KIA

Naše vozy jsou vhodné jako rodinná auta, manažerské vozy i auta do terénu. Nabízíme modely střední třídy nebo například auta s pohonem 4×4.

MALÉ VOZY

Malé vozy značky KIA jsou v nabídce aktuálně: Picanto a Rio. Jejich hlavní výhodou je nízká spotřeba. Tento fakt ocení především řidiči, kteří chtějí automobil využívat jako auto do města. Všechny naše vozy se vyrábí s manuální převodovkou nebo s automatem.

Díky kompaktním rozměrům těchto aut nebudete mít problém kdekoliv zaparkovat. Tuto výhodu oceníte především v přeplněných městských ulicích. Vozy jsou navrženy s důrazem na vaše bezpečí a na českém trhu jsou dostupné bez dlouhých čekacích lhůt.

RODINA CEED

Nabídka vozů rodiny CEED skýtá pět designově atraktivních vozů. Na výběr máte CEED, CEED SW, PROCEED. Všechny jsou si podobné, a přesto je každý z nich jiný.

Rodina CEED klade důraz především na maximální kvalitu. A to na kvalitu technického provedení, bezpečnosti i designu. Všechny vozy v rodině CEED jsou vybaveny chytrými technologiemi, kterými jsou například sledování jízdních pruhů, sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat, systém autonomního nouzového brzdění.

MPV

Jedinými, za to perfektními zástupci kategorie rodinných vozů jsou KIA Carens a KIA Venga, vozy právem získaly pět hvězdiček v testech bezpečnosti EURO NCAP. Ze všech MPV na evropském trhu se tímto výsledkem pyšní pouze tyto dva modely.

SUV

Své nové SUV si vyberte ze dvou nabízených modelů. KIA pro Vás připravila kompaktní SUV Sportage velký vůz se vším všudy a Nové Sorento. Vozy KIA Sportage a Nové Sorento se mohou pochlubit pohonem 4×4 a atraktivním designem.

Nové Sorento se představuje řidičům v inovované podobě s mnoha technologickými novinkami.Všechny vozy SUV jsou vybaveny chytrými technologiemi, kterými jsou například sledování jízdních pruhů, sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat, systém autonomního nouzového brzdění.

Mezi vozy SUV si vyberete, ať už hledáte menší model, nebo robustní auto se skvělým zážitkem z jízdy.


Připravujeme…

CROSSOVER

/ KIA Stonic, KIA Soul /

MANAŽERSKÉ

/ KIA Optima, KIA Optima SW, KIA Stinger /

EKO

/ KIA eSoul, KIA eNiro, KIA Niro HEV, KIA Niro PHEV/