Nissan Qashqai E-power

NISSAN Qashqai E-power

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 1 009 990,-

Nissan Qashqai E-power přináší novou verzi hybridizace

Nissan Qashqai v roce 2007 vnesl na trh novou verzi crossoverů díky svému unikátnímu spojením SUV a hatchbacku. Tento nový vzhled si rychle získal své příznivce a třetí řada tohoto oblíbeného vozu přináší nový originální vzhled i unikátní verzi hybridizace, Nissan Qashqai E-power.

Nový design, který lahodí oku

V rámci vzhledu a estetiky Nissan nezklamal. Na nový Qashqai je radost pohledět. Oproti minulé řadě je poněkud mohutnější, a díky svým ostrým LED světlometům a až 20” kolům se v davu rozhodně neztratí. K jeho výrobě bylo ovšem na mnoha místech použito lehkých slitin, díky kterým je vůz vizuálně mohutný, ale není příliš zatížený svou vlastní vahou.

Uvnitř je vůz dostatečně prostorný a proto se tak můžete v klidu usadit a nechat se unášet jízdními zážitky z komfortní a bezpečné jízdy

E-power přináší elektrický požitek bez obav z dojezdu

Unikátní hybridní verze E-power se od jiných hybridů výrazně liší. Vůz je poháněn čistě elektromotorem a spalovací motor funguje jako generátor energie. Dá se tak říci, že si Qashqai E-power vozí svou vlastní nabíječku. Můžete si tak užívat čistě elektrický požitek z jízdy, ale zároveň se nebudete muset obávat dojezdu. Díky tomuto unikátnímu provedení jsou emise nízké a vůz je tak ekologicky přívětivý.

Možná to zní zvláštně, ale Nissan předpokládá, že díky této unikátní kombinaci může přilákat i ty zájemce, kteří by jinak elektromobil nechtěli. Tento druh pohonu už mají otestovaný v japonském provedení Nissan Note, které bylo v Japonsku velmi úspěšné. Doufají tak, že nový Nissan Qashqai E-power zaujme na Evropském trhu.

Design, který nikdo nepřehlédne

Nový Nissan Qashqai E-power jen tak nepřehlédnete. Do světa crossoveru přináší mohutné rysy, doplněné o elegantní mřížku chladiče a LED světlomety ve tvaru bumerangů. Tuto svalnatou eleganci si navíc můžete užít v 11 barvách karoserie a 5 dvoubarevnými provedeními s černou střechou.

Prostorný interiér nabízející maximální komfort

Nový Qashqai byl navržen s elektromotorem v mysli a proto i přes hybridní pohon nabízí spoustu místa, které musí jiné elektromobily obětovat. Vůz je tak pohodlný i pro větší osoby. Ergonomicky tvarované sedačky jsou zárukou pohodlí i na dlouhých cestách a ve vyšších verzích výbavy nabízí i prémiovou kůži Nappa a masážní funkci.

Interiér je vybaven displejem, na kterém můžete nastavit spoustu z užitečných bezpečnostních a jiných funkcí, ale pro milovníky klasiky také bude potěšením, že spoustu funkcí jako rádio a klimatizace jde ovládat pomocí dnes již vzácných tlačítek pod autorádiem.

Úložný prostor a rozměry

Co se prostoru týče, Nissan Qashqai E-power nabízí kufr o velikosti 504 l, a se sklopenými zadními sedadly může zavazadlový prostor nabídnout až 1593 l. A jak jsou na tom rozměry? Nissan Qashqai E-power nabízí celkovou výšku 4,425 m, šířku 1,835 m, výšku 1,625 m a rozvor kol 2,665 m. Velikost kol se pohybuje od 18” až do úctyhodných 20”.

Bezpečnost na prvním místě

Pryč jsou doby, kdy jedinou bezpečnost nabízel ve voze airbag. Kromě centrálního airbagu nabízí Nissan Qashqai E-power i mnoho bezpečnostních funkcí.

  • Inteligentní tempomat zajistí, že vždy budete bezpečně vzdáleni od vozu jedoucího před vámi
  • Automatické udržování jízdního pruhu zajistí, že se vždy udržíte uprostřed pruhu
  • Inteligentní systém varování před čelní srážkou Vás audiovizuálně upozorní, pokud začnou vozy před Vámi nečekaně zpomalovat
  • Přední nouzové brzdění sleduje, co se děje před Vaším vozem a pomáhá tak zabránit, nebo alespoň snížit škody, při nečekané situaci před vozidlem

Nissan Qashqai E-power je navíc vybaven kamerami, s kterými budete vždy v centru dění. Tuto skutečnost oceníte převážně při parkování, které bude hračka díky inteligentnímu systému ProPILOT Park, který se přítomný ve vyšších verzích výbavy.

Nissan Connect, který je přítomen v čelním displeji, je vybaven skvělými funkcemi jako jsou třeba 3D mapy, ovládání vozu hlasem, nebo propojení s chytrým telefonem, díky kterému můžete přijímat hovory, aniž byste sundali ruce z volantu. Také umožňuje propojení s Android Auto a Apple Car Play,

Nissan Qashqai E-power recenze a testy

Samozřejmě, že tento nový Nissan Qashqai E-power nemohl uniknout mediální pozornosti. Recenze a testy kypí chválou ohledně slibovaných jízdních vlastnostech. Recenzenti oceňují jeho tichý chod, kdy se nedá skoro poznat, že běží spalovací motor. Jízda je tak plynulá, svižná a příjemná.

Nový Nissan Qashqai E-power skladové vozy – prodej v Auto Jeremiášova

Rádi byste si na vlastní kůži vyzkoušeli nový Nissan Qashqai E-power? Zarezervujte si u nás testovací jízdu. Předváděcí vozy Nissan máme skladem plně k dispozici. Zajímá vás cena nového Nissan Qashqai E-power? Podívejte se na ceník.

Náhradní díly a doplňky na Nissan

V Auto Jeremiášova máme k dispozici náhradní díly a doplňky pro všechny vozy značky Nissan. Stačí kontaktovat našeho specialistu a zjistit si více informací o náhradních dílech a příslušenství pro váš Nissan.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Nikola Janoušová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz