Zcela nová Mazda MX-30

NOVÁ, ZCELA ELEK­TRICKÁ MAZDA

Vyzkoušejte jedinečnou ovladatelnost a stabilitu vozu Mazda MX-30. Snadno se dostanete všude, kam Vás život zavede – do práce, za rodinou a přáteli, do posilovny. Alternativa SUV pro lidi, kteří mají náskok.

BUĎTE MEZI PR­VNÍMI, KDO JI BUDE MÍT

Neváhejte a pořiďte si nový a zcela elektrický vůz. Vytvořte si náskok před ostatními a získejte exkluzivní možnost zarezervovat si limitovanou edici vozu Mazda MX-30.

 


 

 JSTE PŘI­PRAVENI MÍT JI PRO SEBE?

Vystupte z davu a staňte se průkopníkem s zcela elektrickým vozem. Získejte místo na exkluzivním seznamu a buďte jedním z prvních za volantem v zcela nové Mazdě MX-30.


SEDADLA

Proč elektromobil?

Proč přejít z konvenčního vozu na čistě elektrický? Zcela nová Mazda MX-30 nejen poskytuje jedinečný požitek z jízdy vozů Mazda, ale má také elegantní kabinou a interiér s přírodními a recyklovanými materiály. Jízda je navíc bez emisí. Ve všech směrech je to dobrá volba!


Zaměření kabiny na člověka

Dojezd až do cíle

Když je zcela nová Mazda MX-30 plně nabitá, má dojezd přibližně 200 km. To bohatě stačí na většinu každodenních dopravných potřeb – a jízda je bez emisí! Mazda zvolila akumulátor, který je lehčí, a tedy vyžaduje méně energie, ale přesto nabízí dojezd, který je vhodný pro většinu každodenních cest – do práce, do školy, domů i za zábavou.


Systém snižující hluk a vibrace

LEHKOST PRO LEPŠÍ JÍZDU

Nízká hmotnost akumulátoru zcela nové Mazdy MX-30 společně s jeho umístěním ve středu vozu přispívá k optimálnímu dojezdu a pohodlnější jízdě. Čistě elektrický vůz navržený přesně pro vaše každodenní potřeby.


Konstrukce podvozku

DOMA A NA CESTÁCH

Síť dobíjecích stanici pro elektromobily se rychle rozšiřuje. Zcela novou Mazdu MX-30 lze dobíjet ve všech standardních dobíjecích stanicích v EU – i doma. Stačí ji připojit do nabíjecího portu v zadní části vozu.


Nabíjení je ra­dost

Při navrhování nové Mazdy MX-30 bylo myšleno na vše. Vůz se dodává s nabíjecími kabely Mode 2 (pro nabíjení z běžné zásuvky) i Mode 3 (pro nástěnnou nabíječku). Podporuje nabíjení jak střídavým, tak stejnosměrným proudem, takže ho snadno nabijete doma i na cestách. Při využití 50kW rychlonabíječky se baterie nabije na 80 procent za pouhých 30 až 40 minut. Z nástěnné nabíječky (22 kW) se Mazda MX-30 zcela nabije za 4,5 hodiny. Můžete používat i běžnou zásuvku, z hlediska časových úspor a bezpečnosti je však vhodnější domácí nástěnná nabíječka. Doporučujeme dávat vůz nabít na noc, aby byl ráno připraven na cestu.

ELEK­TRICKÁ JÍZDA MAZDY ZAČÍNÁ

Buďte mezi prvními, kdo bude řídit elektrickou Mazdu

Získejte přístup k znamenité první edici

Stačí složit rezervační poplatek 26 000 Kč, vratný v plné výši, a budete se moci stát jedním z prvních, kdo bude vlastnit zcela novou Mazdu MX-30. Bez ohledu na to, zda si vůz koupíte, Váš rezervační poplatek 26 000 Kč Vám bude v plné výši navrácen.