MAZDA MX-5

 

MAZDA MX-5

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 637 400,-

Legendární, nejprodávanější roadster – zkonstruovaný pro čiré potěšení z jízdy

Nové vozy Mazda MX-5 a Mazda MX-5 RF dokonale tlumočí filosofii Jinba ittai. Opět se podařilo překonat veškerá očekávání a intuitivnost ikonického roadsteru je zase o krok napřed.

U nových modelů Mazda MX-5 a Mazda MX-5 RF bylo vše od toho nejmenšího šroubku až po bezkonkurenční technologii SKYACTIV navrženo s ohledem na dokonalé spojení s každým, kdo se usadí za volant.

Oceňovaná technologie SKYACTIV a boj o každý gram zajišťují, že tento kompaktní lehký sportovní vůz poskytuje nepopsatelný pocit z jízdy – mezi Vámi a Mazdou MX-5 vzniká důvěrné pouto Jinba Ittai. To je ještě umocněno inovativním zábavně-informačním systémem MZD Connect a bezpečnostními prvky i-ACTIVSENSE, které fungují jako součást Vašeho vlastního těla.

Nová Mazda MX-5 RF se vyznačuje stahovací střechou, která je nádherně zpracována ve stylu motivu KODO: duše v pohybu. Tuto moderní střechu lze stahovat za jízdy (až do 10 km/h) a celý proces trvá jen několik málo vteřin. Ani se nenadějete, a už cítíte vítr ve vlasech.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Jan Ctibůrek

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
ctiburek@autojeremiasova.cz