Zcela nové Sorento

Kia Sorento

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 1 199 980,-

Nová Kia Sorento MQ4 ICE – všestranná, elegantní, svá

Kia Sorento MQ4 ICE posouvá všechny zkušenosti a zážitky z předchozích modelů Sorento ještě o několik stupňů dál. Vy tak máte jedinečnou možnost se ponořit do skvělé jízdy, užít si jedinečný a dokonale promyšlený interiér a oslnit dokonalým designem exteriéru.

Sportovnímu vzhledu vozu dominuje výrazná maska chladiče a nárazník s otvorem pro přívodu vzduchu ve tvaru křídla. Dvojité projekční LED světlomety, LED světla pro denní svícení a LED mlhovky pak díky nové technologii zvyšují viditelnost za jakýchkoli světelných podmínek. Výrazné a přesto elegantní linie jsou typické pro celkový design Kia Sorento MQ4 ICE a na moderním vzhledu a pohodlné jízdě se podílí i 20″ kola z lehké slitiny.

Provozní vlastnosti Kia Sorento MQ4 ICE

Při výběru motorizace KIA Sorento MQ4 ICE můžete zvolit i vznětový motor 2.2 CRDi s variantami pohonu 2WD nebo 4WD, který disponuje 8stupňovou dvouspojkovou převodovkou DCT, která vás překvapí rychlým a hladkým řazením. K pohodlnému a jednoduchému řazení slouží chromované páčky pro manuální řazení umístěné u volantu.

Nové Sorento MQ4 ICE je určené pro jízdu v každém terénu díky pohonu všech čtyř kol, díky kterému si poradí v každém terénu a na každém povrchu. Pro pohodlnou jízdu si pak můžete vybrat mezi sedmi terénními režimy, které zvolíte jednoduše díky voliči terénních režimů.

Interiér a zavazadlový prostor Kia Sorento MQ4 ICE

Interiér MQ4 ICE vás ohromí! Její velkorysý prostor a variabilita se spolu s dokonale promyšlenými detaily stanou jedním z hlavních důvodů, proč je nová Kia Sorento MQ4 ICE tak skvělým parťákem pro všechna dobrodružství. Když to bude třeba, jednoduše zvýšíte počet míst k sezení z 5 na 7 nebo naopak využijete perfektní zavazadlový prostor o maximálním objemu až 821 l při sklopených sedadlech. Zadní sedadla jsou navíc sklopná v poměru 40:60, a tak se vám do vozu vejde k nákladu i nějaký ten pasažér navíc. A pozor: zadní sedadla jsou posuvná!

Páté dveře zavazadlového prostoru jsou velmi chytré – díky automatickému otevírání vás nenechají na holičkách ani když budete mít plné ruce a chytrý klíček v kapse nebo třeba kabelce. Stačí ho mít u sebe, přiblížit se k zadním dveřím a je po problému – již se otvírají. V zavazadlovém prostoru pak najdete i chytrá tlačítka, díky kterým rychle a pohodlně sklopíte sedadla v druhé řadě.

Chytré technologie a konektivita

Nová Kia Sorento MQ4 ICE se o vás postará za všech okolností! Díky vyspělým a inteligentním technologiím bude jízda s ní nejen skvělým, ale především bezpečným zážitkem. Soubor asistenčních systému DRIVE WiSE ADAS dokáže předvídat změny dopravních situací a skvěle vás na ně připraví:

  • systém následování v jízdním pruhu LFA vám usnadní pohyb v kolonách,
  • pokročilý adaptivní tempomat SCC s funkcí Stop & Go udrží konstantní rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozu před vámi
  • inteligentní ukazatel rychlostních limitů zajistí jízdu podle předpisů,
  • díky systému na sledování mrtvého úhlu vás už nikdy nepřekvapí vůz za vámi,
  • s inteligentním parkovacím asistentem s dálkovým ovládáním zaparkujete všude,
  • systém autonomního nouzového brzdění vás při odbočování na křižovatce uchrání před střetem s nečekaným vozidlem, cyklistou nebo chodcem
  • multikolizní brzdový asistent spustí automatické brzdění v případě blížící se kolize.

Díky spolehlivému head up displeji budete mít všechny potřebné informace na očích, aniž byste museli spustit pohled z vozovky. Navigaci si pak můžete nastavit na 10,25″ dotykovém displeji LCD s vysokým rozlišením a ostrými kontrasty, který je mimo jiné propojený i se zadní parkovací kamerou. Displej je plně kompatibilní se systémy Apple CarPlay a Android Auto. Vůz také podporuje bezdrátové nabíjení mobilních telefonů a můžete jej ovládat i za pomoci mobilní aplikace UVO App, která vás dokonce navede k vašemu vozu pokud zapomenete, kde jste zaparkovali.

Kia Sorento MQ4 ICE – skladové vozy a nabídka

V případě, že zvažujete koupi Kia Sorento MQ4 ICE, obraťte se na naše odborné poradce – ti vám pomohou s výběrem té pravé verze i stupně výbavy vozu. Vybírat můžete ze čtyř výbavových linií vozu: Comfort, Exclusive, Premium a TOP.

Chcete-li se dozvědět cenu pro vámi zvolený vůz Kia Sorento, prohlédněte si náš aktuální ceník. Tým našich expertů je vám za všech okolností plně k dispozici a se vším vám rád poradí. Kontaktujte nás i v případě, že vás zaujaly další vozy Kia a rádi byste si prohlédli celou naši nabídku. Domluvte si schůzku v našem showroomu a společně vybereme ten pravý vůz pro vás!

Nová Kia Sorento MQ4 ICE – náhradní díly, servis a příslušenství

Pro naše zákazníky poskytujeme záruční i pozáruční servis všech vozů značky Kia. Pro všechny modelové roky Kia Sorento se postaráme o nezbytné opravy vašeho vozu za použití špičkových náhradních dílů.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů Kia

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz