Picanto

Kia Picanto

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 319 980,-

Kia Picanto – malé městské auto s velkým srdcem

Kia Picanto je „malé velké“ městské auto s prémiovou výbavou, okouzlujícím designem a luxusním interiérem. Sportovní design zcela nového modelu Picanto si zamilujete po všech stránkách. Od dynamických linií až po odvážné stylistické detaily, mezi něž patří nová charakteristická maska chladiče Kia i oba nárazníky.

Nová Kia Picanto je elegantní model, ideální vůz, s nímž se budete prohánět nejen po městě. A díky paletě 10 vzrušujících barev karoserie si můžete vybrat vůz, který Vám bude také dokonale slušet.

Kia Picanto recenze – hraje ve městě hlavní roli

Kia Picanto, která představuje ve třídě mini vozů nový, mladistvější a energičtější charakter, má ambice navázat na úspěch svých předchůdců. Recenze jsou ke Kia Picanto velmi pozitivní.

U soukromých zákazníků, se pravidelně umisťuje mezi Top 5 nejprodávanějšími vozy. Nové vozy Kia Picanto jsou překvapivě prostorné a nabízí velkorysé rozměry pro hlavu, ramena a nohy – dokonce i vzadu.

Picanto překypuje energií, je mladé, zábavné a elegantní. Nabízí také veškerou komfortní výbavu, chytré způsoby trvalého spojení s okolním světem a vyspělou techniku, která se postará o Vaši bezpečnost – zažijte dokonalou rovnováhu mezi mladistvým duchem a mimořádným potěšením z jízdy. Motory pro zcela nové Picanto jsou spolehlivé, hospodárné a jako stvořené pro městský provoz.

Kia Picanto – rozměry ideální do města i dostatek prostoru uvnitř

Rozměry Kia Picanto jsou jako dělané pro pohodlnou jízdu ve městě. Nová Kia Picanto je na první pohled malý vůz, který uvnitř nabízí dostatek prostoru a bezpočet možností. Variabilní a praktický zavazadlový prostor je nejlepší ve své třídě a pojme až 225 litrů. Díky dvojité podlaze můžete v kufru převážet i vysoké věci. Další možnosti zvětšení prostoru nabízí také sklopná zadní sedadla. Svezete tak nejen posádku, ale i její zavazadla.

Rozměry Kia Picanto činí:

  • Délka: 3 595 mm
  • Šířka: 1 595 mm
  • Výška: 1 485 mm
  • Objem zavazadlového prostoru: 225 l
  • Rozvor: 2 400 mm

Specifikace motorů nové Kia Picanto

Kia Picanto přichází se zcela novým poháněcím mechanismem, díky kterému zaručuje nízké emise. Motor nové Kia Picanto je silný a výkonný, hravě zvládne městský provoz. Vybírat můžete například mezi velmi výkonným motorem 1.0 T-GDI a motorem, který omezí vaši uhlíkovou stopu 1.0 MPI.

1.2 DPI
Zdvihový objem (ccm) 1197
Maximální výkon (k / ot. za min.) 84 / 6000
Zdvihový objem (ccm) 12 / 4200
1.2 DPI 5AMT automat
Zdvihový objem (ccm) 1997
Maximální výkon (k / ot. za min.) 84 / 6000
Zdvihový objem (ccm) 12 / 4200
1.0 DPI 67 k / 49 kW
Zdvihový objem (ccm) 998
Maximální výkon (k / ot. za min.) 67 / 5500
Zdvihový objem (ccm) 9.8 / 3750
1.0 DPI 5AMT
Zdvihový objem (ccm) 998
Maximální výkon (k / ot. za min.) 67 / 5500
Zdvihový objem (ccm) 9.8 / 3750
1.0 T-GDI GPF
Zdvihový objem (ccm) 998
Maximální výkon (k / ot. za min.) 120 / 4500
Zdvihový objem (ccm) 171,5 / 1500~4000

Kia Picanto – automatická převodovka pro pohodlné řízení

Nová Kia Picanto (automat) nabízí automatizovanou manuální převodovku AMT, jejíž základem je pětistupňová manuální převodovka se spojkou a akčními členy řazení. Jednotka AMT je vhodným a dostupným řešením pro zákazníky, kteří ocení pohodlí a jednoduché používání automatické převodovky u Kia Picanto.

Servis a náhradní díly Kia Picanto

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Pokud sháníte náhradní díly na Kia Picanto, u nás jste správně. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Kia jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Kia Picanto

Ptáte se, kde jsou prodejny Kia Picanto? Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Kia Picanto, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy Kia Picanto v testovací jízdě.

Věnovat se Vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů Kia

Filip Kopecký

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů Kia; Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz