Servis a nehodové centrum

AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

Provozovna:
Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

IČO: 24191817
DIČ: CZ24191817

Telefon:+420 251 119 011
Fax:+420 251 119 019
E-mail:info@autojeremiasova.cz

Servis

Po-Pá7:00 – 19:00 hod.
So9:00 – 13:00 hod.

Nehodové centrum

Po-Pá8:00 – 17:00 hod.

Servis vozů KIA, MITSUBISHI, TOYOTA a LEXUS

Zdeněk Hála

Vedoucí servisu
tel.: +420 737 284 418
hala@autojeremiasova.cz

David Stoklas

Zástupce vedoucího servisu
tel.: +420 737 284 405
stoklas@autojeremiasova.cz

Lukáš Janda

Přijímací technik
tel.: +420 737 284 404
janda@autojeremiasova.cz

Denis Kratochvíl

Přijímací technik
tel.: +420 731 433 901
kratochvil@autojeremiasova.cz

Robert Zeman

Garanční technik
tel.: +420 603 215 978
zeman@autojeremiasova.cz

Servis vozů MAZDA

Robert Gómez

Vedoucí servisu
tel.: +420 730 525 134
gomez@autojeremiasova.cz

Jan Cmíral

Přijímací technik
tel.: +420 730 518 098
cmiral@autojeremiasova.cz

Jiří Šitner

Přijímací technik
tel.: +420 603 248 473
sitner@autojeremiasova.cz

Barbora Chovancová

Office manager odd. příjmu oprav
tel.: +420 734 202 811
chovancova@autojeremiasova.cz

Nehodové centrum

Martin Fulka

Vedoucí nehodového centra
tel.: +420 737 284 414
fulka@autojeremiasova.cz

Pavel Finfas

Přijímací technik Mazda
tel.: +420 737 284 401
finfas@autojeremiasova.cz

Milan Cmunt

Přijímací technik Kia, Mitsubishi
tel.: +420 737 284 406
cmunt@autojeremiasova.cz

Oddělení náhradních dílů

Tomáš Fejfar

Vedoucí oddělení náhradních dílů
tel.: +420 737 284 408
fejfar@autojeremiasova.cz

Stanislav Nižaradze

Zástupce odd. náhradních dílů
tel.: +420 731 433 911
nizaradze@autojeremiasova.cz

Tomáš Ptáček

Náhradní díly
tel.: +420 737 284 403
ptacek@autojeremiasova.cz

Karel Vobořil

Náhradní díly
tel.: +420 737 284 407
voboril@autojeremiasova.cz

Mycí linka

Pavel Votava

Obsluha mycí linky
tel.: +420 251 119 011
mycka@autojeremiasova.cz

Martin Šimánek

Obsluha mycí linky
tel.: +420 251 119 011
mycka@autojeremiasova.cz

Ladislav Faů

Obsluha mycí linky
tel.: +420 251 119 011
mycka@autojeremiasova.cz

Odtahová služba

Roman Todorov

Odtah vozů NONSTOP
tel.: +420 603 507 948