Zcela nová Mazda CX-30. Kompaktní crossover nové generace.

Chytře se př­izpůsobuje změnám ve Vašem životě

Zcela nová Mazda CX-30 je vždy připravena. Tento kompaktní crossover si snadno poradí s každou změnou ve Vašem životě. Vyrobený s elegantním stylem Kodo: duše v pohybu, maximálním pohodlím a pokročilou Skyactiv Technology pro příjemný pocit a výkon. Dík prostornosti stačí hodit věci do zavazadlového prostoru, naskočit a užít si další dobrodružství.

Řiďte umělecké dílo, za kterým se každý otočí

Zcela nová Mazda CX-30 má zcela nový, řemeslně zpracovaný vzhled vycházející z vyspělého designu Kodo a japonské estetiky a díky architektuře platformy nové generace dělá z nemožného možné. Prostorný a mimořádně pohodlný uvnitř, kompaktní a úžasně elegantní zvnějšku.

Vše je vyrobeno přímo pro Vás

Vyspělý design společnosti Mazda, který je zaměřený na člověka, odmění řidiče útulným, symetrickým kokpitem bez jakéhokoliv rušení, ve kterém se bude moci snadno soustředit na jízdu a získá pocit naprosté kontroly.

Neza­po­men­utel­ný požitek z jízdy

Technologie Skyactiv nové generace a naše filozofie zaměřená na člověka vám dávají pocit Jinba Ittai, tj. dokonalé harmonie mezi řidičem a vozem. Zcela nová Mazda CX-30 precizně reaguje na každý povel, od nejjemnějšího otočení volantem po dotyk plynového pedálu. Motory Skyactiv zajišťují úžasný výkon, mimořádně úsporný provoz a nízké emise.Odvážný, ale nádherný interiér

Dlouhé cesty a městský život jsou ve zcela nové Mazdě CX-30 skutečným požitkem. Stejně jako v případě zakázkově vyrobeného obleku jsou elegance a nejkvalitnější materiály použité v interiéru dovedeny k dokonalosti, dotýkat se jich je mimořádným zážitkem. Uvnitř je naprosté ticho, takže se můžete bez problémů bavit s ostatními. Všichni si užijí naprosté pohodlí a budou připraveni na dobrodružství.

Smyslný, dynamický, charakteristický

Díky robustnímu, ale smyslnému tvaru působí zadní část zcela nové Mazdy CX-30 velmi dynamicky a neústupně. Vzhled vozu je podtržen jedinečným válcovým designem zadních LED světel s charakteristickým režimem osvětlení, jenž začne svítit na plný výkon a postupně se zeslabuje.

Budete mít pocit jistoty bez ohledu na počasí

Poznejte novou úroveň potěšení z jízdy díky našemu pokročilému systému pohonu všech čtyř kol i-Activ (AWD), který funguje v naprosté harmonii se systémem G-Vectoring Control Plus. Budete mít pocit jistoty a kontroly ve všech situacích a za všech povětrnostních podmínek. A pro maximální jistotu se o Vaše bezpečí postarají pokročilé bezpečnostní prvky i-Activsense.