Zimní servisní prohlídka Mazda jen za 199 Kč

V BEZPEČNÝCH RUKÁCH

Zajistíme, že Vaše Mazda bude v péči plně vyškolených a kompetentních pracovníků, kterým můžete věřit. Takže žádná otázka nezůstane nezodpovězená a žádný problém nezůstane nevyřešen – a vždy si budete moci užít bezstarostnou radost z řízení, stejně jako první den. Vyplňte základní informace v krátkém formuláři a náš servisní poradce Vás bude okamžitě kontaktovat.

16-BODOVÁ SERVISNÍ PROHLÍDKA ZA CENU 199,- Kč vč. DPH

 

Bez ohledu na to, jak starý máte vůz, je vždy vhodné zkontrolovat základní prvky vozu jako brzdy, tlumiče, akumulátor, stěrače, provozní kapaliny a v neposlední řadě také osvětlení vašeho vozu. Naši školení a certifikovaní technici znají Váš vůz dokonale a navíc pracují výhradně s originálními náhradními díly Mazda. Tím je zaručena ta nejvyšší kvalita přípravy Vašeho vozu, jeho vysoká spolehlivost a především Vaše bezpečí.

 

Přijďte si nechat prohlédnou Váš vůz Mazda před zimním cestováním.
Provedeme Vám kontrolu karoserie, osvětlení, brzd, náplní, kol a pneumatik.

 

Seznam některých úkonů prováděných v rámci zimní servisní prohlídky:

Pohledová kontrola brzdového systému a podvozku
Kontrola tlaku a stavu pneumatik, včetně rezervy
Kontrola těsnosti a stavu chladicí soustavy
Kontrola množství a koncentrace chladicí kapaliny, případně doplnění*
Kontrola množství motorového oleje, případně doplnění
Kontrola stavu akumulátoru
Kontrola množství brzdové kapaliny, případně doplnění*
Kontrola funkce osvětlení vozidla, příp. seřízení předních halogenových světel

Pečujte o svůj vůz MAZDA i v zimě!

Filtr s aktivním uhlím

Dopřejte si v kabině své Mazdy čistý vzduch

Nový kabinový filtr s aktivním uhlím – zachytí škodlivé spaliny, smog i alergeny a vy si můžete užívat čistý vzduch, i když zrovna stojíte v zácpě.

Ničím nerušená radost z jízdy je pro nás zásadní. Proto se v interiérech vozů věnujeme každému detailu, třeba i vzduchu, který tu dýcháte. Nyní přicházíme s novým kabinovým filtrem s aktivním uhlím – zachytí škodlivé spaliny, smog i alergeny a vy si můžete užívat čistý vzduch, i když zrovna stojíte v zácpě.

Testy prokázaly, že více jak 90 % znečištění NO2 v kabině automobilu lze tímto filtrem eliminovat. Vyměňte svůj stávající papírový za ten s aktivním uhlím a dýchejte zhluboka.

Nezapomeňte kabinový filtr svého vozu pravidelně měnit. Jedině tak získáte jistotu, že plní svou funkci.


Objevte nové zážitky s aplikací MyMazda

Prozkoumejte zdokonalené funkce a všechny výhody nové aplikace MyMazda. Zjistěte, jak získat přístup a jak novou aplikaci používat, a pusťte se do bezstarostného a zdokonaleného světa majitele vozu. Více informací naleznete zde.


*Termín trvání akce je do 29.2.2021. Výrobce si vyhrazuje právo na změny cen a standardní výbavy bez předchozího upozornění. Všechny ceny příslušenství jsou bez montáže. Cena nezahrnuje materiál. Doplnění provozních kapalin hradí zákazník.