Nissan

Prodej vozů NISSAN – Praha 5 Stodůlky

Rozšiřujeme nabídku prodeje a služeb o nové vozy značky Nissan

Rozšiřujeme prodej o další značku, abychom vám mohli nabídnout ještě větší výběr vozů a služeb. Od 1.10.2021 jsme se stali oficiálním prodejcem a servisním partnerem japonské značky Nissan. V naší nabídce naleznete jak osobní vozy, tak užitkové vozy, elektromobily i crossovery včetně nejprodávanějšího crossoveru v Evropě Nissan Qashqai.

Autorizovaný prodejce Auto Jeremiášova

Společnost Auto Jeremiášova se stala autorizovaným prodejcem a servisem Nissan na základě dlouholetých zkušeností v oblasti prodeje a servisu. Prostřednictvím rozšíření nabídky služeb a prodeje tolik oblíbených vozů Nissan chceme klientům poskytnout ještě větší výběr vozů. Na našem showroomu najdete například malý městský vůz Micra, elektrické vozyý vůz Leaf a Ariya a také na dvě zásadní novinky Nissan Juke a Qashqai, včetně jejich elektrifikovaných verzí. Dále máme v nabídce nový model Nissan X-Trail a samozřejmě nejsme pozadu ani v nabídce užitkových vozů, a to konktrétně modely Interstar a Townstar

Více informací o naší nabídce vozů Nissan najdete na https://www.nissan-jeremiasova.cz/ nebo na produktových kartách jednotlivých modelů.

Zánovní a ojeté vozy Nissan v Auto Jeremiášova

Hledáte ojetý vůz značky Nissan? Poté Vás možná potěší naše nabídka ojetých vozů. Všechny vozy jsou po důkladné kontrole, od 1. majitele a s nízkým počtem najetých kilometrů, abyste měli jistotu, že Vám nový vůz vydrží dlouho a bez starostí. Při koupi ojetého vozu u naší společnosti můžete využít výhodné financování a také pojištění od renomovaných pojišťoven za velmi příznivých podmínek.

Kromě toho rádi vykoupíme Vaše vozidlo, ať už standardní cestou, nebo formou protiúčtu při koupi nového, zánovního, předváděcího nebo ojetého vozu.

Autorizovaný servis vozů Nissan v Praze – Stodůlkách

Poskytujeme kompletní servis vozů značky Nissan, ať už se jedná o výrobcem předepsané pravidelné prohlídky, opravy elektroinstalace vozu, klempířské práce, lakování, pneuservis a měření geometrie kol. Provedeme kontrolu brzd a tlumičů, kontrolu a servis klimatizace, zajištění STK a měření emisí a další servisní úkony. 

Po celou dobu opravy vozu pro Vás navíc máme připravené náhradní vozy k zapůjčení po dobu opravy či kontroly, abyste mohli i nadále zůstat plně mobilní.

Příslušenství a náhradní díly pro vozy Nissan

Rádi byste rozšířili příslušenství svého vozu? Nebo potřebujete náhradní díly? Nabízíme Vám možnost zakoupení i montáže příslušenství a náhradních dílů Nissan. Díky našim smluvním partnerům budeme mít díly k dispozici rychle a za příznivé ceny. Všechny zakoupené díky a příslušenství Vám též rádi pomůžeme nainstalovat do Vašeho vozu a v případě příslušenství i zaučit o jeho používání. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

NISSAN NA PRAZE 5 STODŮLKY: MÁME OTEVŘENO OD PONDĚLÍ DO SOBOTY

Naše provozní doba je pro zákazníky příznivá: prodej nových i ojetých vozů je Vám k dispozici každý všední den od 08:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 09:00 do 13:00 nebo po telefonické domluvě s našimi prodejci, prodej náhradních dílů a servis je v současné době otevřen od 07:00 do 18:00 hodin. Čeká na Vás příjemné prostředí a tým zkušených profesionálů, kteří Vám ochotně pomohou a poradí. Přijet si svou návštěvu domluvit s předstihem? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Najdete nás na adrese:

Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Telefon: +420 251 119 011
E-mail: info@autojeremiasova.cz