MAZDA MX-5

MAZDA MX-5

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 629 900,-

Nová Mazda MX-5: Prodej legendy v novém hávu začíná

Po více než 25 letech Mazda představila v roce 2015 už čtvrtou generaci dnes už legendárního roadsteru Mazda MX-5, který přináší zcela nový ohromující vzhled a dokonalé proporce. Prodej nové Mazdy MX-5 začíná na jaře 2016 také na českém trhu. Nejnovější Mazda MX-5 je ultra sportovním, dvousedadlovým vozem s manuální převodovkou, ve kterém zažijete čisté potěšení z jízdy. I díky oceňované technologii SKYAKTIV vznikne mezi vámi a Mazdou MX-5 důvěrné pouto Jinba Ittai, v překladu: Kůň a jezdec jedno jsou. Technologie SKYAKTIV je přítomna v motorech, v převodovce, v podvozku a v karosérii, a poskytuje nové generaci tohoto oblíbeného sportovního automobilu vyváženou kombinaci výkonu, spotřeby a potěšení z jízdy. Mazda MX-5 je nabitá moderními technologiemi. Ve voze je zabudovaný inovativní zábavně-informační systém MZD Connect. Bezpečnost posilují bezpečnostní prvky i-ACTIVSENSE, které fungují jako součást vašeho vlastního těla.

KODO Duše v pohybu

Nový moderní a stylový vzhled Mazdy MX-5 je součástí celého inovativního stylu, kterým se Mazda v oblasti designu rozhodla vydat. Má dokonce svůj vlastní název, a tím je KODO – Duše v pohybu. V rámci interiéru je pak kladen důraz na dílenské zpracování jednotlivých prvků a kvalitu použitých materiálů.

Motorizace nové Mazdy MX-5

Nová Mazda MX-5 je v prodeji v následujících motorizacích: ?1.5 Skyactiv-G130 96 kW ?2.0 Skyactiv-G160 118 kW Co se vybavenosti týká, je na trhu 5 variant vozu: Emotion, Challenge, Attraction, Revolution, Revolution TOP.

Mazda MX-5 je určena pro skutečné fajnšmekry. Tento sportovní dvoumístný vůz přináší maximální potěšení z jízdy. Maximální rychlost v hodině činí až 214 km v hodině. Jistě oceníte nejen vzrušující výkon, ale také vysokou úsporu paliva.

Ceník Mazda MX-5

Ceny nové Mazdy MX-5 se pohybují od 629.900 Kč dle specifikací vozu. Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy MX-5 naleznete na našem webu v sekcích Ceník a výbava a Prospekt.

Aktuální ceník najdete pod odkazem “CENÍK (PDF)”.

Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy MX-5 naleznete na pod odkazem “BROŽURA (PDF)”.

Servis a prodej originálních doplňků Mazda MX-5

Při využití našeho servisu, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mazda, se vám bude věnovat proškolený personál. Při čekání na servis vašeho vozu můžete strávit příjemné chvíle v prostředí klientské zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma. V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mazda jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné alu kola, pneumatiky, brzdové destičky, zapalovací svíčky, nosič na zavazadelník, originální koberce, lapače nečistot, uvítací osvětlení atd.

Projeďte se v Mazda MX-5

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet a projet se v převáděcím voze. Věnovat se vám budou naši profesionálové, kteří těmto vozům skutečně rozumí. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Kristýna Kubů

Prodejce
tel.: 733 129 599
kubu@autojeremiasova.cz