Nissan Ariya

NISSAN Ariya

 • Popis modelu
 • Výbava
 • Další podrobnosti
Cena od 1 099 900 Kč 

Nový Nissan Ariya

Společnost Nissan představila ve svém portfoliu zcela nový model Nissan Ariya. Jedná se o elektro-crossover s unikátní technologii e-4ORCE. Díky duálním motorům v kombinaci s převratným systémem se stálým pohonem všech kol se v terénu budete cítit tak jako nikdy předtím.

Systém kontroly trakce vás nenechá na holičkách ani v těch nejhorších podmínkách a díky tomu si užijete nespočet vzrušujících momentů za každého počasí, které budete mít vždy pod „svou“ kontrolou.

Představení nového Nissan Ariya

Nissan Ariya na první pohled zaujme svým jedinečným a nezaměnitelným designem.  Jedná se o elektrický crossover s unikátní technologii e-4ORCE a dojezdem až 500 km. S kombinací duálních motorů a pohonu 4×4 si užijete maximum zábavy, a to za každého počasí a za každých jízdních podmínek.

Můžete si zvolit jízdní režim ECO, Snow nebo Sport, v němž Ariya v balíčku PERFORMANCE zvládne z 0-100 km/h za pouhých 5,1 s. Dále můžete vypnout pohon na přední nápravu a přenést maximální točivý moment pouze na zadní nápravu. Užijete si tak nespočet zábavy. Díky kontrole trakce jste v bezpečí a svůj vůz máte mít vždy pod kontrolou. Ariya je navržena s rozložením váhy 50:50, což zajistí ještě stabilnější jízdu.

Další zajímavou funkcí je e-Pedal step, která nabízí intuitivní a jednodušší jízdu. Ovládání vozidla probíhá za pomocí jediného pedálu. Pokud chcete zrychlit, stačí pedál sešlápnout a pro zpomalení opět uvolnit.

Baterie a pohon – Nissan Ariya

Konstrukce Nissan Ariya je založena na různých kombinacích baterie, motoru a nápravy. Každý řidič tak získá vůz na míru svým potřebám. Stačí si vybrat jednu z variant, ideální právě pro vás.

Vybírat můžete ze čtyř variant:

 • 63 kWh – Tato volba nabízí pohon na přední kola, dojezd okolo 360 km a výkon 160 kW / 217 k, s točivým momentem 300 Nm. Dosahuje maximální rychlosti 160 km/h. Stává se tak vhodnou variantou pro rodiny s dětmi na každodenní fungování.
 • 87 kWh – Tato varianta též s pohonem na přední kola se liší navýšením dojezdu na 500 km. Výkon odpovídá 178 kW / 242 k, s točivým momentem 300 Nm. Jedná se o ideální verzi pro všechny, kdo jezdí delší vzdálenosti.
 • 87 kWh s e-4ORCE – Jedná se o kombinaci delšího dojezdu okolo 460 km a systému e-4ORCE pro pohon všech kol. Výkon odpovídá 225 kW / 306 k, s točivým momentem 600 Nm a maximální rychlost 200 km/h.
 • Poslední a nejlákavější variantou je 87 kWh s e-4ORCE PERFORMANCE přezdívaná „Síla dokonalosti“. Tato varianta kombinuje nejvyšší výkon a moderní technologie s duálním motorem a pohonem na všechna kola. Disponuje výkonem 290 kW / 394 k, a nabízí zrychlení 0-100 za 5,1 sekund s dojezdem až 400 km.

Nezapomenutelný design s výběrem neobyčejných barev

Nissan Ariya odráží novou vizi společnosti Nissan. Nabízí nám unikátní elektrický vůz, který tu ještě nebyl, navržený na základě nadčasového japonského designu. Designéři se vzdali přeplácaných kontur a vsadili na jemnost. Model Ariya tedy charakterizuje jediná linie.

Nové úzké LED světlomety, které připomínají oči číhající šelmy, zasazené do masky společně s masivním dominujícím logem Nissan – to vše dodalo na atraktivnosti vozu.

Design interiéru – jednoznačně neobyčejný

Nový model Ariya naznačuje, kam směřují cesty nových Nissanů. Jediná jemná linie nahrazuje přeplácané kontury designu. Díky rovné podlaze a vzdušnému prostoru bez zbytečných překážek vznikl prostorný elektromobil připomínající pohodlný salónek.

Čistá přístrojová deska působí dokonale a jen potvrzuje, že tento vůz je dotažen do posledních detailů. Nabízí nejmodernější, vysoce odolné kvalitní povrchové materiály. Dále se může pochlubit sportovním volantem a stylovou obklopující linií ambientního osvětlení v horní část přístrojové desky, která mění barvu podle vaší práce se systémem ProPILOT.

Pokrokové bezpečnostní technologie

Nissan disponuje řadou moderních technologií Nissan Intelligent Mobility, které sledují cestu před vámi i vaše okolí. Tím vás chrání a udržují v bezpečí, a navíc se vám snaží každou jízdu co nejvíce usnadnit.

Vylepšené technologie ProPILOT a Navi-Link vás udržují v daném jízdním pruhu v bezpečném rozestupu od vozidla před vámi. Se systémem ProPILOT park pak kompletně vozidlo převezme řízení a zaparkuje na požadovaném místě.

Technologie PorPILOT s funkcí Navi-Link představují jednu z mnoha technologií Nissan Intelligent Mobility.

Pokročilé bezpečnostní technologie Nissan:

 • Inteligentní vnitřní zpětné zrcátko
 • Inteligentní panoramatický kamerový systém
 • Zadní automatické brzdy (při detekci předmětu za vozidlem při parkování)
 • Inteligentní nouzové brzdění s rozpoznáváním chodců
 • Asistenční technologie adaptivních světlometů
 • Inteligentní tempomat udržuje potřebnou rychlost
 • Inteligentní systém varování před čelní srážkou
 • Inteligentní sledování mrtvého úhlu se zásahem do řízení

Nissan Ariya konektivita

Součástí nového Nissan Ariya jsou inovativní technologické prvky, které se stanou součástí vašeho každodenního života. Například nový systém NissanConnect s dvěma multidotykovými displeji o rozměru 12,3“ a úžasnými novými funkcemi, mezi které patří 3D mapy, hlasové ovládání s virtuálním hlasovým asistentem a integrace chytrého telefonu, včetně Apple CarPlay a Android Auto.

 • Dálkový upgrade softwaru
 • Zabudovaný system Alexa – pro kontrolu domácnosti
 • Rozhraní integrovaného displeje
 • Inteligentní plánovač tras
 • Navigace NissanConnect services
 • Hands-free volání – Bluetooth
 • Moderní obrazovka pokročilého jízdního asistenta
 • Bezdrátové dobíjení chytrého telefonu

Rozměry nového Nissan Ariya

Nissan Ariya je navržen tak, aby poskytl maximální dostatek pohodlí a prostoru pro pasažéry. Kapacita zavazadlového prostoru je 468 litrů (což je místo pro 4 průměrně velké kufry), a v případě verze s pohonem všech kol 415 litrů.

Rozměry nového Nissanu Ariya: Celková délka vozu je 4 595 mm, celková šířka 1 850 mm a celková výška 1 660 mm. Rozvor kol je 2 775 mm.

Nissan Ariya testy a recenze

Na recenze zákazníků Nissanu Ariya si ještě chvilku musíme počkat. Každopádně dle testu Nissan Ariya už víme, že varianta 87 kWh s pohonem předních kol nabízí dojezd až 500 km za ideálních podmínek. Vzhledem k systémům použitým pro vozidlo se jedná o spolehlivý vůz pro všechny vaše cesty.

Není to pouze novější vylepšený model, ale zcela nová generace elektrického Crossoveru, který se dokáže perfektně orientovat na všech cestách a poskytnout maximální pohodlí celé posádce. Navíc v režimu rychlého-nabíjení za 30 min umožní dojezd až 300 km.

Nabízí širokou škálou moderních technologií zaměřených na bezpečnost a komfort, které přispívají k pocitu klidu a dopřejí vám bezstarostnou a pohodovou jízdu. Nový Nissan Ariya je zkrátka nadčasový vůz s nulovými emisemi, lepším výkonem a dojezdem i prvotřídním vybavením.

Nový Nissan Ariya – prodej v Auto Jeremiášova

Chtěli byste si vyzkoušet nový Nissan Ariya? V současné chvíli vozy ještě nejsou dostupné v našem showroomu, není tedy zatím možné rezervovat si u nás testovací jízdu. Zajímá vás cena nového Nissan Ariya? Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Nikola Janoušová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz