Nehodové centrum

 

Zažili jste dopravní nehodu?
Náš profesionální tým se o Vás postará.

 

POSTUP PO NEHODĚ:

 • zavolejte nám:
  – p.Fulka – +420 737 284 414
  – p. Plch – +420 737 284 406
 • zajistíme odtah vozidla do našeho servisu
 • nahlásíme za Vás pojistnou událost
 • zapůjčíme Vám náhradní vozidlo
 • zajistíme prohlídku vozidla likvidátorem pojišťovny
 • provedeme opravu na nejvyšší úrovni
 • garantujeme plnění pojišťovny přímo směrem k nám, bez jakékoli finanční zátěže pro Vás
 • vozidlo od nás převezmete jako nové

 

Svěřte karosářské práce a lakování vašeho vozu certifikovanému opravci.

Společnost Auto Jeremiášova s.r.o. pro vás, v rámci svých komplexních služeb, zajistí opravy a lakování automobilu po dopravních nehodách, po krupobití či jiném poškození karoserie.
Veškerých potřebných karosářských a lakýrnických prací se ujme kvalifikovaný a školený personál, který má při opravě k dispozici ty nejmodernější technologie.
Patříme mezi smluvní partnery pojišťoven Allianz, Kooperativa, Česká pojišťovna, Generali, ČPP a Uniqa, díky čemuž Vám poskytneme ty nejkvalitnější služby, včetně přednostního vyřízení likvidace pojistné události.
Náš personál Vám pomůže s případným nahlášením škodní události a zasláním veškerých potřebných dokumentů pojišťovně tak, aby Vaše škodní událost byla vyřízena v co nejkratším možném termínu.

Pokud využijete možnost výplaty pojistného plnění na základě tzv. krycího dopisu, odpadnou Vám tak starosti s vymáháním pojistného plnění na příslušné pojišťovně. V případě krycího dopisu u nás hradíte pouze sjednanou spoluúčast (v případě škody z havarijního pojištění) a DPH (plátci DPH).

NÁHRADNÍ VOZIDLO

Poškozená osoba má nárok na náhradní vůz po celou dobu opravy poškozeného vozu nebo po dobu likvidace pojistné události, pokud se jedná o totální škodu na poškozeném vozidle. Pojišťovny velmi často krátí plnění za náhradní vůz z mnoha různých důvodů. Ve většině případů je toto krácení z odškodnění dopravní nehody neoprávněné. Pokud využijete náhradní vozidlo od naší společnosti nebo našich externích partnerů, nemusíte se žádného krácení obávat. Vozidlo máte k dispozici zcela zdarma.

Vozidlo zapůjčíme každému bez ohledu na to, u jaké pojišťovny viníka se bude uplatňovat nárok vyplývající ze zákona č.168/1999 Sb. o pojištění odpovědnosti za provoz vozidla. Všechny výdaje jsou hrazeny stejně jako v případě opravy a odtahu z povinného ručení viníka dopravní nehody a vozidlo budete mít zapůjčené, než dokončíme práci na Vašem vozu.

OPRAVA VOZIDLA PO KRUPOBITÍ

Náš exkluzívní partner se již přes 10 let specializuje na opravy aut po krupobití metodou PDR – oprava karoserií bez poškození laku. Opravili jsme již stovky vozů po krupobití v celé ČR i Evropě.

Rukama nám prošly již stovky aut, tuzemských i zahraničních klientů, poničených kroupami. Dokážeme spolehlivě opravit všechny plechové díly karoserie, od jediného důlku až po stovky důlků.

Oprava karosérie po kroupách a krupobití metodou PDR předčí vaše očekávání. Oprava PDR je maximálně šetrná k vozu. Jedná se o mechanickou opravu bez poškození laku a bez nutnosti lakování. Nespornou výhodou je, že vůz opravou neztrácí na hodnotě.

V případě nových vozů v tovární záruce nedochází opravou PDR ke ztrátě záruky. Jedná se o velmi kvalitní, rychlou a nízkonákladovou opravu karoserie po krupobití

bez nutnosti lakování. Metodu PDR lze použít na všechny značky vozů.


 
 

  

 

 

 

Martin Fulka

Vedoucí nehodového centra
tel.: 737 284 414
fulka@autojeremiasova.cz

Lukáš Plch

Přijímací technik Kia, Mitsubishi
tel.: 737 284 406
plch@autojeremiasova.cz

Pavel Finfas

Přijímací technik Mazda
tel.: 737 284 401
finfas@autojeremiasova.cz

 

Objednávka opravy vozu po nehodě

Náhradní vůz:

Pick-up servis:

 

Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

Dovolujeme si upozornit zákazníky, že v případě nevyzvednutí opraveného vozu do 30 dní od provedení opravy, bude po uplynutí této doby účtováno parkovné ve výši 100,- Kč za každý započatý kalendářní den prodlení s převzetím vozidla.