Stonic

 

Kia Stonic

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 404 980,-

KIA STONIC

V roce 2017 byla uvedena na trh nová Kia STONIC, zástupce třídy SUV. Tento vůz je jako stvořený pro všechny milovníky dynamické jízdy. Vybrat si můžete z 11 dvoubarevných kombinací, což podtrhuje originální design těchto modelů. Rozměry vozu činí na délku 4 140 mm a na výšku 1 520 mm, patří tedy mezi menší sportovně laděné modely.  Kia STONIC je nejen komfortní, ale také velmi prostorná. Bezpečnou jízdu Vám zajistí vyspělý asistenční systém Drive Wise, který Kia neustále rozšiřuje a inovuje. Tyto funkce Vám pomohou rychle reagovat na možné nebezpečí. Také na tento model Kia se vztahuje již tradiční 7letá záruka.

Atraktivní interiér i exteriér

Nová Kia Stonic zaujme na první pohled elegantním zevnějškem a velmi osobitými rysy. Za pozornost stojí především dvoubarevné provedení těchto vozů. Střecha a zrcátka jsou v odlišné barvě než zbytek karoserie. Tmavě zbarvená skla poskytnou dostatek soukromí. Nepřehlédnutelné jsou také mohutné blatníky a spodní ochranný panel, který má za úkol usměrňovat proudění vzduchu. Součástí vozu jsou dvojité projekční světlomety s funkcí světel při odbočování doplněné moderními LED diodami pro denní svícení. Kia Stonic nabízí zákazníkům velkou paletu možnosti individualizace.

Kia Stonic podporuje systémy Android Auto a Apple CarPlay, díky kterým budete neustále ve spojení se světem. Skvělou službu Vám poskytne Kia CONNECTED SERVICES, kdy budete mít na sedmipalcovém displeji komfortní přístup k informacím o místech měření rychlosti, počasí, dopravě a mnoha dalších důležitých tématech.

Motorizace nové Kia Stonic

Tento městský crossover má skvělé jízdní vlastnosti. Díky vysokému výkonu a nízké spotřebě je to ideální společník nejen do města, ale i na delší cesty. Podrobné informace o výkonu najdete na našich stránkách v sekci KATALOG (PDF).

Ceník Kia Stonic

Veškeré informace o ceně, rozměrech, spotřebě, technických údajích a příslušenství se dočtete na našem webu v sekcích CENÍK (PDF).

Spokojenost zákazníků

Recenze na tento model jsou velmi kladné, uživatelé oceňují především originální design a skvělé jízdní vlastnosti.

Servis a prodej originálních doplňků Kia Stonic

Při využití našeho servisu, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Kia, se Vám bude věnovat proškolený personál. Při čekání můžete využít příjemné prostředí klientské zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma. V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Kia jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné alu kola, pneumatiky, brzdové destičky, zapalovací svíčky, nosič na zavazadelník, originální koberce, lapače nečistot, uvítací osvětlení atd.

Projeďte se v Kia Stonic

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet a projet se v převáděcím voze. Věnovat se Vám budou naši profesionálové, kteří těmto vozům skutečně rozumí. Prodejem vozů se zabýváme už dlouho a máme mnoho zkušeností. Těšíme se na Vaši návštěvu.

(*) ceny jsou uvedeny včetně DPH

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů Kia

Nikola Janoušová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Tomáš Adamec

Fleet manager
tel.: +420 731 433 918
adamec@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů Kia
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz