Nový Nissan Townstar

Nový NISSAN Townstar

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 489 000,-

Nový Nissan Townstar přijíždí ve dvou provedeních!

Nový Nissan Townstar je vůz, jehož vzhled připomíná malou dodávku. V závislosti na provedení se jí taky může stát. Nissan Townstar Van je malá dodávka, která Vám bude dělat praktického společníka ve Vašem podnikání. K dispozici je i její elektrická verze Nissan Townstar Van EV. Co ovšem zaujme více lidí je Nissan Townstar Combi, tedy rodinná dodávka. Pro mnoho větších rodin SUV už zkrátka nestačí a tak je pro ně malá pětimístná dodávka vše, co potřebují.

Elegantní dodávka, která se ve městě neztratí

Všechny tři modely, Combi, Van a Van EV spolu sdílejí stejný elegantní vzhled. Na lehké užitkové vozidlo je místy Townstar až překvapivě zaoblený a zepředu zaujme především jeho maska chladiče, která je do tvaru písmene V, vedle které se hezky vyjímají LED světlomety.

V čím se tedy od sebe tyto modely liší? Hlavní rozdíl mezi Combi a Vanem je samozřejmě počet sedadel. Kromě drobných rozdílů v rozměrech se jinak Townstary liší především svou výbavou a dostupnými funkcemi.

Rodinný zázrak Nissan Townstar Combi

Potřebujete vůz, do kterého usadíte celou rodinu a zároveň kufry na dovolenou, nebo třeba kočárek? Nissan Townstar Combi je dodávka, která Vám umožní přesně to a mnohem více. Narozdíl od velkého SUV jsou zadní sedadla dostatečně prostorná, že se nich pohodlně usadí i tři dospělé osoby, aniž by si ten uprostřed připadal stísněně.

Motorizace Nissan Townstar Combi

Pod kapotou této rodinné dodávky se skrývá účinný benzinový motor s výkonem 130 koní, který Vám umožní zdolat prudké kopce i při plném zatížení. Rodinné výlety tak budou hračkou. Kombinovaná spotřeba paliva je 6,6 – 7,7 l/100 km a emise CO2 150 – 174 g/km (min/max) v kombinovaném cyklu. Je vybaven 6stupňovou manuální převodovkou s režimem ECO pro optimální efektivitu.

Rozměry Nissan Townstar Combi

Nissan Townstar Combi je na první pohled rozměrný, jak by se od dodávky dalo očekávat. I přesto je v okruhu dodávek spíše malým vozem, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje na parkovišti a v úzkých uličkách. Na délku má 4486 mm a jeho celková šířka i se zrcátky je 2159 mm. Na výšku má 1808 mm, takže nad hlavou budete mít vždy spoustu prostoru, i pokud jste vyšší postavy. Do objem kufru je hezkých 775 litrů se všemi sedadly, a při sklopení zadních sedadel a sedadla spolujezdce může objem zavazadlového prostoru dosáhnout až 3500 litrů.

Bezpečnost v Nissan Townstar Combi

Narozdíl od většiny běžných dodávek je Townstar Combi vybaven celou řadou technologií, které učiní Vaši jízdu bezpečnější. Jedním z nich je například možnost 360° pohled na vozidlo, včetně úhlů, které jinak jen tak nevidíte. Díky tomu se s tímto velkým vozem budete snadno pohybovat i v úzkých městských uličkách.

Funkce ProPILOT zase zajistí, že bude Vaše dodávka automaticky sledovat vozidlo jedoucí před Vámi a udrží Vás ve středu jízdního pruhu. Combi je také vybaven rozpoznáváním dopravních značek, díky kterému Vás může upozornit o aktuální rychlostním limitu. Asistent dálkových světel ocení především protijedoucí auta. Vůz automaticky zapne dálková světla, když je potřeba, ale při detekci protijedoucího vozidla je sám přepne na světla potkávací.

Výbava Nissan Townstar Combi

Nový Townstar Combi je v dispozici ve dvou verzích výbavy, Acenta a Tekna. I v základní výbavě Acenta najdete užitečné vybavení jako například parkovací senzory, zadní kameru a hlídání mrtvého úhlu. Součástí je i NissanConnect Display audio s 8” obrazovkou a možnost propojení vozu s chytrým telefonem pomocí aplikací Apple CarPlay a Android Auto.

Co oproti tomu nabízí Tekna? V té vyšší verzi výbavy najdete například automatickou dvouzónovou klimatizaci, parkovacího asistenta, 360° parkovací kameru, asistenta dálkových světel, 8” obrazovku s navigací a bezdrátovou nabíječku pro chytré telefony.

Společník při podnikání Nissan Townstar Van

Raději než kombíka byste hledali klasickou malou dodávku? Pak je Nissan Townstar Van přímo pro Vás! Najdete zde jen dvě sedadla a zbytek vozu můžete naložit až po střechu. Benzinová verze Nissan Townstar Van bude Vaším společníkem jak na dlouhé cesty mezi městy, tak na samotné ježdění po městě.

Motorizace Nissan Townstar Van

Nissan Townstar Van je vybaven benzinovým motorem 1.3 DIG-T 130 6MT s 6stupňovou manuální převodovkou. Van Vám může nabídnout 130 koní, pomocí kterých svůj náklad dovezete všude, kde je to potřeba. Udávaná spotřeba se pohybuje mezi 6,6 až 7,7 litrů na 100 km, což je na poli dodávek krásné číslo.

Výbava Nissan Townstar Van

Tento nový dvousedadlových Townstar Van můžete zvolit v jedné ze tří dostupných verzí výbavy. Již od základní verze výbavy si můžete volitelně zvolit levé posuvné dveře.

  • Visia Vám může nabídnout LED světlomety pro denní svícení, senzor deště a funkci E-Call, která Vám umožní rychlé spojení se záchrannými službami v případě nehody.
  • Acenta Vám navíc nabídne i manuální klimatizaci a zadní parkovací senzory.
  • N-Connecta je oproti předchozím dvou výbavám značně pokročilejší. Přináší osmipalcový centrální dotykový displej, možnost spojení vozu s chytrým telefonem, zadní parkovací kameru i tempomat. Součástí je též užitečné LED osvětlení nákladového prostoru.

Rozměry Nissan Townstar Van

Nissan Townstar Van má podobné rozměry jako jeho rodinná verze. S celkovou délkou 4486 mm, výškou až 1838 mm a šířkou 2159 se snadno dostanete i do úzkých uliček. Objem zavazadlového prostoru je hezkých 3,3 m3 a se sklopenou sedačkou spolujezdce až 3,9 m3. Normální užitečné zatížení je až 646 kg a jeho zvýšení (za příplatek) umožňuje zatížení až 850 kg.

Elektrická dodávka Nissan Townstar Van EV

Nissan Townstar Van EV je elektrický bratr klasického Townstar Van. Jedná se o čistě elektrický vůz, který Vám bude dělat ekologicky přívětivého společníka pro Vaše cesty, ať už ve městě či mimo něj.

Motorizace a dojezd Nissan Townstar Van EV

Nissan Townstar Van EV je vybaven synchronním motorem s vinutým rotorem, který se stará o pohon předních kol. Maximální výkon motoru je hezkých 122 koní. Hlavní otázkou u elektrických vozů je vždy jejich dojezd a u dodávky, kterou lidé často používají pro převážení zboží mezi městy je dojezd o to důležitější. S baterií o kapacitě 45 kWh je dojezd v kombinovaném režimu 283 – 286 km a v městském režimu i 397 – 405 km. Můžete tak jezdit celkem bez obav. Při připojení k nabíječce s výkonem 80 kW se Vaše dodávka nabije na 80% za hezkých 37 minut. Stačí si teda dát delší pauzu, zajít na kafe či na oběd, a Váš vůz bude brzy připraven k jízdě.

Výbava Nissan Townstar Van EV

Nový Nissan Townstar Van EV si můžete pořídit v jedné ze tří verzí výbavy. Již od základní výbavy si navíc můžete připlatit za levé posuvné dveře.

  • Acenta Vám nabízí automatickou klimatizaci, světla i stěrače, LED denní svícení a zadní parkovací senzory.
  • N-Connecta navíc nabídne mnoho bezpečnostních funkcí jako inteligentní nouzové brzdění s rozpoznáváním chodců a cyklistů, tempomat, systém hlídání mrtvého úhlu, parkovací senzory a zadní parkovací kameru. Součástí je též 8” centrální dotykový displej a možnost propojení s Apple CarPlay a Android Auto.
  • Tekna Vám nabízí kromě těchto věcí i užitečné funkce jako omezovač rychlosti, LED osvětlení zavazadlového prostoru, asistenta dálkových světel, inteligentního parkovacího asistenta a 360° parkovací kameru. Posaďte se do vyhřívané sedačky, položte svůj telefon do bezdrátové nabíječky, nastavte si cíl v NissanConnect navigaci a vydejte se na cestu bez starostí.

Rozměry Nissan Townstar Van EV

Stejně jako druhé dvě verze Nissan Townstar, Nissan Townstar EV se liší jen trochu co se rozměrů týče. S délkou 4486, šířkou 2159 mm a výškou 1806 až 1864 mm patří mezi malé dodávky. Objem zavazadlového prostoru je 3,3 m3 a maximální užitečné zatížení 612 kg.

Nový Nissan Townstar skladové vozy – prodej v Auto Jeremiášova

Rádi byste si vyzkoušeli nový Nissan Townstar na vlastní kůži? Zarezervujte si u nás testovací jízdu. Předváděcí vozy Nissan máme skladem plně k dispozici. Zajímá vás cena nového Nissan Townstaru? Podívejte se na ceník.

Náhradní díly a doplňky na Nissan

V Auto Jeremiášova máme k dispozici náhradní díly a doplňky pro všechny vozy značky Nissan. Stačí kontaktovat našeho specialistu a zjistit si více informací o náhradních dílech a příslušenství pro váš Nissan.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Nikola Janoušová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz