Nový Nissan Juke Hybrid

Nový NISSAN Juke Hybrid

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 729 000,-

Nový Nissan Juke je vůz, který všechny zaujme svým ikonickým vzhledem, a nově se přidá k dalším vozům této automobilky, u kterých najdeme i hybridní verzi. Nový Nissan Juke Hybrid nabízí kombinovaný výkon až 143 koní, což je pro městský crossover krásné číslo. Navíc nabízí menší spotřebu než jeho čistě benzínová verze.

Praktický společník do města

Nissan Juke Hybrid je průkopníkem v oblasti městských coupé crossoverů a malých SUV. Jeho elegantní design polahodí oku a rozhodně ho jen tak nepřehlédnete. I vevnitř Vás překvapí jeho vyspělé technologie a prvotřídní detaily.

Hybridní Nissan Juke je k dispozici ve třech verzích výbavy, N-connecta, Tekna a N-design.

Hybridní pohon pro příjemnou jízdu

Hybridní Nissan Juke je vybaven motorem HEV 143 4AMT, na jehož vývoji spolupracovali vývojáři z Nissanu a Renaultu. Výsledkem jejich práce je kombinovaný pohon až 143 koní a o 20 % nižší spotřeba oproti benzínové verzi, za střední průměrné rychlosti může podle WLTP spotřeba klesnout až na 4,4 l. Mimo dálniční rychlosti je navíc motor tichý a jízda je tak příjemná a klidná.

K ovládání hybridního ústrojí slouží automatická převodovka a 4 jízdní režimy. Hybridní Nissan Juke je vybaven e-Pedalem Step, díky kterému můžete ovládat zrychlení i zpomalení jediným pedálem. V městském režimu budete moci jet na elektřinu až 80 % času a baterie se za jízdy dobíjí pomocí rekuperace. Můžete tak jezdit skutečně šetrně k životnímu prostředí.

Elegantní design s ohromujícím výběrem

Nový Nissan Juke hybrid nabízí elegantní design. Jeho unikátní profil utváří především jeho mřížka chladiče do tvaru V a nové elektrifikované logo Nissanu se skrytou kamerou. Díky unikátnímu tvaru předních světlometů do tvaru Y navíc jeho design vynikne i v noci. Jeho vzhled také skvěle podtrhne zadní spoiler a světlomety ve tvaru bumerangu a 17” nebo 19” kola z lehkých slitin s diamantovým řezem. Oproti jeho benzínové verzi se na dveřích objevil nápis Hybrid.

Tento design je navíc k dispozici ve spoustě barevných provedeních. Celkem je k dispozici 10 barev karoserie a 3 barvy střechy, díky kterým je k dispozici 16 unikátních barevných kombinací. Můžete si tak vybrat vůz přesně podle Vašich představ.

Interiér, ve kterém bude radost řídit

Už na první pohled je jasné, že interiér byl navržen tak, aby uspokojil každého řidiče. Je vybaven monoformními komfortními sedačkami, které jsou dispozici ve třech barvách.

Všechny potřebné funkce a technologie jsou na dosah ruky a Vy se tak budete moci vždy soustředit na jízdu. Moderní 8” dotyková obrazovka i 7” informační panel pro řidiče jsou rozvrženy tak, aby se daly snadno za jízdy sledovat.

Technologie, které Vám usnadní jízdu

Nový hybrid Nissan Juke je vybaven (v závislosti na druhu výbavy) několika technologiemi, které Vám usnadní jízdu a zároveň zvýší její bezpečnost. Díky technologii ProPILOT Assist je vůz vybaven inteligentním tempomatem, asistentem pro dopravní zácpy a asistentem udržování v jízdním pruhu. ProPILOT Vás tak zbaví stresu a starostí během jízdy. Díky inteligentnímu tempomatu se nebudete muset zabývat bezpečnou vzdáleností od vozidla před Vámi, a také Vám pomůže během čekání v zácpě.

Nissan Juke Hybrid je také vybaven systémem automatického rozpoznávání značek a inteligentním nouzovým brzděním s rozpoznání chodců a cyklistů.

Funkce Walk-Away Lock a Approach Unlock Vám umožní automatické uzamčení vozu při vzdálení se a odemknutí při přiblížení se k vozu. Budete tak moci hned nasednou a vyrazit.

Spojení s okolním světem

Díky technologii NissanConnect budete vždy spojeni s okolním světem i s Vaším vozem. Pomocí této aplikace můžete jednoduše analyzovat Vaše jízdy i jízdní styl a statistiky. Navíc můžete získat přímo přístup k Vašemu vozidlu z Vašeho mobilu – můžete tak zkontrolovat stav baterie, ovládat světla, klaksony i zamykání vozu. Stejně tak můžete zjistit spoustu dalších informací o aktuálním stavu vozidla a v případě nehody či poruchy můžete ihned kontaktovat podporu.

Nissan Juke HEV také můžete propojit se svým telefonem pomocí aplikací Android Auto a Apple CarPlay, díky kterému můžete vůz ovládat hlasem.

Rozměry nového Nissan Juke Hybridu

Nový Nissan Juke Hybrid je prostorný a budete ho tak moci naložit nákupem nebo zavazadly pro delší cestu, díky objemu zavazadlového prostoru 354 litrů. Se sklopenými sedadly dosáhnete objemu po střechu až 1237 l.

Jeho celková délka činí 4210 mm, celková šířka bez zrcátek 1800 mm, celková výška (vč. antény ve tvaru žraločí ploutve) 1593 mm a rozvor kol je 2636 mm. Celková přípustná hmotnost vozu je 1810 kg.

Nový Hybridní Nissan Juke skladové vozy – prodej v Auto Jeremiášova

Rádi byste si vyzkoušeli nový Nissan Juke Hybrid na vlastní kůži? Zarezervujte si u nás testovací jízdu. Předváděcí vozy Nissan máme skladem plně k dispozici. Zajímá vás cena nového HEV Nissan Juke? Podívejte se na ceník.

Náhradní díly a doplňky na Nissan

V Auto Jeremiášova máme k dispozici náhradní díly a doplňky pro všechny vozy značky Nissan. Stačí kontaktovat našeho specialistu a zjistit si více informací o náhradních dílech a příslušenství pro váš Nissan.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Nikola Janoušová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz