MAZDA 3

MAZDA 3

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti

Cena od 383 900,-

Nová Mazda 3 – představení

Jeden z nejznámějších vozů nižší střední třídy Mazda 3 byl japonskou automobilkou poprvé uveden na trh v roce 2004. O čtyři roky později, tedy v roce 2008, je zahájen prodej druhé generace, a stejně jako u té první je nová Mazda 3 prodávána ve variantách hatchback (pětidvéřová) a sedan (čtyřdveřová). Mazda 3 je prakticky rok co rok zdokonalována a upravována tak, jak se hýbou světové trendy a jak jde kupředu technologie i design celé Mazdy. Podoba automobilu Mazda 3, který se prodává v roce 2017, je nejvyšším stupněm designerské myšlenky „KODO – duše v pohybu“, stejně jako je tomu například u nové Mazdy CX-3. Mazda ale ideálně kombinuje moderní a energický vzhled exteriéru se skvělými jízdními vlastnostmi, na které jsme u tohoto sportovně laděného vozu zvyklí. Nechybí ani technologie Skyactiv, která se dotýká nejen motorů, ale například také převodovky, podvozku nebo karosérie. Mazda pomocí této série inovací, které dlouhodobě představuje a používá, mimo jiné neustále snižuje spotřebu svých automobilů.

Nová Mazda 3 TAKUMI

Model Mazda 3 TAKUMI je limitovaná edice uvedená v roce 2016, která se vyznačuje dokonalým skloubením prémiového luxusu a sportovního charakteru vozu. Při pohledu na novou Mazdu 3 TAKUMI vás osloví atraktivní sportovně laděný design, který samozřejmě vychází z designerského stylu „KODO – duše v pohybu“. Z aerodynamicky tvarované karosérie je cítit dynamika vozu, který svým atraktivním vzhledem poutá pozornost okolí. Když otevřete dveře Mazdy 3 TAKUMI, dýchne na vás atmosféra luxusu i sportovního ducha tohoto japonského automobilu. Interiér je velkoryse dimenzovaný, sedadla jsou sportovně stylizovaná, všude okolo sebe máte měkčené materiály a nejmodernější technologie. A když nastartujete, pod kapotou uslyšíte motor 2,0 SKYACTIV-G 120k nebo motor SKYACTIV-D 2.2 L diesel (150 PS).

KODO – Duše v pohybu

Aerodynamická karoserie a formované linie Mazdy 3 jsou součástí celého inovativního stylu, kterým se Mazda v oblasti designu rozhodla vydat. Má dokonce svůj název, a tím je KODO – Duše v pohybu. Inspirace v přírodě je založena především na pohybu zvířecí říše. KODO je kombinací elegance, napětí a ladných křivek. V rámci interiéru je pak kladen důraz na dílenské zpracování jednotlivých prvků a kvalitu použitých materiálů. Vnitřek vozu je také dostatečně prostorný, asi i více, než by při pohledu na rozměry automobilu naznačoval první dojem.

Recenze a testy Mazda 3

Mazda 3 byla recenzenty a odborníky přijímána velmi kladně již od svého původního uvedení na trh v roce 2004. S postupnými inovacemi a vylepšeními ale její obliba ještě narůstala a redakční recenze a testy postupně ovládala. V jedné z recenzí ze září 2014 se například uvádí: „Zatím jsme Mazdu 3 pochválili v mnoha ohledech, pokud ale v něčem opravdu exceluje, tak je to naladění podvozku. Ať už si totiž libujete v komfortním svezení, nebo máte rádi jízdu na limitu, tento hatchback vás nezklame.

Motorizace Mazdy 3

Nová Mazda 3 je v prodeji v následujících motorizacích: 1.5 Skyactiv-G100, 2.0 Skyactiv-G120,  2.0 Skyactiv-G120 A/T, 2.0 Skyactiv-G165, 2.2 Skyactiv-D150 a  2.2 Skyactiv-D150 A/T. Co se vybavenosti týká, jsou na trhu 5 variant vozu: Emotion, Challenge, Attraction, Revolution, Revolution TOP.

Nová Mazda 3 se pyšní speciálně navrženými technologiemi, které usnadňují jízdu také na rušných a zalidněných místech. Díky pokročilým funkcím a perfektní ergonomii je tento vůz pro uživatele velmi přívětivý.  Lze s ním dosáhnout maximální rychlosti až 210 km v hodině. Čeká na vás skvělý požitek z jízdy, neboť Mazda 3 je skutečně živý a dynamický vůz, který disponuje prvotřídní palivovou ekonomikou.

Ceník Mazda 3

Podrobnější informace, jako jsou ceny, spotřeba, rozměry, technické údaje, dále informace k příslušenství a auto doplňkům Mazdy 3 naleznete na našem webu pod odkazy “CENÍK (PDF)” a “BROŽURA (PDF)”. Doporučujeme také spojit se s našimi zkušenými prodejci vozů značky Mazda, kteří vás budou rádi o aktuálním stavu skladových vozů informovat (kontakty níže). Vyplatí se také sledovat zajímavé nabídky na našem webu v sekci Akce.

Servis a prodej originálních doplňků Mazda 3

Navštivte náš servis, který disponuje veškerým nejmodernějším technologickým vybavením pro servis vozů značky Mazda. Bude se vám věnovat proškolený personál, případnou dobu čekání můžete strávit v příjemném prostředí čekací zóny s kávou, TV a WIFI připojením zdarma. V oddělení náhradních dílů si navíc můžete objednat široký výběr originálních doplňků a příslušenství. Náhradní díly pro vozy značky Mazda jsou u nás běžně k dostání, pro svůj vůz zde seženete mimo jiné autopotahy, alu kola, disky, tažné zařízení atd. Zakoupit u nás můžete i moderní technologie jako např. navigaci.

Projeďte se v Mazda 3

Vybrat si a zakoupit nový automobil není jednoduché rozhodnutí. V Auto Jeremiášova jsme si toho dobře vědomi, a proto všem zájemcům o koupi vozu doporučujeme přijít si k nám vyhlédnutý automobil vyzkoušet na vlastní kůži. Zastavte se u nás, nechte se obeznámit o přednostech vozu Mazda 3, informujte se o referencích na daný model a vyzkoušejte naše předváděcí vozy. Věnovat se vám budou naši specialisté prodeje, kteří rádi se vším poradí. V případě vážného zájmu o vůz jsou k dispozici skladové vozy k okamžité koupi. Kontaktujte naše prodejce vozů značky Mazda na telefonním čísle +420 251 119 011. Podrobnosti k financování vozidel najdete na stránce Financování.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů MAZDA

Zděnek Procházka

Vedoucí prodeje MAZDA
tel.: 737 284 419
prochazka@autojeremiasova.cz

Kristýna Kubů

Prodejce
tel.: 733 129 599
kubu@autojeremiasova.cz