MAZDA CX-30

AKČNÍ CENÍK

Cena od 692 200,-


Zcela nová Mazda CX-30 – více svobody pohybu

Na březnovém autosalonu v Ženevě v roce 2019 odhalila společnost Mazda své nejnovější kompaktní SUV. Mazda CX-30 rozměry patří mezi subkompaktní CX-3 a trochu větší CX-5. Mazda CX-30 stojí na základech Mazdy 3 4. generace, a má podobnou samonosnou konstrukci karoserie. V motoristických časopisech u SUV Mazda CX-30 recenze chválí vysokou úroveň pohodlí, skvělou ovladatelnost i nízkou spotřebu paliva. Přesto si Mazda CX-30 4×4 i s jen s pohonem předních kol poradí také s lehkým terénem nebo silnicemi horší kvality.

Nejviditelnějším znakem SUV Mazda CX-30 je ovšem agresivně pojatý vzhled exteriéru. Odvážný design přední masky a předních světlometů evokuje ducha sportovního vozu a zkosený profil zádi esteticky spojuje všechny konstrukční prvky.

Mazda CX-30 – rozměry

Délka: 4395 mm / Šířka: 1795 mm / Výška: 1540 mm / Světlá výška: 175 mm / Rozchod kol: 1565 mm / Roz­vor: 2655 mm / Objem kufru: 430 litrů / Objem kufru při sklopených zadních sedadlech: 1406 litrů

Mazda CX-30 – motorizace a spotřeba paliva

Mazda CX-30 spotřebu paliva snižuje i díky nejnovější architektuře karoserie vozu Mazda SKYACTIV®-Chassis. Technologie SKYACTIV® přístup společnosti Mazda ke konstrukci vozidel, který maximalizuje jízdní dynamiku a hospodárnost. Mazda CX-30 je v prodeji ve variantách pohonu předních kol i 4×4 a sdílí řadu osvědčených řešení podvozku a odpružení s vozem Mazda 3, která se osvědčila v řadě testů.

Z pohonných jednotek je na výběr z benzínové Skyactiv-X o výkonu 180 koní. Pro vůz Mazda CX-30 je technickými parametry naprosto ideální. Díky kompresnímu spalování řízenému svíčkou má spotřebu mimo město jen 4,3 l / 100 km. K dispozici je také Skyactiv-G, motor s vysokou kompresí, nízkými emisemi a výkonem 122 koňských sil nebo 110kW (150k).

Převodovku můžete zvolit šestistupňovou manuální, nebo šestistupňovou automatickou.

Mazda CX-30 bezpečnost a interiér

Design interiéru je praktický přehledný ale i mimořádně elegantní. V této třídě vozidel nenajdete rafinovanější pojetí kabiny. U vozu Mazda CX-30 také nejedno internetové forum chválí řadu asistenčních technologií, které najdete již v základní výbavě. Mazda se také intenzivně věnuje zlepšování zvukové izolace kabiny, která kabina je stejně tichá, jako krásná.

Mazda CX-30 – bezpečnost

Bezpečnost je pro značku Mazda důležitá. V SUV Mazda CX-30 je i v základní výbavě posádka kabiny chráněna díky celé řadě technologií.  I proto získala Mazda CX-30 v testu EuroNCAP 5 hvězdiček. Standardně přichází Mazda CX-30 mim jiné s těmito bezpečnostními systémy a prvky:

 • Inteligentní brzdový asistent (SBS)
 • Systém pro hlídání pozornosti řidiče (DAA)
 • Adaptivní tempomat (MRCC)
 • Mazda G-Vectoring Control (GVC)
 • Systém prevence nárazu v městském provozu (SCBS) včetně detekce chodců (AEB)
 • Systém pro hlídání mrtvých úhlů (BSM) včetně sledování provozu za vozidlem (RCTA)
 • G-Vectoring Control Plus (GVC+)
 • Přední airbagy pro řidiče a spolujezdce
 • Elektrická parkovací brzda + Funkce Auto Hold
 • Rozeznávání dopravních značek (TSR)
 • Inteligentní asistent pro hlídání rychlosti (ISA)
 • System pro hlídání jízdních pruhů (LKA)

Mazda CX-30 – prodej v Auto Jeremiášova

Zajímá Vás ohledně SUV Mazda CX-30 cena? Kontaktujte našeho specialistu, nebo si stáhněte pro vůz Mazda CX-30 aktuální ceník. Můžete nás také navštívit a prohlédnout si předváděcí vozy Mazda CX-30. Pokud si přejete projet se s crossoverem Mazda CX-30, testovací jízdu můžete rezervovat zde. Již jste se rozhodli zakoupit vůz Mazda CX-30? Konfigurátor najdete zde.

Mazda CX-30 – autodoplňky, náhradní díly a servis

O Vaše nové vozidlo se samozřejmě také postaráme. Hledáte pro vůz Mazda CX-30 příslušenství a doplňky? Potřebujete informace o náhradních dílech nebo servisu automobilů značky Mazda? Neváhejte se na nás obrátit.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Petra Bendová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
bendova@autojeremiasova.cz