součástí všech servisních zakázek v období od 7. října do 21. prosince 2019. Vůz bude označen  etiketou potvrzující úspěšné provedení testu. Pokud bude při kontrole, či seřízení světlometů zjištěna nutnost opravy nebo výměny dílů, bude se souhlasem zákazníka rozšířena hrazená zakázka.

ZIMNÍ KOMPLETNÍ KOLA

Zimní komplety jsou sestaveny z originálních disků Mitsubishi a zimních pneumatik od společnosti Nokian Tyres. Typy slitinových kol a pneumatik se liší dle jednotlivých modelů a rozměrů. Matice kol nejsou součástí dodávky, pokud není možné použít původní, je třeba matice objednat samostatně. Informujte se u našich servisních poradců o podrobnostech nabídky pro Váš vůz. Uvedené ceny jsou vždy za sadu 4 ks kompletních kol včetně snímačů tlaku TPMS (L200 bez TPMS).

V případě zájmu o samotné zimní pneumatiky kontaktujte náš servis AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., a my Vám připravíme nabídku zimních pneumatik různých kategorií právě pro Váš vůz a zajistíme odborné přezutí Vašeho vozu.

Jen nejnižší cena pneumatik na internetu nemusí být nejvýhodnější! Náš servis nabízí pneumatiky za příznivé ceny včetně komplexních služeb a odběru ojetých  pneumatik ZDARMA! Zároveň zkontrolujeme Váš vůz tak, aby nedocházelo ke zbytečnému nerovnoměrnému či nadbytečnému opotřebení nových pneumatik.

SPACE STAR

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
14″OcelovýNokian WR D313 980 Kč
15″SlitinovýFalken22 980 Kč

ASX

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16″OcelovýNokian WR SUV 321 980 Kč
16″SlitinovýNokian WR SUV 328 980 Kč

ECLIPSE CROSS

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16″OcelovýNokian WR SUV 321 980 Kč
16″SlitinovýNokian WR SUV 329 980 Kč
16″SlitinovýNokian WR SUV 331 980 Kč

OUTLANDER

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16″OcelovýNokian WR SUV 321 980 Kč
16″SlitinovýNokian WR SUV 329 980 Kč
16″SlitinovýNokian WR SUV 331 980 Kč

L200

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16″OcelovýNokian WR C316 980 Kč
16″SlitinovýNokian Rotiiva AT31 980 Kč
17″SlitinovýNokian Rotiiva AT38 980 Kč

Nová L200

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16″OcelovýNokian Rotiiva AT23 980 Kč
16″SlitinovýNokian Rotiiva AT31 980 Kč
18″SlitinovýNokian WR SUV 446 980 Kč

Pro více stylu – ASX / ECLIPSE CROSS / OUTLANDER

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
17″SlitinovýNokian WR SUV 334 980 Kč
18″SlitinovýNokian WR SUV 343 980 Kč
18″SlitinovýNokian WR SUV 445 980 Kč

*pro detail kompletní sady klikněte na červené číslo

Pozn.: Na vozy Eclipse Cross, Outlander a L200 s 18″ koly z výroby nelze montovat 16″ zimní kola z důvodu větších brzd. Informujte se u našeho servisního poradce Mitsubishi na vhodná kola pro Váš vůz. Pokud zvolíte kola s jiným rozměrem, než je vůz vyroben z výroby, bude třeba dodatečný zápis alternativního rozměru do Osvědčení vozidla na základě Typového listu, který pro Vás vystaví náš servisní technik.

 ZÁRUKA NOKIAN TYRES ARAMID

Aramid chrání lidské životy v neprůstřelných vestách a nyní poskytuje i vyšší odolnost a ochranu
pro překvapivé situace na Vašich cestách, dokonce i více. Jedinečná Záruka Nokian Tyres Aramid
je poskytována k vybraným pneumatikám pro vozy SUV. V případě náhodného poškození na bočnici získáte novou pneumatiku odpovídajícího typu. Podrobné informace obdržíte u našich servisních poradců nebo na www.nokiantyres.cz.

MITSUBISHI PAKET NAVI

PAKET NAVI

 • 6,5″ barevná dotyková LCD obrazovka
 • rádio s funkcí DAB
 • přehrávač CD/DVD/MP3
 • vestavěná navigace TomTom
 • podpora Android Auto™ a Apple CarPlay™
 • Bluetooth® handsfree
 • zadní parkovací kamera

Technologie Apple CarPlay™ a Android Auto™ Vám umožní využívat vybrané funkce a aplikace v prostředí, které důvěrně znáte ze svého telefonu. Tato technologie tak výrazně zvyšuje Vaši bezpečnost za volantem.

Tato nabídka je vhodná pro vybrané výbavy vozů ASX, Eclipse Cross, Outlander a L200 od roku 2013. Možnost využití pro Váš vůz konzultujte s naším servisním technikem.

 NEZÁVISLÉ TOPENÍ

Nezávislé topení Webasto v automobilu představuje pro stále více lidí nový rozměr požitku z jízdy. Je to pravý luxus, který si nyní můžete dopřát a denně si jej užívat! Nechte se tímto komfortem hýčkat, dopřejte sobě i své rodině kvalitnější životní styl a prožijte zimu v teple.
P. S. Začnete se těšit do vyhřátého vozu!

MITSUBISHI PŘÍSLUŠENSTVÍ

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku originálního příslušenství, mimo jiné i střešní boxy a parkovací senzory se zobrazením na obrazovce.

                                             PARKOVACÍ SENZORY                                                                                                                  STŘEŠNÍ BOXY

Vedle zvukové indikace překážky zobrazuje její vzdálenost a pozici na                         Atraktivní design, čistý aerodynamický tvar.
displeji parkovací kamery. V případě hrozící srážky zobrazí varování STOP.                U modelu Tirol ocelové křídlo jako výztuž víka a ocelová bezpečnostní
Vhodné pro kombinaci s parkovacími kamerami se zobrazením na audio-                 výztuha ve špičce boxu.
systémech Mitsubishi s dotykovou obrazovkou, navigačními systémy                        Vyrobeny z kvalitního 5mm ABS plastu.                                                                        Mitsubishi i Pioneer.                                                                                                                      Oboustranné otevírání, centrální zamykání.
Uchycení do T-drážky, popřípadě rychloupínacím systémem.

Kompletní nabídku pro zimní kampaň si můžete stáhnout ZDE.

PROČ VYUŽÍVAT AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Váš vůz dlouho dobře fungoval, spoléháme se výhradně na originální díly Mitsubishi a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. se staráme nejen o Váš vůz, ale staráme se i o Vás – našeho zákazníka. Využívat poprodejní služby u nás znamená, že získáte profesionální servis za plně konkurenceschopnou cenu dle Vašeho očekávání. A pro váš Vůz to představuje radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou zůstatkovou hodnotu ojetého vozu.

PROGRAM ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍCH VOZIDEL                  MITSUBISHI ONLINE SERVIS

Náhradní vozidlo si můžete převzít v kterémkoli autorizovaném servisu Mitsubishi Motors.          Nejjednodušší cesta k Vašemu servisu Mitsubishi. Zadejte
Vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě.                                                                                         informace o Vás a Vašem voze, zvolte si náš servis
Každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč.                              AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. a zadejte Váš požadavek.
havarijního.                                                                                                                                                                 V nejbližší době budete kontaktováni servisem pro potvrzení
Ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě.                                                                                             vhodného termínu.

                                                                                                                                                                                        24 hodin denně u Vás doma nebo v kanceláři

ASISTENČNÍ SLUŽBA MAP                                                VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO MAJITELE
STARŠÍCH VOZŮ

Asistenční služba MAP je k dispozici všem majitelům nových                                                       BONUS 5+ -> sleva 10% na náhradní díly pro vozy starší 5 let
vozidel značky Mitsubishi, a to po dobu 3 let od začátku platnosti
záruky. Po skončení základní doby platnosti asistenční služby MAP                                           BONUS 7+ -> sleva 15% na náhradní díly pro vozy starší 7 let
stačí navštívit náš servis, absolvovat pravidelnou servisní prohlídku
Vašeho vozu, a tím získat asistenční službu MAP na další 1 rok zcela zdarma!!!                     BONUS 10+ -> sleva 20% na náhradní díly pro vozy starší 10 let

Asistenční služba MAP

Tato nabídka platí od 7. října do 21. prosince 2019, nebo do vyčerpání zásob. Ceny jsou uvedeny včetně slev a DPH, bez montáže. Podrobné informace o nabídce a nákladech montáže uvedených produktů poskytne Váš autorizovaný servis Mitsubishi. Změny a tiskové chyby vyhrazeny.