KIA

Naše vozy jsou vhodné jako rodinná auta, manažerské vozy i auta do terénu. Nabízíme modely střední třídy, auta s pohonem 4×4.

MALÉ VOZY

Malé vozy značky KIA jsou v nabídce aktuálně tři: Picanto, Rio a Venga. Jejich hlavní výhodou je nízká spotřeba. Tento fakt ocení především řidiči, kteří chtějí automobil využívat jako auto do města. Všechny naše vozy se vyrábí s manuální převodovkou nebo s automatem.

Díky kompaktním rozměrům těchto aut nebudete mít problém kdekoliv zaparkovat. Tuto výhodu oceníte především v přeplněných městských ulicích. Vozy jsou navrženy s důrazem na vaše bezpečí a na českém trhu jsou dostupné bez dlouhých čekacích lhůt.

RODINA CEE´D

Nabídka vozů rodiny cee’d skýtá pět designově atraktivních vozů. Na výběr máte cee’d, cee’d SW, cee’d GT, pro_cee’d. Všechny jsou si podobné, a přesto je každý z nich jiný.

Rodina cee’d klade důraz především na maximální kvalitu. A to na kvalitu technického provedení, bezpečnosti i designu. Všechny vozy v rodině cee’d jsou vybaveny chytrými technologiemi, kterými jsou například parkovací asistent, LCD panel přístrojové desky, audio soustava s dotykovým displejem a mnoha dalších novinek.

MPV

Jediným, za to perfektním zástupcem kategorie rodinných vozů je KIA Carens, která právem získala pět hvězdiček v testech bezpečnosti EURO NCAP. Ze všech MPV na evropském trhu se tímto výsledkem pyšní pouze dva modely. KIA Carens je jedním z nich.

Rodinný automobil s až sedmi místy k sezení sice není v nabídce s pohonem 4×4, ale tato doplňková funkce nepatří obecně v této kategorii vozů ke standardu. Pokud chcete vůz s pohonem 4×4, podívejte se na nabídku vozů SUV.

SUV

Své nové SUV si vyberte ze tří nabízených modelů. KIA pro vás připravila kompaktní SUV Sportage velký vůz se vším všudy, Nové Sorento a novinku mezi SUV Novou Kia Soul. Vozy Kia Sportage a Nové Sorento se mohou pochlubit pohonem 4×4 a atraktivním designem. Oproti nim Nová Kia Soul není dostupná s pohonem 4×4, ale věřte, že budete mile překvapení jejími skvělými jízdními vlastnostmi.

KIA Sportage získala ocenění nejbezpečnější SUV roku 2010, Nové Sorento se zase představuje řidičům v inovované podobě s mnoha technologickými novinkami. Nová Kia Soul má nejen vylepšený interiér, ale nová platforma také zaručuje skvělé jízdní vlastnosti.

Mezi vozy SUV si vyberete, ať už hledáte menší model, nebo robustní auto se skvělým zážitkem z jízdy.