Picanto

 

KIA Picanto

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 229 980,-

Kia Picanto

Sportovní design zcela nového modelu Picanto si zamilujete po všech stránkách. Od dynamických linií až po odvážné stylistické detaily, mezi něž patří nová charakteristická maska chladiče Kia i oba nárazníky. Je to elegantní model, ideální vůz, s nímž se budete prohánět nejen po městě. A díky paletě 11 vzrušujících barev karoserie si můžete vybrat vůz, který Vám bude také dokonale slušet.

Kia Picanto, která představuje ve třídě minivozů nový, mladistvější a energičtější charakter, má ambice navázat na úspěch svých předchůdců. V České republice patří modelu Picanto se 144 prodanými kusy v roce 2016 devátá příčka v celkových prodejích všech modelů Kia. S podílem 2,1 % trhu si v silném konkurenčním segmentu minivozů drží Kia Picanto dlouhodobě silnou pozici. U soukromých zákazníků, se pravidelně umisťuje mezi Top 5 nejprodávanějšími vozy. Kia Picanto je překvapivě prostorné a nabízí velkorysé rozměry pro hlavu, ramena a nohy – dokonce i vzadu.

Picanto překypuje energií, je mladé, zábavné a elegantní. Nabízí také veškerou komfortní výbavu, chytré způsoby trvalého spojení s okolním světem a vyspělou techniku, která se postará o Vaši bezpečnost – zažijte dokonalou rovnováhu mezi mladistvým duchem a mimořádným potěšením z jízdy. Motory pro zcela nové Picanto jsou spolehlivé, hospodárné a jako stvořené pro městský provoz.

Specifikace motorů

1.0 CVVT
Zdvihový objem (ccm) 998
Maximální výkon (k / ot. za min.) 67 /
Zdvihový objem (ccm) 0 /
1.25 CVVT
Zdvihový objem (ccm) 1248
Maximální výkon (k / ot. za min.) 84 / 6000
Zdvihový objem (ccm) 122 / 4000
1.0 T-GDI GPF
Zdvihový objem (ccm) 998
Maximální výkon (k / ot. za min.) 120 / 4500
Zdvihový objem (ccm) 171,5 / 1500~4000

Servis a náhradní díly Kia Picanto

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Kia jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Vyzkoušejte předváděcí vozy Kia Picanto

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Kia Picanto, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

(*) uvedené ceny jsou včetně DPH.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

Tomáš Adamec

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
janousova@autojeremiasova.cz

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz