MAZDA MX-5

 

MAZDA MX-5

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

AKČNÍ CENÍK

Cena od 884 750,-

 

Mazda MX-5

Nechte se uchvátit čtvrtou řadou legendárního roadsteru. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost se v kombinaci s živými a úspornými motory promění ve skvělý zážitek na silnici, během kterého znovu najdete radost z řízení auta. Přesně v duchu filozofie značky Mazda, Jinba ittai, která znamená splynutí vozu a řidiče v jeden celek.

Mazda MX-5, známá také jako Miata, je zábavné auto se skvělými jízdními vlastnosti, které díky jeho spolehlivosti a nízké spotřebě využijete i jako vozidlo pro každodenní přepravu.

Mazda MX-5 je k dispozici ve dvou provedeních – jako klasický kabriolet s plátěnou stahovací střechou, nebo Mazda MX-5 RF, hardtop verzi s pevnou střechou. Tu lze jediným stisknutím tlačítka složit a během několika sekund tak získat požitek z jízdy pod otevřeným nebem.

Mazda MX-5 – sportovní vzhled

Design roadsteru Mazda MX-5 jde ruku v ruce s jeho posláním. Uvidíte oku lahodící dynamické křivky přesně v duchu designu Kodo. Plynulé linie a dramatické kontury doplňuje řada modernizovaných detailů. Uzké přední LED světlomety a široká mřížka chladiče ukazuje, kdo bude na silnici pánem. Zadní světlomety roadsteru Mazda MX-5 pak vytvářejí nezaměnitelný světelný podpis.

V interiéru si nelze nepovšimnout vršků dveří lakovaných podle barvy exteriéru. Řidič je tak vizuálně propojen s tím, co se děje venku. Tvar dveří je uzpůsoben tak, aby proudící vzduch při jízdě bez střechy příjemně ochlazoval posádku, ale nezasahoval do účesu.

Interiéru vozu Mazda MX-5 dominuje barevná obrazovka infotainmentu. Ukazatel rychlosti, otáčkomer, měřič teploty motoru i výdechy klimatizace jsou srovnané do dokonalé symetrie, takže si řidič v roadsteru MX-5 připadá jako ve skutečném kokpitu závodního auta. Celkový dojem doplňují pohodlné sportovní sedačky s vynikajícím bočním vedením.

O zábavu a konektivitu se stará systém ovládaný zmíněnou dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 7 palců. Základní sound systém se šesti reproduktory nabídne kvalitní poslech. Samozřejmě nechybí možnost připojení přes Bluetooth.

Mazda MX-5 – motorizace

Narozdíl od konkurence nespoléhá značka Mazda na snižování obsahu a počtu válců motorů, v roadsteru Mazda MX-5 si tak užijete poctivý výkon benzínového agregátu. K dispozici jsou benzínové motory Skyactiv o objemu 1,5 a 2,0 litru s výkonem 132 resp. 184 koňských sil. Mazda MX-5 je vybavena šestistupňovou manuální převodovkou.

Mazda MX-5 – recenze a zkušenosti

Mazda MX-5 je výjimečné vozidlo, jehož pořízením vstupujete do vybrané společnosti. Recenze v českých i zahraničních médiích potvrzují, že Mazda MX-5, či Miata, je nejlepším kompaktním roadsterem na světě. Výstavní postavení tohoto roadsteru potvrzuje nejedno internetové Mazda MX-5 fórum, kde se v autentických příspěvcích můžete přesvědčit o zábavnosti i spolehlivosti tohoto vozu.

Servis a náhradní Mazda MX-5

Náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mazda. Zkušení mechanici se postarají o to, aby měla Vaše Mazda MX-5 servis rychle za sebou a v co nejkratším čase se vrátila zpět na silnici.

V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy Mazda MX-5 Miata jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky kol a další příslušenství.

Mazda MX-5  a Mazda MX-5 RF – prodej a předváděcí vozy

Chcete si vyzkoušet legendární vůz Mazda MX-5? Není nic jednoduššího než si u nás s tímto ikonickým roadsterem domluvit testovací jízdu. Chcete více informací o možnostech výbavy vozu Mazda MX-5? Ceník najdete zde.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Petra Bendová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
bendova@autojeremiasova.cz