Nový Nissan Interstar

Nový NISSAN Interstar

  • Popis modelu
  • Výbava
  • Další podrobnosti
  • Cena od 745 029,-

Nový Nissan Interstar

Nissan Interstar je jeden z užitkových vozů od Nissanu, díky kterým bude Vaše podnikání hračka. Interstar je k dispozici ve více různých výškách a délkách a můžete si tak vybrat přesně takovou velikost, jaká vyhovuje Vašim potřebám.

Na míru Vašemu podnikání

Každý podnik je jiný a vyžaduje od svého užitkového vozu něco jiného. Díky široké nabídce možných rozměrů a příslušenství bude Váš Nissan Interstar přesně takovou dodávkou, jakou potřebujete.  K dispozici můžete mít objem nákladového prostoru až do úctyhodných 14,8 m3 a s užitným zatížením až do 1623 kg. Tento panelový vůz tak bude tím nejlepším společníkem pro Vaše podnikání.

Motorizace, která má výkon

Nový Nissan Interstar přichází ve dvou verzích motorizace dCi Twin Turbo o výkonu 135 nebo 150 koní, šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem předních kol. Nabízí tak optimální všestrannost, spolu s nejnovějšími technologiemi pro snížení spotřeby paliva a emisí, včetně technologie Start/Stop. Díky svému systému Extended Grip pro Vás nebude problém žádný terén, ať už se jedná o písek, sníh či bláto. Interstar Vás tak nenechá na holičkách, ať potřebujete převézt cokoliv a kamkoliv.

Elegantní design

Exteriér Nissanu Interstar je elegantní a jednoduchý. Kapota a maska chladiče do tvaru V připomínají jiné vozy od této japonské automobilky. Na výběr je několik druhů karoserie, jako panelová dodávka, sklápěcí dodávka, skříňová dodávka a další. Masivní nárazníky a plastové lišty zvyšují bezpečnost jízdy.

Na cestách jako v kanceláři

Při usednutí do vozu Nissan Interstar Vás jistě překvapí jeho prostorná kabina řidiče. Snadno si při čekání na parkovišti jen tak rozevřete laptop a interiér se tak v mžiku promění na Vaši kancelář. Najdete zde malý otočný stolek s psací plochou. Také zde najdete zde velké množství úložných prostorů a schránek, ve kterých si můžete uložit vše, co na dlouhou cestu potřebujete. Z pohodlného sedadla je výhled na všechny strany, takže Vás na silnici nic nepřekvapí a díky speciálnímu zrcátku na sledování mrtvých úhlů budete připraveni na všechny nenadálé situace.

Vše pro pohodlný náklad a bezpečnou přepravu

Interstar je vybaven spoustou příslušenství, které Vám pomohou při nakládání zboží i jeho přepravy. U menších verzí L1H1 a L1H2 najdete dveře s otevíráním do úhlu 180°, díky kterým se Vám bude snadno nakládat a u velkých verzí L2H2 a výš můžete mít dveře s úhlem otevírání až 270 stupňů. Nebude Vám tedy nic překážet. Jako součástí standardní výbavy najdete také celokovovou přepážku, která chrání kabinu řidiče a upevňovacích body a podlahové háky, pomocí kterých můžete svůj náklad bezpečně zajistit.

Rozměry Nissanu Interstar – prostorný přesně tak, jak potřebujete

Nový Nissan Interstar je k dispozici ve třech délkových a výškových provedení, čímž nabízí 6 možností objemu. Nejmenší velikost L1H1 se pyšní výškou 2307 mm a délkou 5048 mm, což jí dodává objem 8 m3 . Nejprostornější verze L3H3 zase může nabídnout objem 14,8 m3 díky své výšce 2744 mm a délce 6198 mm. Šířka vozu je 2470 mm vč. zrcátek.

Nový Nissan Interstar skladové vozy – prodej v Auto Jeremiášova

Rádi byste si vyzkoušeli nový Nissan Interstar na vlastní kůži? Zarezervujte si u nás testovací jízdu, kde si můžete vyzkoušet, jestli Vám bude vůz sedět. Předváděcí vozy Nissan máme skladem plně k dispozici. Zajímá vás cena nového Nissan Interstar? Ceník najdete zde.

Náhradní díly a doplňky na Nissan

V Auto Jeremiášova máme k dispozici náhradní díly a doplňky pro všechny vozy značky Nissan. Stačí kontaktovat našeho specialistu a zjistit si více informací o náhradních dílech a příslušenství pro váš Nissan.

 

Máte dotaz nebo zájem o testovací jízdu?

Mám zájem o:


Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.

* V případě zájmu o testovací jízdu vás budeme po obdržení objednávky kontaktovat a domluvíme s vámi vhodný termín testovací jízdy. Testovací jízda bude probíhat na adrese: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., Jeremiášova 2599/1a, 155 00 Praha 5

Prodej vozů NISSAN

Nikola Janoušová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 733 129 599
janousova@autojeremiasova.cz

Šárka Březinová

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 737 284 414
sarkabrezinova@autojeremiasova.cz

Filip Kopecký

Prodejce vozů NISSAN
tel.: +420 605 982 057
kopecky@autojeremiasova.cz