MAZDA2 Hybrid

MAZDA2 Hybrid

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 536 450,-

AKČNÍ CENÍK (PDF)

Mazda 2 Hybrid – váš společník na cestě k zítřku

Mazda2 Hybrid je ideálním společníkem pro ekologicky smýšlející obyvatele měst, kteří nechtějí měnit své řidičské návyky. Moderní hybridní technologie vám nabízí to nejlepší ze světa benzínových i elektrických motorů. Vaše cesta k zítřkům začíná zde.
Nová Mazda2 Hybrid využívá chytré hybridní technologie k přepínání mezi elektrickým, benzínovým a kombinovaným režimem. Díky tomu získáte optimální výkon ve všech situacích.

Výhody modelu Mazda 2 Hybrid

Technologie samodobíjení ve voze Mazda2 Hybrid pro vás znamená nulové starosti. Naplňte nádrž a jezděte jako s běžným vozem, zatímco se akumulátor sám dobíjí –⁠ nemusíte tedy měnit svůj životní styl, časový rozvrh ani jízdní návyky.
Díky kombinaci výkonu benzínového a elektrického motoru si můžete zvolit zdroj pohonu pro tři jedinečné jízdní zážitky: jízdu čistě na benzín, kombinovanou jízdu a jízdu čistě na elektřinu. Pokud nechcete rozhodovat o výběru, Mazda2 Hybrid sama vybere nejúspornější způsob jízdy za chodu – a poskytne vám dávku výkonu, kdykoli ji budete potřebovat.

Bezpečnost díky inovacím

Mazda2 Hybrid je vybavena celou řadou pokročilých a inovativních bezpečnostních technologií podporujících řidiče: Přednárazový systém (PCS) s detekcí vozidla, chodců a cyklistů ve dne i v noci, přednárazovým brzděním a asistentem nouzového řízení, adaptivní dynamický tempomat a mnoho dalších. Díky tomu se vy i vaši spolucestující můžete v klidu uvolnit a užít si jízdu.
Mazda2 Hybrid, která získala maximální pětihvězdičkové hodnocení Euro-NCAP za nárazuvzdornost, je vybavena řadou pokročilých a inovativních bezpečnostních technologií.

Hladký chod a nízká spotřeba paliva

Bezstupňová převodovka –⁠ neboli e-CVT –⁠ v Mazdě2 Hybrid nabízí nekonečný počet převodových stupňů umožňující plynulé a neznatelné řazení, nižší spotřebu paliva a vždy dokonalý převod výkonu na kola.

Prodej a předváděcí vozy v Auto Jeremiášova

Zaujala vás Mazda a rádi byste získali o tomto voze více informací? Neváhejte kontaktovat naše prodejce a rovnou si domluvte s předváděcími vozy Mazda2 Hybrid testovací jízdu. Pokud vás zajímá cena modelu Mazda 2, prohlédněte si aktuální ceník.

Nejste si jistí, zda je zrovna model Mazda2 Hybrid pro vás ten pravý? Podívejte se i na ostatní modely, nebo si domluvte návštěvu v našem showroomu a prohlédněte si je osobně.

Mazda2 Hybrid – náhradní díly, servis a příslušenství

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech vozů značky Mazda. Pro všechny modelové roky Mazda2 Hybrid zajistíme potřebné náhradní i spotřební díly tak, aby byl váš vůz co nejrychleji zpět na silnici.

Také u nás seženete veškeré doplňky a příslušenství nejen pro model Mazda 2. Tažné zařízení, střešní box, vana do kufru, ale třeba i dojezdová rezerva a další potřebné prvky do všech vozidel značky Mazda. Neváhejte se obrátit na naše odborné poradce.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Petra Bendová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
bendova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz