Nissan Ariya

NISSAN Ariya – očekávejte koncem roku 2021

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Rozbřesk nové éry

Nový elektrický crossover Nissan přivítáme koncem roku 2021. Jedná se o ryzí vyjádření koncepce Nissan Intelligent Mobility. Klíč k silám skrývajícím se uvnitř. Vás. Mě. Každého z nás. Krok do nové éry. Schopný, precizní a stylový.

Design – futuristický design na samém horizontu

Ariya je oslňujícím vyjádřením nové vize značky Nissan. Jediná horizontální linka nahrazuje pochmurné všední tvary. Úzké LED světlomety září v noci, aby poté během dne mohly neznatelně splynout s vozem. A konečně…nový osvětlený znak, světlo pro vaši cestu vpřed.

Interiér? Obývací pokoj.

Prosím, pojďte dál. Nissan ARIYA přináší vskutku osvěžující pocit, nadechněte se a relaxujte. Pokud potřebujete trochu místa navíc, posuňte středovou konzoli dozadu. Plochá podlaha umocňuje pocit prostornosti, zatímco osvětlení dotváří uklidňující prostředí.

Výkon elektromobilu – neočekávané zážitky

Okamžitá odezva a intenzivní zážitky. Systém pohonu všech kol e-4ORCE se dvěma motory dokáže přenést až 100% výkonu na přední nebo zadní kola. Síla, která zlepšuje trakci, pohodlí a zatáčení za všech podmínek a e-Pedal, který k tomu všemu přispívá velkou porcí zábavy.

Jízdní asistenty – jeďte svojí cestou

Žijte s lehkostí. S asistenčními technologiemi řidiče zažijete nový pocit kontroly nad vozem. Hustý provoz na dálnici? ARIYA nabízí pomocnou ruku. Těsné parkovací místo? Nissan ARIYA to vezme za vás.

Dojezd a dobíjení

Vyrazte kamkoli. Bez omezení. Díky dojezdu až 500 km se již nemusíte držet zpět. Možnost volby mezi bateriemi s kapacitou 63 kWh a 87 kWh a pohonem dvou nebo všech kol pro všechny vaše potřeby. Spěcháte? Díky rychlodobíjení získáte za 30 minut dojezd až 300 km.

Konektivita – spojte se s novým světem

Velký duální displej a ovládání s haptickou odezvou je pouze začátek. Chcete mít na dosah své oblíbené aplikace? Přejeďte prstem po obrazovce. Chcete poslouchat vaši oblíbenou hudbu? Řekněte si o ni.

Specifikace – vaše Ariya

Najděte tu nejlepší pro vás. Vyberte si ze dvou baterií a třech typů pohonu, včetně pohonu všech kol e-4ORCE. Pro všechny vaše potřeby.

Zobrazena předprodukční verze. Skutečný produkční model se může lišit.

ProPILOT je pokročilá asistenční technologie řidiče, ale nedokáže zabránit nehodám. Funkce ProPILOT je určena k použití pouze na dálnicích (oddělených bariérou) a vyžaduje pozornost řidiče a ruce na volantu. Řidič je povinen být ostražitý, řídit bezpečně a mít vozidlo vždy pod kontrolou. Pravidla a podmínky týkající se technologií Nissan naleznete zde.

Amazon, Alexa a všechny související značky jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Některé funkce služby Alexa závisí na technologii inteligentních domácností.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Otakar Titman

Vedoucí prodeje NISSAN
tel.: +420 602 130 530
titman@autojeremiasova.cz