Servis a nehodové centrum

AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

Provozovna:
Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

IČO: 24191817
DIČ: CZ24191817

Telefon: +420 251 119 011
Fax: +420 251 119 019
E-mail: info@autojeremiasova.cz

Servis

Po-Pá 7:00 – 19:00 hod.
So 9:00 – 13:00 hod.

Nehodové centrum

Po-Pá 8:00 – 17:00 hod.

Servis vozů KIA, MITSUBISHI, TOYOTA a LEXUS

Robert Zeman

Garanční technik
tel.: 603 215 978
zeman@autojeremiasova.cz

Zdeněk Hála

Vedoucí technik servisu
tel.: 737 284 418
hala@autojeremiasova.cz

David Stoklas

Zástupce vedoucího servisu Kia a Mitsubishi, přijímací technik Kia
tel.: 737 284 405
stoklas@autojeremiasova.cz

Vladimír Říha

Přijímací technik
tel.: 731 433 901
riha@autojeremiasova.cz

Lukáš Janda

Přijímací technik
tel.: 737 284 404
janda@autojeremiasova.cz

Servis vozů MAZDA

Robert Gómez

Vedoucí technik Mazda
tel.: 730 525 134
gomez@autojeremiasova.cz

Kateřina Straková

Office manager odd. příjmu oprav
tel.: 734 202 811
strakova@autojeremiasova.cz

Pavel Finfas

Přijímací technik Mazda
tel.: 737 284 401
finfas@autojeremiasova.cz

Suda Pavel

Přijímací technik Mazda
tel.: 603 248 473
suda@autojeremiasova.cz

Nehodové centrum

Martin Fulka

Vedoucí nehodového centra
tel.: 737 284 414
fulka@autojeremiasova.cz

Lukáš Plch

Přijímací technik nehodového centra
tel.: 737 284 406
plch@autojeremiasova.cz

Oddělení náhradních dílů

Tomáš Fejfar

Vedoucí oddělení náhradních dílů
tel.: 737 284 408
fejfar@autojeremiasova.cz

Stanislav Nižaradze

Zástupce ved. odd. náhradních dílů
tel.: 731 433 911
nizaradze@autojeremiasova.cz

Tomáš Ptáček

Náhradní díly
tel.: 737 284 403
ptacek@autojeremiasova.cz

Karel Vobořil

Náhradní díly
tel.: 737 284 407
voboril@autojeremiasova.cz

Mycí linka

Roman Hruška

Obsluha mycí linky
tel.: 731 433 910
hruska@autojeremiasova.cz

Martin Šimánek

Obsluha mycí linky
tel.: 731 433 910
simanek@autojeremiasova.cz

Odtahová služba

Roman Todorov

Odtah vozů NONSTOP
tel.: 603 507 948