Servis a nehodové centrum

AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

Provozovna:
Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

IČO: 24191817
DIČ: CZ24191817

Telefon: +420 251 119 011
Fax: +420 251 119 019
E-mail: info@autojeremiasova.cz

Servis

Po-Pá 7:00 – 18:00 hod.

Nehodové centrum

Po-Pá 7:00 – 18:00 hod.

Servis vozů KIA, MITSUBISHI, TOYOTA a LEXUS

David Stoklas

Vedoucí servisu
tel.: +420 737 284 405
stoklas@autojeremiasova.cz

Tomáš Pohl

Garanční technik
tel.: +420 603 215 978
pohl@autojeremiasova.cz

Karel Cukr

Přijímací technik
tel.: +420 737 284 404
cukr@autojeremiasova.cz

Radim Hanza

Přijímací technik
tel.: + 420 737 284 418
hanza@autojeremiasova.cz

Tomáš Kokiš

Přijímací technik
tel.: +420 731 433 901
kokis@autojeremiasova.cz

Servis vozů MAZDA

Jan Cmíral

Vedoucí servisu
tel.: +420 730 518 098
cmiral@autojeremiasova.cz

Lukáš Janda

Přijímací technik
tel.: +420 730 525 134
janda@autojeremiasova.cz

Michal Schlibener

Správa vozového parku; půjčovna
tel.: +420 734 202 811
schlibener@autojeremiasova.cz

Nehodové centrum

Jakub Brynda

Vedoucí nehodového centra
tel.: +420 737 284 401
brynda@autojeremiasova.cz

Oddělení náhradních dílů

Tomáš Fejfar

Vedoucí oddělení náhradních dílů
tel.: +420 737 284 408
fejfar@autojeremiasova.cz

Stanislav Nižaradze

Zástupce odd. náhradních dílů
tel.: +420 731 433 911
nizaradze@autojeremiasova.cz

Karel Vobořil

Náhradní díly
tel.: +420 737 284 407
voboril@autojeremiasova.cz

Ladislav Faů

Náhradní díly
tel.: +420 737 284 403
fau@autojeremiasova.cz

Mycí linka

Tomáš Podolský

Obsluha mycí linky
tel.: +420 251 119 011
mycka@autojeremiasova.cz

Martin Šimánek

Obsluha mycí linky
tel.: +420 251 119 011
mycka@autojeremiasova.cz

Ladislav Pyško

Obsluha mycí linky
tel.: +420 251 119 011
mycka@autojeremiasova.cz

Odtahová služba

Roman Todorov

Odtah vozů NONSTOP
tel.: +420 603 507 948