KIA – Praha 5-Stodůlky

Jsme prodejce vozů Kia s pověstí jednoho z nejlepších autosalonů v České republice. Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě, proto jsme vždy ochotni poradit a pomoci a protože se k nám mnozí zákazníci rádi vracejí, připravili jsme také věrnostní program. O dobré zkušenosti s naší společností svědčí řada pozitivních recenzí.

V našich akčních nabídkách vždy najdete možnost nákupu nového nebo předváděcího vozu Kia, která Vás osloví. Modelová řada značky Kia se může pochlubit paletou vozů, které uspokojí potřeby každého řidiče. Od malých městských vozů, přes SUV s pohonem 4×4 až po sportovní vozy se skvělým zážitkem z jízdy nebo elektrické a hybridní vozy šetřící Vaše prostředky i životní prostředí. Výhodné nabídky nových vozů Kia najdete v sekci akčních nabídek.

Vozidlo můžete pořídit také na operativní leasing a pro firmy máme připravené fleetové řešení vozového parku.

Kromě nákupu ideálního vozu Kia mohou naši zákazníci využít také možností výhodného financování, které vyhovují všem rozpočtům. Chcete zjistit více o prodeji nového vozu Kia nebo o možnostech financování? Neváhejte kontaktovat našeho specialistu.

ZÁNOVNÍ A OJETÉ VOZY KIA A DALŠÍCH ZNAČEK– PRODEJ

Hledáte prověřený ojetý vůz na prodej? Prohlédněte si naši nabídku důkladně zkontrolovaných vozů. Naší specializací jsou výkupy vozů po 1. majiteli s nízkým nájezdem. Při koupi ojetého vozu u naší společnosti můžete využít výhodné financování a také pojištění od renomovaných pojišťoven za velmi příznivých podmínek.

Kromě toho rádi vykoupíme Vaše vozidlo, ať už standardní cestou, nebo formou protiúčtu při koupi nového, zánovního, předváděcího nebo ojetého vozu.

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ KIA – PRAHA 5-STODŮLKY

Poskytujeme kompletní servis vozů značky Kia, ať už jde o pravidelnou údržbu a výměnu spotřebních dílů, jako je přezutí a uskladnění pneumatik, mytí vozidla, výměny oleje, filtrů, brzd, tlumičů nebo rozvodů, drobné opravy či složité úkony včetně generálních oprav motorů nebo převodovek. S důvěrou se na nás můžete obrátit, pokud řešíte drobná poškození karoserie po kroupách či z parkoviště, mechanické poruchy nebo poruchy elektroniky a elektroinstalace..

Zajišťujeme také STK a měření emisí, případně případně přípravu vozu na STK, opravu vozu po nehodě včetně vyřízení pojistné události. Po dobu servisu nebo oprav nabízíme možnost zapůjčit si náhradní vozidlo.

NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VOZY KIA

Nabízíme originální náhradní díly pro všechny modely vozů značky Kia. Prodej náhradních dílů obvykle probíhá v co nejkratším čase, aby byla vaše Kia rychle zpět na silnici. Kromě náhradních dílů nabízíme také příslušenství pro vozy Kia, například tažné zařízení, sady kol z lehkých slitin, střešní nosiče nebo střešní boxy. Při cestě na dovolenou nebo delší výlet můžete využít také půjčovnu střešních boxů.

KIA NA PRAZE 5 STODŮLKY: MÁME OTEVŘENO OD PONDĚLÍ DO SOBOTY

Naše provozní doba je pro zákazníky příznivá: prodej nových i ojetých vozů je Vám k dispozici každý všední den od 08:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 09:00 do 13:00 nebo po telefonické domluvě s našimi prodejci, prodej náhradních dílů a servis je v současné době otevřen od 07:00 do 18:00 hodin. Čeká na Vás příjemné prostředí a tým zkušených profesionálů, kteří Vám ochotně pomohou a poradí. Přijet si svou návštěvu domluvit s předstihem? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Najdete nás na adrese:

Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Telefon: +420 251 119 011
E-mail: info@autojeremiasova.cz