HYBRIDNÍ A ELEKTRICKÝ POHON

Technologie, které Vás dovezou do cíle
– ať je kdekoli

Užívejte si nový pocit jistoty. Díky vyspělým technologiím všech tří nabízených druhů pohonu Vám cestování v jakékoli verzi našeho nového modelu Kia Niro poskytne ještě více svobody – aniž byste museli přijímat jakékoli kompromisy.Kia e-Niro
455 km – odtud kamkoli

Elektromobil Kia e-Niro je koncipován jak pro městský provoz, tak i pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Proto s ním dojedete kamkoli. Vaše e-Niro se sadou akumulátorů o kapacitě 39,2 kWh je ideálním vozem pro každodenní dojíždění díky dostatečnému dojezdu až 289 km. Pro motoristy, kteří chtějí překonávat ještě větší vzdálenosti, nabízíme sadu akumulátorů s kapacitou 64 kWh, umožňující na jedno nabití ujet bez doplňování elektrické energie až 455 km. A na rychlonabíjecí stanici o výkonu 80 kW nebo vyšším lze akumulátory nabít z 20 % na 80 % kapacity za pouhých 42 minut. Rychlá je i jízda: Elektromotor s nejvyšším výkonem 150 kW (204 k) přemění elektrickou energii z akumulátorů na zrychlení z 0 na 100 km/h za 7,8 sekundy – to je opravdu dynamický start, který ladí s odvážným designem.

Kia Niro Hybrid
Hospodárný a podmanivý

Niro Hybrid využívá sofistikovaný hybridní systém s paralelním uspořádáním, který výrazně snižuje emise v každodenním provozu, ale současně nabízí skvělou flexibilitu. K perfektní harmonii mezi jízdním komfortem a potěšením z jízdy přispívá také nezávislé zavěšení všech kol a šestistupňová dvouspojková převodovka s hladkým řazením.

U modelu Niro Hybrid motoru GDI 1,6 litru vypomáhá lithium-polymerový akumulátor o kapacitě 1,56 kWh (výkon 42 kW), který je ideálním pomocníkem při rozjezdech vozu. Akumulátor nelze externě dobíjet ze zásuvky, dobíjí se přímo jízdou.

 

Kia Niro Plug-in Hybrid
To nejlepší z obou světů, samozřejmě

Niro Plug-in Hybrid kombinuje motor GDI 1,6 litru se sadou lithium-polymerových akumulátorů o kapacitě 8,9 kWh (výkon 59 kW), čímž dokonale vyvažuje požadavky na optimální hospodárnost a čistou elektrickou jízdu ve městě s nulovými emisemi a dojezdem až 65 km (nebo 49 km v kombinovaném jízdním cyklu WLTP). Snadné a praktické je i nabíjení pouhým zapojením vozidla do zásuvky – prodloužíte si tím dojezd, kdykoli to budete potřebovat. Niro Plug-in Hybrid používá také šestistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovku pro ještě větší potěšení z podmanivé jízdy.


OBJEVTE VÍCE INFO O VÝBAVĚ >