MAZDA2 Hybrid

MAZDA2 Hybrid

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

AKČNÍ CENÍK

 

Cena od 536 450,-

Mazda 2 Hybrid – váš společník na cestě k zítřku

Mazda 2 Hybrid je ideálním společníkem pro ekologicky smýšlející obyvatele měst, kteří nechtějí měnit své řidičské návyky. Moderní hybridní technologie vám nabízí to nejlepší ze světa benzínových i elektrických motorů. Vaše cesta k zítřkům začíná zde.
Nová Mazda 2 Hybrid využívá chytré hybridní technologie k přepínání mezi elektrickým, benzínovým a kombinovaným režimem. Díky tomu získáte optimální výkon ve všech situacích.

Výhody modelu Mazda 2 Hybrid

Technologie samodobíjení ve voze Mazda 2 Hybrid pro vás znamená nulové starosti. Naplňte nádrž a jezděte jako s běžným vozem, zatímco se akumulátor sám dobíjí –⁠ nemusíte tedy měnit svůj životní styl, časový rozvrh ani jízdní návyky.
Díky kombinaci výkonu benzínového a elektrického motoru si můžete zvolit zdroj pohonu pro tři jedinečné jízdní zážitky: jízdu čistě na benzín, kombinovanou jízdu a jízdu čistě na elektřinu. Pokud nechcete rozhodovat o výběru, Mazda 2 Hybrid sama vybere nejúspornější způsob jízdy za chodu – a poskytne vám dávku výkonu, kdykoli ji budete potřebovat.

Bezpečnost díky inovacím

Mazda 2 Hybrid je vybavena celou řadou pokročilých a inovativních bezpečnostních technologií podporujících řidiče: Přednárazový systém (PCS) s detekcí vozidla, chodců a cyklistů ve dne i v noci, přednárazovým brzděním a asistentem nouzového řízení, adaptivní dynamický tempomat a mnoho dalších. Díky tomu se vy i vaši spolucestující můžete v klidu uvolnit a užít si jízdu.
Mazda 2 Hybrid, která získala maximální pětihvězdičkové hodnocení Euro-NCAP za nárazuvzdornost, je vybavena řadou pokročilých a inovativních bezpečnostních technologií.

Hladký chod a nízká spotřeba paliva

Bezstupňová převodovka –⁠ neboli e-CVT –⁠ v Mazdě2 Hybrid nabízí nekonečný počet převodových stupňů umožňující plynulé a neznatelné řazení, nižší spotřebu paliva a vždy dokonalý převod výkonu na kola.

Prodej a předváděcí vozy v Auto Jeremiášova

Zaujala vás Mazda a rádi byste získali o tomto voze více informací? Neváhejte kontaktovat naše prodejce a rovnou si domluvte s předváděcími vozy Mazda2 Hybrid testovací jízdu. Pokud vás zajímá cena modelu Mazda 2, prohlédněte si aktuální ceník.

Nejste si jistí, zda je zrovna model Mazda 2 Hybrid pro vás ten pravý? Podívejte se i na ostatní modely, nebo si domluvte návštěvu v našem showroomu a prohlédněte si je osobně.

Mazda 2 Hybrid – náhradní díly, servis a příslušenství

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech vozů značky Mazda. Pro všechny modelové roky Mazda2 Hybrid zajistíme potřebné náhradní i spotřební díly tak, aby byl váš vůz co nejrychleji zpět na silnici.

Také u nás seženete veškeré doplňky a příslušenství nejen pro model Mazda 2. Tažné zařízení, střešní box, vana do kufru, ale třeba i dojezdová rezerva a další potřebné prvky do všech vozidel značky Mazda. Neváhejte se obrátit na naše odborné poradce.

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Petra Bendová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 417
bendova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů MAZDA
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz