Sorento

 

KIA Sorento

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 969 980,-

Představení KIA Sorento

Korejská automobilka KIA má ve své nabídce řadu slavných modelů aut, a mezi ty nejznámější patří bezesporu velké SUV s označením KIA Sorento. Nová KIA Sorento otevírá novou, vzrušující kapitolu v dějinách automobilů SUV. Ať už si vyberete stylové pětimístné, nebo mimořádně prostorné sedmimístné provedení, odmění se Vám v každém ohledu. Je naší odpovědí těm, kteří nehledají standard, ale vždy očekávají něco navíc. Výrazný design modelu Sorento, jeho nejmodernější technologie i absolutní zaměření na kvalitu sledují jediný cíl: aby každá cesta byla tak vzrušující, jak je to jen možné.

 

Nová KIA Sorento se může oproti předchozí generaci pochlubit ještě většími rozměry, kdy například karosérie byla prodloužena o 115 mm (4 800 mm), šířka vozu pak vzrostla o 5 mm (1 890 mm). Celkové zvětšení vozu se tak ještě pozitivněji podepsalo na velikosti interiéru, což pro cestující znamená větší pohodlí, například ve větším prostoru pro nohy. Zvětšil se ale také zavazadlový prostor, se kterým už se nemusíte bát ani velké rodinné dovolené.

Kia Sorento rozměry

U modelu Sorento KIA nezapomíná na design vozu, který je velmi líbivý i díky robustnímu přednímu nárazníku a charakteristické mřížce ve stylu tygřího nosu. Designové zpracování automobilu ostatně již získalo ocenění iF Design Award 2015.

KIA Sorento – motory a převodovky

K dispozici je KIA Sorento 2.2 CRDi. Recenze na internetu i v tištěných médiích označují tento dieselový čtyřválec jako velmi spolehlivý a živý agregát. Naftový motor o objemu 2,2 l s výkonem až 200 koňských sil může být spojen s manuální šestistupňovou nebo s automatickou osmistupňovou převodovkou. KIA Sorento může být s pohonem pouze předních nebo všech kol.

Pohodlí i v terénu

KIA Sorento třetí generace si ponechává skvělé jízdní vlastnosti a hodí se i do skutečně náročného terénu. Přitom ale disponuje velmi moderní výbavou a vyspělou technikou, což ve spojení s již zmíněným prostorem interiéru poskytuje cestujícím luxusní zážitek z jízdy.

Další bezpečnostní systémy Kia Sorento:

• adaptivní tempomat ASCC (Adaptive Smart Cruise Control)
• systém varování při opuštění jízdního pruhu LDWS (Lane Departure Warning Systém)
• systém upozornění na riziko čelní kolize FCW (Front Colision Warning)

KIA Sorento – recenze a zkušenosti

KIA Sorento – cena a akční nabídky

Ceny nové KIA Sorento se pohybují od 969 980 Kč do 1 339 980 Kč dle specifikací vozu. Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům KIA Sorento naleznete na našem webu v sekcích Ceník a Výbava a Technické parametry.

Pokud vás zaujalo Sorento, KIA vás jistě osloví i jinými modely. Neváhejte se spojit s našimi zkušenými prodejci vozů, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat. Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis, příslušenství a náhradní díly pro KIA Sorento

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky KIA. Bude se Vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly KIA Sorento jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Samozřejmostí je možnost pořídit doplňky pro KIA Sorento předchozích generací, jako je KIA Sorento 2.5 CRDi, KIA Sorento 2014, KIA Sorento 2016 i další modelové roky.

KIA Sorento – prodej a předváděcí vozy

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži. Vlastní test KIA Sorento si domluvíte v sekci kontakty.

Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu KIA Sorento, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy.

Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů KIA

David Bialeš

Vedoucí prodeje KIA
tel.: +420 731 433 902
biales@autojeremiasova.cz

Nikola Janoušová

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 605 982 057
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Prodejce vozů KIA
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz