Nehodové centrum

Zažili jste dopravní nehodu?
Náš profesionální tým se o Vás postará.

 

POSTUP PO NEHODĚ:

 • ZAVOLEJTE NÁM:
Jakub Brynda +420 737 284 401
Martin Sněhota +420 737 284 404
 • zajistíme odtah vozidla do našeho servisu
 • nahlásíme za Vás pojistnou událost
 • zapůjčíme Vám náhradní vozidlo
 • zajistíme prohlídku vozidla likvidátorem pojišťovny
 • provedeme opravu na nejvyšší úrovni
 • garantujeme plnění pojišťovny přímo směrem k nám, bez jakékoli finanční zátěže pro Vás
 • vozidlo od nás převezmete jako nové

Svěřte karosářské práce a lakování vašeho vozu certifikovanému opravci.

Společnost Auto Jeremiášova s.r.o. pro vás, v rámci svých komplexních služeb, zajistí opravy a lakování automobilu po dopravních nehodách, po krupobití či jiném poškození karoserie.
Veškerých potřebných karosářských a lakýrnických prací se ujme kvalifikovaný a školený personál, který má při opravě k dispozici ty nejmodernější technologie.
Patříme mezi smluvní partnery pojišťoven Allianz, Kooperativa, Generali Česká pojišťovna, ČPP a Uniqa, díky čemuž Vám poskytneme ty nejkvalitnější služby, včetně přednostního vyřízení likvidace pojistné události.
Náš personál Vám pomůže s případným nahlášením škodní události a zasláním veškerých potřebných dokumentů pojišťovně tak, aby Vaše škodní událost byla vyřízena v co nejkratším možném termínu.

Pokud využijete možnost výplaty pojistného plnění na základě tzv. krycího dopisu, odpadnou Vám tak starosti s vymáháním pojistného plnění na příslušné pojišťovně. V případě krycího dopisu u nás hradíte pouze sjednanou spoluúčast (v případě škody z havarijního pojištění) a DPH (plátci DPH).

NÁHRADNÍ VOZIDLO

Poškozená osoba má nárok na náhradní vůz po celou dobu opravy poškozeného vozu nebo po dobu likvidace pojistné události, pokud se jedná o totální škodu na poškozeném vozidle. Pojišťovny velmi často krátí plnění za náhradní vůz z mnoha různých důvodů. Ve většině případů je toto krácení z odškodnění dopravní nehody neoprávněné. Pokud využijete náhradní vozidlo od naší společnosti nebo našich externích partnerů, nemusíte se žádného krácení obávat. Vozidlo máte k dispozici zcela zdarma.

Vozidlo zapůjčíme každému bez ohledu na to, u jaké pojišťovny viníka se bude uplatňovat nárok vyplývající ze zákona č.168/1999 Sb. o pojištění odpovědnosti za provoz vozidla. Všechny výdaje jsou hrazeny stejně jako v případě opravy a odtahu z povinného ručení viníka dopravní nehody a vozidlo budete mít zapůjčené, než dokončíme práci na Vašem vozu.

OPRAVA VOZIDLA PO KRUPOBITÍ

Náš exkluzívní partner se již přes 10 let specializuje na opravy aut po krupobití metodou PDR – oprava karoserií bez poškození laku. Opravili jsme již stovky vozů po krupobití v celé ČR i Evropě.

Rukama nám prošly již stovky aut, tuzemských i zahraničních klientů, poničených kroupami. Dokážeme spolehlivě opravit všechny plechové díly karoserie, od jediného důlku až po stovky důlků.

Oprava karosérie po kroupách a krupobití metodou PDR předčí vaše očekávání. Oprava PDR je maximálně šetrná k vozu. Jedná se o mechanickou opravu bez poškození laku a bez nutnosti lakování. Nespornou výhodou je, že vůz opravou neztrácí na hodnotě.

V případě nových vozů v tovární záruce nedochází opravou PDR ke ztrátě záruky. Jedná se o velmi kvalitní, rychlou a nízkonákladovou opravu karoserie po krupobití bez nutnosti lakování. Metodu PDR lze použít na všechny značky vozů.


 
 

  


Certifikát autorizované klempírny a lakovny

 Certifikát autorizované klempírny a lakovny

Při opravě vozidel po nehodě se řídíme platnými značkovými standardy jakosti práce, s využitím  originálních náhradních dílů Mitsubishi Motors a předepsaných technologických postupů pro  Certifikovanou karosárnu a lakovnu Mitsubishi Motors.

Na opravu v naší klempírně a lakovně poskytujeme 2letou záruku.

OPRAVOU ZARUČUJEME:

 • zachování plné 5leté záruky výrobce na vozidlo
 • zachování 12leté záruky výrobce proti prorezavění karosérie
 • obnovení všech původních vlastností vozu před opravou
 • plnou funkčnost všech prvků pasivní a aktivní bezpečnosti
 • plnou funkčnost všech asistenčních systémů

Jakub Brynda

Vedoucí nehodového centra
tel.: +420 737 284 401
brynda@autojeremiasova.cz

Radka Macounová

Specialista oprav po nehodách
tel.: +420 737 284 406
macounova@autojeremiasova.cz

Objednávka opravy vozu po nehodě

Náhradní vůz:

 

Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

Dovolujeme si upozornit zákazníky, že v případě nevyzvednutí opraveného vozu do 30 dní od provedení opravy, bude po uplynutí této doby účtováno parkovné ve výši 100,- Kč za každý započatý kalendářní den prodlení s převzetím vozidla.